Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2020, 03:24
Dzień dobry
Odpisz
23 kwietnia 2020, 13:12
@BloodyEyes: siema
Odpisz
18 kwietnia 2020, 03:00
Ja przeglądam xD
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:26
Nie wiem co wy macie z tymi parowkami, to się leczy
Nikogo nie bawi mem z parowkami
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:27
@BetonowyMur: to już tradycja,poczekalnia bez parówek to nie poczekalnia
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:35
@Oliwier256: Tak jak poczekalnia bez pogadajców
Odpisz
17 kwietnia 2020, 18:54
@BetonowyMur: czyli ty pewnie siedzisz tylko na głównej? Nudno tu macie
Odpisz
17 kwietnia 2020, 18:56
@Kahol05: na początku też siedziałem na głównej ale potem odkryłem poczekalnię i nie żałuję
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2020, 18:57
@Oliwier256: tak jest w przypadku 99,9% poczekalniowych jejaków
Odpisz
17 kwietnia 2020, 18:58
@Oliwier256: Od ilości tych parówek i memow z nimi można dostać sraki usznej
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:19
@BetonowyMur: cóż poradzić,poczekalnia to szczególne miejsce
Odpisz
18 kwietnia 2020, 01:07
@BetonowyMur:
Odpisz
18 kwietnia 2020, 00:55
Jak jeszcze trochę poczekam to może...
Odpisz
17 kwietnia 2020, 22:23
Miałem się wcześniej położyć ale muszę oglodać parówki
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2020, 18:58
ja teraz muszę brać leki o 3 w nocy to w sumie mogę wtedy wstawiać jak chcecie
Odpisz
17 kwietnia 2020, 11:48
o Boże o ku*wa 199 strzałek
Odpisz
17 kwietnia 2020, 10:59
200 strzałek w poczekalni
Odpisz
17 kwietnia 2020, 08:48
Albo dodać o 3 w nocy spam z starym łucznikiem
Odpisz
17 kwietnia 2020, 00:08
za niedługo 3 w nocy
Odpisz
17 kwietnia 2020, 03:01
@Zaspanymen33: już jest
Odpisz
17 kwietnia 2020, 00:23
Czemu to jest nadal w poczekalni
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2020, 23:12
Bożydar widzący 586 parówki i 439 pogadajmy jednego dnia:
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:20
Patryk to najbardziej spoko porzeczka w całym Spongebobie
Zawsze pomocny a tak naprawdę to tylko udaje głupiego
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:20
@Portinio: mordeczka*
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:33
@Portinio: Trochę po fakcie.
No ale porzeczka nawet pasuje
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:08
Złoto XD
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:19
Bywalcy głównej nie zrozumieją ile ich omija
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:33
@starmagedon: Jejacy z Głównej są szlachtą, a my chłopami. Krótko mówiąc, utrzymujemy szlachtę i zapewniamy jej towar, który szlachta sprzeda na jakiś grupach
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:36
@starmagedon: Ale być może dzięki temu nie dostaną strzałą.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:39
@KufelMleka: Ale my chłopi też mamy spoko, bo jak coś skomentujemy i szlachcie się to spodoba to mamy więcej zielonych
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:06
@PoProstuWojtek: Przy okazji mamy przywilej dodawania memów, wstawiania spamu i kultutalnej rozmowy przy płocie
Odpisz