Cud dzieciak, ostateczna forma życia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Żartownisie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Zapraszamy
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 kwietnia 2020, 22:01
Ja mam autyzm. Lżejszą odmianę i jestem szczepiony
Odpisz
19 kwietnia 2020, 12:52
@Rubenfod: mam zespół Aspergera jestem szczepiony. Przypadek?
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:02
@antonippp: tak
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:04
@Rubenfod: tak samo.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:38
@Rubenfod: Ja mam tak samo
Odpisz
19 kwietnia 2020, 19:45
@MatkaBoskaSowiecka: piona
Odpisz
19 kwietnia 2020, 19:47
@Zul_spod_biedry: przybij 5
Odpisz
19 kwietnia 2020, 20:39
@Rubenfod: Piona
Odpisz
20 kwietnia 2020, 08:20
@antonippp: ja też
Odpisz
22 kwietnia 2020, 09:50
@antonippp: Jestem szczepiony i mam analgezję. Przypadek?
Odpisz
22 kwietnia 2020, 17:17
@Czescwszystkim: jak już pisałem "Tak"
Odpisz
22 kwietnia 2020, 18:07
@Delfiniik: No właśnie.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 18:28
@Rubenfod: Lekka schizofrenia. Pozdrawiam
Odpisz
22 kwietnia 2020, 21:14
@Rubenfod: żnowu szczepiony i aszperger
Odpisz
22 kwietnia 2020, 22:18
@kapitanborys: dokladnie
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:47
@Rubenfod: ale nie wiem co zmienia ten żaszperger bo nie jestem za bardzo gupi tylko się rozpraszam ale to tylko to
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:42
@kapitanborys: ludzie z aspargerem często są wybitnie inteligentni. Mają obsesyjne zainteresowania i są czasami aspoleczni
Odpisz
24 kwietnia 2020, 00:02
@Rubenfod: jestem aspołeczny więc... huh
Odpisz
24 kwietnia 2020, 08:55
@kapitanborys: ja też. Jak mam iść do sklepu o coś zapytać to się pocę i czasami trzęsę
Odpisz
24 kwietnia 2020, 09:20
@Rubenfod: piątka
Odpisz
9 sierpnia 2020, 11:36
@antonippp: Ile jest osób na jeja z Aspergerem? Np. Ja.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 12:38
@ultron64: Ja też :D
Odpisz
12 listopada 2020, 10:02
@Rubenfod: Na czym polega Autyzm?
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:06
@Rubenfod: Ja też
Odpisz
28 kwietnia 2021, 12:47
To skomplikowane. Ale masz filmik, który może Ci pomóc czy cuś
https://youtu.be/thqQ-hPcChg
Odpisz
28 kwietnia 2021, 13:37
@MatkaBoskaSowiecka: Dzięki
Odpisz
14 maja 2021, 12:16
ej a ja z depresją też mogę się dołączyć ?
Odpisz
14 maja 2021, 12:59
@Guevara123: Chyba
Odpisz
26 lipca 2022, 10:07
@antonippp: Ja też mam Aspergera, jestem szczepiony i 2 razy pokonałem 2 kolegów że szkoły w szachy na chess.com
Odpisz
12 listopada 2023, 22:45
@antonippp: noo dużo nas
Odpisz
14 listopada 2023, 10:02
@Elmario1234: racja
Odpisz
17 kwietnia 2020, 20:53
Ja to każdego w kółko krzyżyk rozwalam bo stawiam na rogu jak mój pierwszy ruch i jak nie stawi na środek to przegrywa się bo mam sposób. No że stawiam na rogu gość gdzieś ale nie na środku i mówię że jak wygra to dostaje 100 zł i przegrywa. Zasada trzech rogów
Odpisz
19 kwietnia 2020, 12:06
to ja
Odpisz
19 kwietnia 2020, 15:20
Ja też znam pewną taktykę do kółka i krzyżyk, ale część jej zapomniałam, a nie chcę mi się jej przypomnieć... więc ja mam mniejsze szanse na wygraną.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 09:54
ja znam taktykę trzech rogów
Odpisz
22 kwietnia 2020, 18:09
Zasada trójkąta? Środek i dwa rogi po tej samiej stronie.
Odpisz
16 maja 2022, 16:21
@jeja_12: Ja też
Odpisz
29 marca 2021, 07:41
Czemu wszyscy uważają że osoby z autyzmem są debilami? Ja paru poznałem tylko dlatego że ktoś mi powiedział że mają autyzm. Są normalne i miłe. Dlatego nie wiem czemu niektórzy ich hejtują.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:23
Co to autyzm?
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:43
osoby z tą dolegliwością myślą inaczej,bardzo łatwo się wściekają,nie lubią łamać zasad do tego stopnia,że są w stanie kogoś zbić,aby te nie zostały złamane,nie lubią fizycznego dotyku i wiele więcej,ale za to ich sposób myślenia wspomaga taktyczne myślenie i zdolności matematyczne.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:48
@Honest: :)
Odpisz
17 kwietnia 2020, 21:32
takie sprostowanie: według klasyfikacji ICD10 autyzm jest kwalifikowany jako zaburzenie a nie choroba
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:07
@Honest: Do tego takie osoby potrafię łatwo wyczuć gdy ktoś kłamie
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:33
@Honest: gdybym był dobry z matmy to bym miał autyzm
Odpisz
20 kwietnia 2020, 06:51
@KubiXator: ja tak samk
Odpisz
23 kwietnia 2020, 21:08
jak wiesz co to syndrom Williamsa, to wiesz co to autyzm. Bo autyzm to przeciwieństwo syndromu Williamsa.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 18:45
Pathetic
Odpisz
19 kwietnia 2020, 12:05
Pathetic
Odpisz
19 kwietnia 2020, 15:09
@Chomikara:
Odpisz