Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Ch-chesz wyparować...?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2020, 12:14
Jak ci nie pasuje to ku*wa posprzątaj
Odpisz
21 kwietnia 2020, 18:06
Pomimo iż śmieci nie zagrażają planecie to i tak wkurzające jest to jak ludzie niszczą piękne widoki. :c
Odpisz
18 kwietnia 2020, 08:15
pozdrawiam
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:12
@Polski_Ziemniok: ale piękne kwiatki, brzydkie śmieci :(
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:21
@Polski_Ziemniok: Podobnie, jak na drodze do mojej szkoły, tylko, że jest tego tam jakieś 4 razy więcej.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 15:34
@Polski_Ziemniok: Niestety takie butelki to tylko wierzchołek góry lodowej. U mnie w okolicy się zdarzyło, że podczas jednego mojego przejazdu moim komarkiem w rowie wyrzucone leżały przednie szyby od samochodów. Mało tego, ten idiota wcale aż tak bardzo IQ na minusie nie miał bo zdrapał rejestracje z tych naklejek co na szybach są. Do tego jakieś kible w lesie, umywalki, telewizory, koszyki wiklinowe. Pewnego razu miałem przyjemność uczestniczyć w sprzątaniu starego cmentarza ewangelickiego, groby były od środka murowane, bardziej wyglądały jak grobowce gdzie stały trumny, a nie były zakopywane. I te grobobowce, które się zarwały i w ziemii była dziura, że można było tam zobaczyć wnętrze były pełne takich śmieci, właśnie telewizory, kible, nawet pieluchy zużyte. Nie rozumiem w ogóle wyrzucania śmieci do lasu, ale w miejsce gdzie ktoś został kiedyś pochowany? To już jest szczyt głupoty bo w sumie nawet nie wiem jak to nazwać.
Sorki za długawy komentarz ale musiałem się z kimś podzielić tym w końcu.
Odpisz
18 kwietnia 2020, 09:24
Pamiętam jak szkoła kiedyś zorganizowała sprzątanie pobliskiego lasku i niektórzy znajdywali po kilka telewizorów, deskorolki, anteny satelitarne itd. Dla mnie wtedy to było w sumie dziwne, że takie rzeczy duże były w tym lesie i w sumie dalej się zastanawiam czemu ktoś wyrzucił tv w lesie, zamiast gdzieś na złomowisko oddać czy coś
Odpisz
18 kwietnia 2020, 09:34
O, u mnie też tak kiedyś było. Poszliśmy do pobliskiego niewielkiego lasu sprzątać (to jeszcze była podstawówka) i w pewnym momencie z ziomeczkami znaleźliśmy najpierw stary telewizor, a pod koniec gdy po mału mieliśmy się zbierać i wracać do szkoły, znaleźliśmy kuźwa kibel w środku lasku.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:35
a kanapy albo łóżka nie było?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:35
@KayonPL: nie pamiętam, ale chyba były jakieś fotele
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:29
mój znajomy kiedyś znalazł noże i zegarek
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2020, 13:35
U mnie znaleziono podczas gimnazjum lodówkę i materac
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:38
U mnie w szkole jakaś osoba podczas sprzątania lasu znalazła seks lalkę
Odpisz
21 kwietnia 2020, 15:28
@Kasandra20: Najgorzej podczas sprzątania takiego przy drodze zużytą prezerwatywę znaleźć.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 14:18
żałośni są ci ludzie, nie pomyśleli o tym że ktoś to będzie musiał sprzątać.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:40
To jest takie przykre że ludzie o nic nie dbają moja mama każe mi czasami sprzątnąć śmieci przed klatką ludzie tego nie szanują przychodzą z sąsiedniego bloku i wyrzucają butelki od wódki jest tam mnóstwo szkieł
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:36
Największym wirusem tego świata ogólnie są ludzie
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:21
Japie**ole
zawsze jak idę do babci to tam jest taki mini-mini lasek
tam jest naje**ne śmieci od ch*ja
ostatnio ktoś tam wyrzucił umywalkę albo cały je**ny worek ze śmieciami
co z tego że śmietnik jest 50 m dalej
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:56
Mieszkam w lesie i zawsze boli mnie serduszko, kiedy idę na spacer i muszę wracać z pełnymi rękoma śmieci... Nie wszystkie dam radę zebrać, a jest ich tak dużo
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:07
Jako osoba, której praca polega głównie na dbaniu o to, by dane osiedle było czyste, czuje się w końcu trochę zrozumiany
Odpisz
18 kwietnia 2020, 10:49
Odpisz