Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Frustrujące
Angielskie śmieszki
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 16:20
Nuczyłem się trochę japońskiego z anime
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2020, 16:27
Nieźle, ale jeżeli byś próbował uczyć się normalnie to odradzam, ucz się Hiszpańskiego, bo najpierw musisz się nauczyć 2 alfabetów (które mają jeszcze tycie znaki na dodatek), później w piździec spraw w 1 alfabecie i 2136 znaków kanji, a jak zrozumiesz czym się różni は od が w gramatyce, (co mi zajęło 9 miechów) to jest jeszcze jakaś nadzieja że może się nauczysz.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2020, 16:30
A dla tych co chcą wiedzieć, konnichiwa (こんにちは) dosłownie "dzisiejszy dzień" ale w formie powitalnej, a hiroshima (広島) "szeroka wyspa".
Odpisz
19 kwietnia 2020, 16:31
O jezu dokładnie tak. Nigdzie w necie ni ma dobrze wytłumaczone czym te znaki się różnią
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:31
@polska_cebulka: ja z anime umiem się przywitać, powiedzieć zamknij się i krzyknąć xD
Odpisz
21 kwietnia 2020, 15:06
Jak się krzyczy po japońsku? Jakoś inaczej?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 15:22
@PanMisiek: podejrzane, a ja myślałem, że we wszystkich krajach krzyczy się tak samo
Odpisz
21 kwietnia 2020, 15:54
@PanMisiek: now iesz, to jest takie ( na przykładzie z BNHA ) SMAAAAAAAAASHEEEEEEEEEE!
Odpisz
21 kwietnia 2020, 16:32
Chyba że tak. Swoją drogą rozpi***ala mnie ten "engrishu" w niektórzy anime. Uanu foooo oru, ditroitooo smaaaashuu.
Albo w Jojo: Majishansuuuu Rettoooo, Emuraldoo splashuuu
Odpisz
21 kwietnia 2020, 16:46
@PanMisiek: Perfekt
Odpisz
22 kwietnia 2020, 00:09
popraw mnie jeśli mówię źle, ale z tego co ja słyszałem が stosuje się najczęściej gdy wprowadza się coś nowego do konwersacji, oraz w kilku przypadkach zdań, jak na przykład określenie lubię coś, czy w opisywaniu części ciała, jak na przykład on jest wysoki, czy boli mnie głowa? Uczę się sam i staram się w miarę wszystko rozróżniać ale は i が są serio trudne.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 09:11
"krzyczeć po japońsku" mangę przeczytaj to zrozumiesz może dlaczego oni to mówią lol
Odpisz
28 kwietnia 2020, 11:22
Akurat uczę się hiszpańskiego.
Español no es difícil
Odpisz
28 kwietnia 2020, 11:46
Ja akurat mam lekcję hiszpańskiego I zgadzam się, es fácil.
Odpisz
28 kwietnia 2020, 11:56
@PanMisiek: Obejrzyjcie sobie "Miasto Beze Mnie" bo jest świetne i dla takich rzeczy się żyje
Odpisz
28 kwietnia 2020, 11:59
@PanMisiek: Ja wybrałam ten język jako przedmiotowy w szkole zamiast niemieckiego. Estudio español en el colegio
Odpisz
27 października 2020, 08:17
Ostatnio obejrzałam to anime, jest świetne
Odpisz
25 kwietnia 2020, 15:32
Ja nauczyłem się nieco łaciny z pieśni
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2020, 14:12
Shinjitsu ni totatsu koto wa keshite nai
Kore ga Gorudo Ekusuperiensu Rekuiemu
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:48
Moshi moshi bukkake
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:36
Nagasaki!
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:45
zuiii 2011-11-02
Ta stronka jest super można się wile nauczyć nie tylko tego co masz akurat na lekcji . Mi się bardzo podoba !! :* POLECAM !!
Nikki 2011-09-24
Super ta strona! Dużo zadań i wiele się można nauczyć !!
!! POZDRO!!
Nikolas 2011-09-24
Spoko strona. Extra zadania :)
Pozdro dla wszystkich!!
Tosia 2011-05-12
super , serio można się nauczyć polecam
Kamila 2011-05-06
Ale świetne te zadania takie proste i ciekawe, moge je rozwiązywać całymi dniami !!!
Pozdrawiam wszystkich MATEMATYKÓW !!!
Odpisz
19 kwietnia 2020, 22:00
Ocho gi ku nigerundayo tuse nagasaschimo tu de toichiwo.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 22:01
Waicho te daicho mejii daka bakana.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 22:02
🈵🈴🈳🈹🈯🈴🔯🈵🈶🈷♏♒🉐🈶🈂🈯🈯㊗
Odpisz
20 kwietnia 2020, 00:03
Możliwe
Odpisz