Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
CzasNaBoczek

19 kwietnia 2020, 16:20

Nuczyłem się trochę japońskiego z anime

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 19 kwietnia 2020, 16:27

Nieźle, ale jeżeli byś próbował uczyć się normalnie to odradzam, ucz się Hiszpańskiego, bo najpierw musisz się nauczyć 2 alfabetów (które mają jeszcze tycie znaki na dodatek), później w piździec spraw w 1 alfabecie i 2136 znaków kanji, a jak zrozumiesz czym się różni は od が w gramatyce, (co mi zajęło 9 miechów) to jest jeszcze jakaś nadzieja że może się nauczysz.

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 19 kwietnia 2020, 16:30

A dla tych co chcą wiedzieć, konnichiwa (こんにちは) dosłownie "dzisiejszy dzień" ale w formie powitalnej, a hiroshima (広島) "szeroka wyspa".

Avatar polska_cebulka

19 kwietnia 2020, 16:31

O jezu dokładnie tak. Nigdzie w necie ni ma dobrze wytłumaczone czym te znaki się różnią

Avatar
Kochany_Ziemniaczek

21 kwietnia 2020, 12:31

@polska_cebulka: ja z anime umiem się przywitać, powiedzieć zamknij się i krzyknąć xD

Avatar PanMisiek

21 kwietnia 2020, 15:06

Jak się krzyczy po japońsku? Jakoś inaczej?

Avatar polska_cebulka

21 kwietnia 2020, 15:22

@PanMisiek: podejrzane, a ja myślałem, że we wszystkich krajach krzyczy się tak samo

Avatar
Kochany_Ziemniaczek

21 kwietnia 2020, 15:54

@PanMisiek: now iesz, to jest takie ( na przykładzie z BNHA ) SMAAAAAAAAASHEEEEEEEEEE!

Avatar PanMisiek

21 kwietnia 2020, 16:32

Chyba że tak. Swoją drogą rozpi***ala mnie ten "engrishu" w niektórzy anime. Uanu foooo oru, ditroitooo smaaaashuu.
Albo w Jojo: Majishansuuuu Rettoooo, Emuraldoo splashuuu

Avatar
Kochany_Ziemniaczek

21 kwietnia 2020, 16:46

@PanMisiek: Perfekt

Avatar pawlik5556

22 kwietnia 2020, 00:09

popraw mnie jeśli mówię źle, ale z tego co ja słyszałem が stosuje się najczęściej gdy wprowadza się coś nowego do konwersacji, oraz w kilku przypadkach zdań, jak na przykład określenie lubię coś, czy w opisywaniu części ciała, jak na przykład on jest wysoki, czy boli mnie głowa? Uczę się sam i staram się w miarę wszystko rozróżniać ale は i が są serio trudne.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

22 kwietnia 2020, 09:11

"krzyczeć po japońsku" mangę przeczytaj to zrozumiesz może dlaczego oni to mówią lol

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2020, 11:22

Akurat uczę się hiszpańskiego.
Español no es difícil

Avatar PanMisiek

28 kwietnia 2020, 11:46

Ja akurat mam lekcję hiszpańskiego I zgadzam się, es fácil.

Avatar
CzasNaBoczek

28 kwietnia 2020, 11:56

@PanMisiek: Obejrzyjcie sobie "Miasto Beze Mnie" bo jest świetne i dla takich rzeczy się żyje

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2020, 11:59

@PanMisiek: Ja wybrałam ten język jako przedmiotowy w szkole zamiast niemieckiego. Estudio español en el colegio

Avatar
Konto usunięte

27 października 2020, 08:17

Ostatnio obejrzałam to anime, jest świetne

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2020, 15:32

Ja nauczyłem się nieco łaciny z pieśni

Avatar Stulej4

Edytowano - 21 kwietnia 2020, 14:12

Shinjitsu ni totatsu koto wa keshite nai

Kore ga Gorudo Ekusuperiensu Rekuiemu

Avatar TellingKolega

21 kwietnia 2020, 13:48

Moshi moshi bukkake

Avatar Emperor_Hirohito

21 kwietnia 2020, 13:36

Nagasaki!

Avatar KacpereK958

21 kwietnia 2020, 12:45

zuiii 2011-11-02
Ta stronka jest super można się wile nauczyć nie tylko tego co masz akurat na lekcji . Mi się bardzo podoba !! :* POLECAM !!

Nikki 2011-09-24
Super ta strona! Dużo zadań i wiele się można nauczyć !!

!! POZDRO!!

Nikolas 2011-09-24
Spoko strona. Extra zadania :)

Pozdro dla wszystkich!!

Tosia 2011-05-12
super , serio można się nauczyć polecam

Kamila 2011-05-06
Ale świetne te zadania takie proste i ciekawe, moge je rozwiązywać całymi dniami !!!

Pozdrawiam wszystkich MATEMATYKÓW !!!

Avatar
bylojuz12

19 kwietnia 2020, 22:00

Ocho gi ku nigerundayo tuse nagasaschimo tu de toichiwo.

Avatar
bylojuz12

19 kwietnia 2020, 22:01

Waicho te daicho mejii daka bakana.

Avatar
bylojuz12

19 kwietnia 2020, 22:02

🈵🈴🈳🈹🈯🈴🔯🈵🈶🈷♏♒🉐🈶🈂🈯🈯㊗

Avatar tomzizek2

20 kwietnia 2020, 00:03

Możliwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Frustrujące

Angielskie śmieszki

Pozdrawiam świetliki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka