Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rickimorty

20 września 2020, 22:45

Czerwona

Avatar Dosix

23 kwietnia 2020, 17:33

A jest wersja bez glutenu (zapytała osoba bez mózgu)

Avatar HusariaTV

18 kwietnia 2020, 09:50

wybór między PoPisem
wolę Pis zamiast Po
bo szczerze mniej ukradł od ludzi ale też kradną

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (40)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (40)
Avatar kurczak1122

Edytowano - 21 kwietnia 2020, 22:50

@Crisium: no to lepiej odsprzedac prywatnym firmom A nie niemcom czy do jakiegoś innego kraju ale to nie zmienia faktu że polskie władze zje**ły jeżeli chodzi o węgiel czy inne surowce

Avatar Crisium

21 kwietnia 2020, 23:23

@kurczak1122: Ej, ale ty ogarniasz, że większość tych kopalni została sprzedana niemcom... z przedsiębiorstw aka prywaciarzom? Jakieś kopalnie z tego co wiem ma HMS Bergbau i zamierza parę wybudować. Niemcy jako kraj już dawno przestali inwestować w węgiel, bo po co. Mają lepsze rzeczy do roboty.

Avatar NowJejakowiczka

20 kwietnia 2020, 07:59

na fb widziałam

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 00:26

A jaki smak ma niebieska?

Avatar MsCrazyAlex

20 kwietnia 2020, 00:52

to smak łez podatników.

Avatar MsCrazyAlex

20 kwietnia 2020, 00:51

Fujka, wszytko o smaku truskawkowym oprócz truskawek jest niedobre (nawet łamana konstytucja)

Avatar anton2121

20 kwietnia 2020, 00:28

Już widzę jak neo bierze i zostaje zabity podatkiem od darowizny

Avatar Grayland

20 kwietnia 2020, 00:15

Zawsze się zastanawiałem... Co by się stało, gdyby zjadł obie?

Avatar Anjimito

20 kwietnia 2020, 00:22

@Grayland: Proste. Morfeusz mówi, że jeśli Neo połknie niebieską pigułkę to obudzi się w swoim łóżku i uwierzy w co zechce. Podejrzewam, że niebieska pigułka zawierała silny środek nasenny, tak jak czerwona zawierała coś umożliwiającego odnalezienie Neo w realnym świecie. Czyli pewnie po prostu by zasnął, ale miałby też w sobie nadajnik.

Avatar Grayland

20 kwietnia 2020, 00:20

Masz teraz dwie możliwości. Możesz dalej żyć jako multimiliarder otoczony napalonymi modelkami-nimfomankami, jednak twoje prawdziwe ciało wygodnie leży w wannie z kiślem, lub druga opcja, tracisz to wszystko, ale w zamian możesz w każdej chwili zostać zastrzeżony przez mechanicznego kalmara z karabinem maszynowym....

Trudny wybór...

Avatar wyrwe_ci_organy

19 kwietnia 2020, 23:43

Truskawkową poproszę

Avatar malinowy_kot

19 kwietnia 2020, 22:21

O smaku truskawkowym? Czyli sama chemia.
Tzn. czuć ten sztuczny smak i zapach.

Avatar Sernikzrodzynkami

19 kwietnia 2020, 21:39

Mnie się dobrze żyje tylko trochę krzyki i odgłosy strzałów przeszkadzają.

Avatar Damian120899

18 kwietnia 2020, 16:41

Litery "z" wyglądają jak te kwadraty, kiedy gra nie obsługuje polskich znaków

Avatar GalenMarek

18 kwietnia 2020, 13:08

Sigh. A już miałem nadzieję na komunizm.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Co za przypadek

Niezniszczalne

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka