Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Reichtangle

18 kwietnia 2020, 12:57

Głupiec nie wiedział, że nie można używać czterech Złotych Broni jednocześnie

Avatar Moje_Rysunki12

19 lutego 2022, 13:31

@Reichtangle: A jednak Garmadon mógł, wtf

Avatar ofix76

25 grudnia 2022, 16:16

@Moje_Rysunki12: był wystarczająco potezny

Avatar Gierman005

10 czerwca 2020, 14:34

najlepsze były pierwsze sezony... POZA TYM MAM NA AVATARZE POŁĄCZENIA LLOYDA Z LEGO NINJAGO I SHREKA. jeżeli ktoś to widzi w 2060 to już zmieniłem avatar. xD

Avatar Massss

19 października 2020, 21:06

@Gierman005: witom

Avatar Gierman005

5 grudnia 2020, 12:00

@Massss: a Witom, Witom bardzo serdecznie

Avatar E_y_y_3_83

8 listopada 2020, 20:56

Kreatywne

Avatar Szymekgang

21 kwietnia 2020, 15:12

Oco chodzi???

Avatar DarkusPL

26 kwietnia 2020, 10:53

@Szymekgang: Pan tu chyba nowy

Avatar DarkusPL

26 kwietnia 2020, 10:54

@DarkusPL: Jest to połączenie Lego ninjago z popularną sceną ze Star Wars

Avatar ideym

20 kwietnia 2020, 11:42

Ja nie lubię ninjago dlatego że zawsze leciały te same odcinki

Avatar Captain_Rex

14 stycznia 2023, 02:24

@ideym: przymykało się oko, w końcu było to arcydzieło.

Avatar Szymon1989

19 kwietnia 2020, 20:26

Crossover którego nikt się nie spodziewał, ale każdy go chciał.

Avatar Jadczukov

19 kwietnia 2020, 19:52

Mmm, stare odcinki. Kiedyś to było

Avatar VincyI

18 kwietnia 2020, 12:08

Stare dobre Ninjago...

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2020, 13:54

@VincyI: ninjago nie BYŁO a jest dobre NADAL. Przestańcie ludzie czcić pierwsze sezony bo jak je obejrzeć teraz to widać jakie okropne one są

Avatar Filip8975

18 kwietnia 2020, 13:56

co tam sapiesz

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2020, 14:06

Ja lubię wszystkie sezony ninjago, i choć z czasem stały się coraz gorsze, to jednak i tak uwielbiam tą bajkę

Avatar nwmniemampomyslu

18 kwietnia 2020, 15:28

wg mn to są już robione na siłę

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2020, 14:07

Pamiętam że miałem figurkę tego złego co jest w memie

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2020, 12:32

Mem łączący moją ulubioną bajkę i ulubiony film

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Filip8975
Dodane przez: Filip8975

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka