Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 20 kwietnia 2020, 08:02

Ja w sumie też tak robię, ale i tak dostaję 3 lub 4.
Tylko, że akurat mam już przeje**ne z WOS'u.
Dostałam 3 za sprawdzian z którego ściągałam (tym bardziej, że był ograniczony czas by wysłać, a straciłam jakieś 15-20 minut by ogarnąć laptop), bo napisałam coś co jest na rozszerzeniu, przez co nauczycielka uważa, że po kwarantannie mnie przepyta, bo uważa, ze tak mi się nudzi, bo ogarniam rozszerzenie z WOS'u

Avatar BetonowyMur

20 kwietnia 2020, 11:58

@BardzoOryginalnaNazwa: Nie wiem czego ci ludzie się spodziewają, że dzieci będą nie ściągać?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

20 kwietnia 2020, 12:30

@BetonowyMur: No własnie.
Chociaż znajac te nauczycielkę jak się okaże że nic nie umiem z rozszerzenai to wstawi mi jeden lub przerobi moją ocenę na 1 (oby zapomniała o tym, że ma mnie przepytać)

Avatar Przejejak

20 kwietnia 2020, 13:49

@BardzoOryginalnaNazwa: było się uczyć, jak się jest totalnym deklem to i internet nie pomoże.

Avatar BetonowyMur

20 kwietnia 2020, 14:00

@Przejejak: Czemu ją obrazasz xD

Avatar NorseWarrior

14 lipca 2020, 19:01

@BardzoOryginalnaNazwa: I przepytywała?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

14 lipca 2020, 19:02

@NorseWarrior: Nie, bo miała to zrobić to wrócimy do szkoły.
A nie wróciliśmy.
No chyba że we wrześniu będę pytać (chociaż ja po wakacjach będę mieć rozszerzenie z WOS'u)

Avatar zorger

Edytowano - 20 kwietnia 2020, 16:48

U mnie nie robią tylko zadają pracę długo terminowe

Avatar player203a8

20 kwietnia 2020, 11:29

Ja tam się cieszę że jest e nauczenie przez to że mam same dobry oceny. Zamiast 1 z matmy to 5.

Avatar Mr_Quicky

20 kwietnia 2020, 10:19

Ja tak zaliczyłem poprawę 1 semestru z polskiego przez co zdałem xd

Avatar Marubir

20 kwietnia 2020, 09:20

Ja miałem kartkówkę z fizyki na kahoocie i w 7 osób siedzieliśmy na discordzie i działało to tak że:
Jedna osoba zaznaczała losową odpowiedź i mówiła reszcie która jest prawidłowa, i tak na zmiane, każdy miał albo 4 albo 5. xd

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2020, 23:56

Sztuką, zamiast zabierania czyjejś pracy z jednej strony, jest wzorowanie się na kilku pracach oraz właściwe wymieszanie ich, by powstało własne dzieło. Większość moich wypracowań z polskiego zadanych do domu tak wyglądała.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 00:09

A ja myślałem że większość tak robi

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 00:14

Ci, którzy mają rozum - owszem, a ci, dla których jest on zbędny robią kopiuj - wklej, by potem pod oceną niedostateczną ujrzeć adres strony, z której pochodzi oryginał. Przynajmniej u mnie tak było.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 00:25

A no i ten procent pracowitych którzy faktycznie robią coś samodzielnie

Avatar DeadMella

18 kwietnia 2020, 23:46

Robię tak za każdym razem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Deal życia

Fajnie że odpowiedzieli

Angielskie śmieszki

Tacy to pożyją

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka