Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2020, 22:22
JA******LE, WY NIE OGLĄDACIE YOUTUBE!?
NIE KOPIECIE W INTERNECIE!?
NIE MA ŻADNEJ CHMURY!!!
TE POŻARY W CZARNOBYLU PODNOSZA POZIOM PROMIENIOWANIA minimalnie I PRAWIE WSZEDZIE W INTERNECIE PISZE ZE TO TYLKO ZAGROŻENIE LOKALNE!!!
WIEC ZAMKNIJCIE TE Z*****E RYJE I ZAJMIJCIE SIE NWM NAPRZYKLAD OGLADANIEM MEMOW NA JEJA A NIE MYSLICIE ZE JEST TAKIE COS JAK "Chmura z Czarnobyla"!!!
NOSZ JA******LE...
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 10:01
Jeszeli 5G wywołuje koronawirusa
To smog z czarnobyla pewnie alkowirusa
Ludzie ku*wa tutaj obejszcie na oczy111!/s
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:05
KU*WA 5G NAS ZABIJA A WY SIĘ JAKIMŚ WIRUSEM ZAJMUJECIE
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:49
Przez całe studia jechałem na alkowirusie
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:26
wy się śmiejecie ale taka jest prawda, oni nam podświadomie wmawiają że to nie ma nic wspólnego z 5g i kontrolą umysłów nie wiem co będzie za 10 lat
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:37
Będzie rok 2030.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:46
@Szymon123PL: a co jeśli pożary w czarnobylu to tylko wymówka na działanie sieci 5G
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:52
@islamu:
Odpisz
22 kwietnia 2020, 12:15
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:47
ANTA BAKA?!
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:15
Jakim cudem nie poczuli że od niej je**ło niemiłosiernie alkoholem?
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:10
@aniam_131: to zapach tego pyłu i promieniowania
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:17
@jejaplxiaomi: albo sami byli naje**ni
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:00
Gdzie te czasy, kiedy ludzie kulturalnie wypijali flaszkę na głowę i jeszcze w miarę prosto wracali do domu przez wieś, pola i lasy?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:09
@KufelMleka: Skończyły się kiedy piwo staniało
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:38
@KufelMleka: nigdy takich nie bylo? XD
Są różne kręgi i różni ludzie ale od kiedy istniał alkohol to był nadużywany przez wielu
Odpisz
20 kwietnia 2020, 13:23
@Yoda_MLG: Otóż nie tym razem, gdyż tak było na andrzejki, kiedy to wracałem od takiego Andrzeja w mojej wsi gdzieś koło godziny 5 rano, dokładnie po litrze wódki. Jednak trzeba zaznaczyć, że piłem tę flaszkę przez prawie dziesięć godzin.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:06
@KufelMleka: i to jest różnica
Jak mówił Ferdek kiepski
Nachlać się to każdy jeden umie
A wypić kulturalnie to ni ma komu
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:42
To wszystko od Facebooka
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:23
Widzisz co te gry u Ciebie wywołują?!
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:22
Teraz jest w szachu. Nie może nic zrobić.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:04
gówno prawda to wszystko przez telefon
Odpisz