Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Smaczny_Minecraft

4 maja 2020, 22:22

JA******LE, WY NIE OGLĄDACIE YOUTUBE!?
NIE KOPIECIE W INTERNECIE!?
NIE MA ŻADNEJ CHMURY!!!
TE POŻARY W CZARNOBYLU PODNOSZA POZIOM PROMIENIOWANIA minimalnie I PRAWIE WSZEDZIE W INTERNECIE PISZE ZE TO TYLKO ZAGROŻENIE LOKALNE!!!
WIEC ZAMKNIJCIE TE Z*****E RYJE I ZAJMIJCIE SIE NWM NAPRZYKLAD OGLADANIEM MEMOW NA JEJA A NIE MYSLICIE ZE JEST TAKIE COS JAK "Chmura z Czarnobyla"!!!
NOSZ JA******LE...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2020, 10:01

Jeszeli 5G wywołuje koronawirusa
To smog z czarnobyla pewnie alkowirusa

Ludzie ku*wa tutaj obejszcie na oczy111!/s

Avatar UZMAjejownik

20 kwietnia 2020, 10:05

KU*WA 5G NAS ZABIJA A WY SIĘ JAKIMŚ WIRUSEM ZAJMUJECIE

Avatar arenak1111

22 kwietnia 2020, 13:49

Przez całe studia jechałem na alkowirusie

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2020, 11:26

wy się śmiejecie ale taka jest prawda, oni nam podświadomie wmawiają że to nie ma nic wspólnego z 5g i kontrolą umysłów nie wiem co będzie za 10 lat

Avatar Szymon123PL

22 kwietnia 2020, 11:37

Będzie rok 2030.

Avatar islamu

22 kwietnia 2020, 11:46

@Szymon123PL: a co jeśli pożary w czarnobylu to tylko wymówka na działanie sieci 5G

Avatar BetonowyMur

22 kwietnia 2020, 11:52

Avatar Xenomorph12

22 kwietnia 2020, 12:15

Avatar arenak1111

22 kwietnia 2020, 13:47

ANTA BAKA?!

Avatar aniam_131

20 kwietnia 2020, 10:15

Jakim cudem nie poczuli że od niej je**ło niemiłosiernie alkoholem?

Avatar jejaplxiaomi

22 kwietnia 2020, 10:10

@aniam_131: to zapach tego pyłu i promieniowania

Avatar NightFox

22 kwietnia 2020, 11:17

@jejaplxiaomi: albo sami byli naje**ni

Avatar KufelMleka

20 kwietnia 2020, 10:00

Gdzie te czasy, kiedy ludzie kulturalnie wypijali flaszkę na głowę i jeszcze w miarę prosto wracali do domu przez wieś, pola i lasy?

Avatar Sergiusz1234

20 kwietnia 2020, 10:09

@KufelMleka: Skończyły się kiedy piwo staniało

Avatar Yoda_MLG

20 kwietnia 2020, 10:38

@KufelMleka: nigdy takich nie bylo? XD
Są różne kręgi i różni ludzie ale od kiedy istniał alkohol to był nadużywany przez wielu

Avatar KufelMleka

20 kwietnia 2020, 13:23

@Yoda_MLG: Otóż nie tym razem, gdyż tak było na andrzejki, kiedy to wracałem od takiego Andrzeja w mojej wsi gdzieś koło godziny 5 rano, dokładnie po litrze wódki. Jednak trzeba zaznaczyć, że piłem tę flaszkę przez prawie dziesięć godzin.

Avatar HusariaTV

22 kwietnia 2020, 11:06

@KufelMleka: i to jest różnica
Jak mówił Ferdek kiepski
Nachlać się to każdy jeden umie
A wypić kulturalnie to ni ma komu

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2020, 10:42

To wszystko od Facebooka

Avatar kurczak1122

22 kwietnia 2020, 10:23

Widzisz co te gry u Ciebie wywołują?!

Avatar MajnkraftAlusiek

22 kwietnia 2020, 10:22

Teraz jest w szachu. Nie może nic zrobić.

Avatar Shibu

22 kwietnia 2020, 10:04

gówno prawda to wszystko przez telefon

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Cichy22
Dodane przez: Cichy22

Z klasą się trzeba urodzić

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka