Oby sprawa obiła się po kościach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Płać pan
Fergus
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2022, 21:49
To właśnie co dostało adaptacje anime. Nazywa się gaikotsu.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:56
Sans granie
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:56
@Entarian: sans granie
Odpisz
20 kwietnia 2020, 11:00
sans granie
Odpisz
20 kwietnia 2020, 11:14
@Dawidosono: granie sans
Odpisz
20 kwietnia 2020, 11:17
@FajnyCzuek: gans sranie
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:31
@Entarian: Sans...? Sans, wake up!
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:47
@SzczypiorekYT: What is it, dude?
Odpisz
23 kwietnia 2020, 10:48
@pesteczka13: A human has fallen from the surface world
Odpisz
23 kwietnia 2020, 12:24
@SzczypiorekYT: Really? And you got a bone to pick with him?
Odpisz
23 kwietnia 2020, 13:07
@pesteczka13: No time for puns
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:28
@SzczypiorekYT: Ah, come on, that was a real rib-tickler, ayy!
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:34
@pesteczka13: Ugh! Enough!
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:35
@SzczypiorekYT: Alright, here we go again.
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:36
@pesteczka13: Welcome to the underground
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:38
@SzczypiorekYT: How was the fall?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:38
@pesteczka13: If you wanna look around
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:39
@SzczypiorekYT: Give us a call
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:40
@pesteczka13: We don't see humans often
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:41
@SzczypiorekYT: We're happy you just dropped in
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:42
@pesteczka13: I'll be so popular when I show all the monsters what I just brought in
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:43
@SzczypiorekYT: Hey! Papyrus, mind your manners
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:43
@pesteczka13: Can it, Sans, no time for banter
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:44
@SzczypiorekYT: Excuse my brother, he's a bit eccentric
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:44
@pesteczka13: You're just lazy and apathetic
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:45
@SzczypiorekYT: Call me what you want, I got thick skin
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:45
@pesteczka13: Another bad joke and I'm finished with him
We are monsters, the awfullest kind
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:46
@SzczypiorekYT: To mess with us takes a lot of spine
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:47
@pesteczka13: We can relate to your determination
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:47
@SzczypiorekYT: Because we monsters have our motivations
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:48
@pesteczka13: Humans betrayed us and left us burnin'
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:49
@SzczypiorekYT: One day we’ll make our way back to the surface
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:51
@pesteczka13: Through all your travels, your sins will follow
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:52
@SzczypiorekYT: Your consequences aren’t easy to swallow
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:52
@pesteczka13: Who's the real monster, now you should know
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:52
@SzczypiorekYT: You’ve cut this story down to the bone
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:53
@pesteczka13: Really, Sans?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:53
@SzczypiorekYT: What?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:53
@pesteczka13: The last line of the chorus is a pun?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:54
@SzczypiorekYT: Yup
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:54
@pesteczka13: You imbecile! That was very... clever...
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:55
@SzczypiorekYT: Heh. Thanks, buddy
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:56
@pesteczka13: You're stuck in the underground
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:56
@SzczypiorekYT: Thanks to the fall
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:58
@pesteczka13: Good luck ever getting out
Odpisz
24 kwietnia 2020, 16:58
@SzczypiorekYT: Prepare to brawl
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:00
@pesteczka13: You could show Mercy to us
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:00
@SzczypiorekYT: Or turn all of us to dust
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:01
@pesteczka13: Is your heart full of evil
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:01
@SzczypiorekYT: Or full of love?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:01
@pesteczka13: I, the great Papyrus, challenge you to try getting by us
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:02
@SzczypiorekYT: Test the human with one of your puzzles
Odpisz
24 kwietnia 2020, 17:05
@pesteczka13: Brilliant, Sans, that'll leave him befuddled
I dare you to try a bite of spaghetti
Odpisz
3 maja 2020, 11:49
@SzczypiorekYT: Smells like the Creepypasta is ready
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:01
Najgorzej
Odpisz
22 kwietnia 2020, 22:09
W świecie mimiloo nie ma e-lekcji!
Odpisz
22 kwietnia 2020, 22:10
@MajnkraftAlusiek:
Odpisz
20 kwietnia 2020, 11:25
Ah, jak dobrze że moje ZSG wysyła tylko zadania przez dziennik
Odpisz
22 kwietnia 2020, 21:33
U mnie też tak było... Do dzisiaj, kiedy to przyszedł komunikat że jutro o 13 mam e-lekcje z matematyki... Ech.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 21:07
Czyli jeszcze więcej grania
Odpisz
20 kwietnia 2020, 13:00
Ja zaspałem na lekcje na 10:55
Odpisz
20 kwietnia 2020, 11:32
Mi wysyłają zadania emailem, więc mogę się wyspać i obojętnie o jakiej porze je zrobię.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 12:19
@xmrocznax: mi wysylaja na google classroom mimo że tłumaczyłem że mi nie dziala więc nie wiem nawet co jest do zrobienia a nie chce męczyć 3 ziomkow na krzyż przez miesiąc o podanie mi codziennie zadanek
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:57
Wystarczy przestawić zegar biologiczny na spanie tuż po zakończeniu lekcji
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:59
@Sergiusz1234: A potem budzisz się o 22 i trzeba wysłać 6 różnych prac domowych do końca dnia
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:56
U mnie na e matmie wystarczy wpisać się na listę obecności i wrócić do łóżka
Odpisz