Zdążę czy też czeka mnie śmierć?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Powodzenia
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2020, 21:00
JF
Pozdrawiam Gracjan
Odpisz
2 lipca 2020, 21:00
@graczgracjan: Bardzo ładnie
Odpisz
12 lutego 2021, 15:27
@graczgracjan: +1
Odpisz
12 lutego 2021, 22:51
@Spider007: nice
Odpisz
25 kwietnia 2020, 13:40
Beastars?
Odpisz
25 kwietnia 2020, 14:38
@KacchanBakugo: nie
Odpisz
26 kwietnia 2020, 11:18
@KacchanBakugo: tak
Odpisz
26 kwietnia 2020, 11:32
@KacchanBakugo: Opinie ekspertów są podzielone
Odpisz
26 kwietnia 2020, 11:58
@KacchanBakugo: Tak to jest Beastars
Odpisz
18 czerwca 2020, 10:47
@Sucyxd: Rabini się wypowiedzieli
Odpisz
27 kwietnia 2020, 00:09
Tak na pewno Beastars wyraźnie widać Louisa
a Legociego zawsze rozpoznam (nie wiem czy tak się pisało imiona)
Odpisz
27 kwietnia 2020, 16:29
@DeiwidxZiom: Legoshi, nie Legoci
W sumie znam wszystkie postaci, ale nie oglądałam ani jednego odcinka ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
28 kwietnia 2020, 01:54
Ooo dzięki a Anime bardzo fajne polecam
Odpisz
26 kwietnia 2020, 13:20
Ja mam własną technikę.
Czekam aż usłyszę chrapanie, wtedy wyciągam misternie schowany telefon pod ubraniami w komodzie i zakładam słuchawki.
Ale mam na małą głośność i tak, żeby móc usłyszeć jak ktoś będzie do mnie iść czy coś (mam bardzo dobry słuch).
Mam ustawione na małą jasność, więc nic nie widać.
A jak jakieś usłyszę, chowam telefon pod poduszkę szybciutko i kładę się w dosyć niewygodnej pozycji (przecież ja nigdy nie śpię w normalnych pozycjach, więc gdybym tak zrobiła, było by to podejrzane)
Aha, jeszcze mam schowaną ładowarkę, więc mi się nie wyładuje.
[Wsm to jak chcecie to możecie to potraktować jako tutorial.]
Odpisz
26 kwietnia 2020, 14:13
a słuchawki
Odpisz
26 kwietnia 2020, 19:04
w sensie?
Chowam razem z telefonem
Mam takie standardowe od samsunga jak coś
Odpisz
26 kwietnia 2020, 21:48
dla lasek jest łatwiej bo mogą we włosach kable schować
Odpisz
27 kwietnia 2020, 04:38
wsm to zależy
Odpisz
27 kwietnia 2020, 08:16
u mnie tak jedna robi co za mną siedzi I raz przycieła się na krótko I zapomniała że już widać że słucha muzyki ale ten nauczyciel ameba co nie umie librusa używać powiedział że ma ładne kolczyki xD
Odpisz
26 kwietnia 2020, 22:38
to ja w tej chwili
Odpisz
26 kwietnia 2020, 10:04
Mmmm, Zwierzogród, ale dla dorosłych.
Odpisz
24 kwietnia 2020, 20:34
Ostatnio mama o 1 mi wbija patrzy się na mnie ja na nią i tak przez ok. 1min aż zapala światło i każe mi iść spać
Odpisz
24 kwietnia 2020, 20:23
Da ktoś szablon?
Odpisz
24 kwietnia 2020, 19:44
Nigdy chyba nie musialem udawac ze śpię bo zawsze sobie nie spalem do ktorej chce
Odpisz
24 kwietnia 2020, 19:11
baobabstars
Odpisz