Są rzeczy, które lepiej się robi w samotności...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 21:29
Introwertycy to dziwaki.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:37
No ja mam taki problem. Zwykłem oglądać netflixa tylko jak jestem sam w domu a nie mam telewizora w pokoju. Więc cóż. Tylko rosną mi zaległości...
Odpisz
28 kwietnia 2020, 20:20
@Caset: Welp,moi rodzice nie zapłacili za Netflixa,ponieważ "nie będą wydawać na takie głupoty".
Odpisz
27 kwietnia 2020, 10:36
Można prosić o szablon?
Odpisz
27 kwietnia 2020, 13:29
@OstatniSith2005: a owszem, można
Odpisz
25 kwietnia 2020, 23:36
Jak dla mnie jest w pyte
Odpisz
26 kwietnia 2020, 08:05
@Henzej: no w sumie ja też się mogę zamknąć w pokoju ale nie każdy ma taką możliwość
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:05
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja się przeprowadziłem 2.5 roku temu, ale nadal nie mam drzwi do pokoju.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2020, 09:52
@d0wek: To se zrób, z 6 desek
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:30
Mi jest git. Dobrze być introwertykiem w dzisiejszych czasach
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:11
O TAK!
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:09
a mi jest zajebiście bo niedawno borderlands 2 goty kupiłem wcześniej miałem tylko zwyczajną z kriegiem
Odpisz
27 kwietnia 2020, 08:37
Szczeże nie jestem introwertykiem i niemoge zrozumieć ludzi którzy mogą się odizolować od rodziny i znajomych i jest im dobrze.
Odpisz
26 kwietnia 2020, 02:16
TAK! W końcu ktoś na to wpadł
Odpisz
25 kwietnia 2020, 23:20
No i jest lipa... widzę błąd
Odpisz
25 kwietnia 2020, 23:19
Tylko, że nikt nie ma zbytnio na to wpływu
Odpisz