Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Tacy to pożyją
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Cóż za brak szacunku
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2020, 23:54
Ah, ku#wa, dobrze być już absolwentem.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 22:31
Polać temu panu
Odpisz
27 kwietnia 2020, 21:24
Auta 2 są najlepszym filmem animowanym
Change my mind
(Wiem że to nie auta 2 ale dwójka i tak najlepsza)
Odpisz
27 kwietnia 2020, 22:03
@NesquikBoi: ogólnie z wszystkich filmów animowanych auta i shrek są moim zdaniem najlepsze
Odpisz
27 kwietnia 2020, 21:37
Ja wszystko drukuje
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:45
Najgorzej jak trzeba siedzieć na e-lekcjach, na których nauczyciel nic nie tłumaczy, a później i tak masz do zrobienia pierdyliard zadań, których nie rozumiesz i godzinę w plecy.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:41
ałta
zygzak makkłin
zygzak makdonalds królowa
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:24
W tym momencie przypomniałem sobie, że od początku e-lekcji zrobiłem może z 15 zadań z matmy, a mam 5 lekcji tygodniowo i na każdej po jakieś 5-10 zadań. Jestem w dupie
Odpisz
26 kwietnia 2020, 19:08
OP zobaczył ze pod wcześniejszym obrazkiem z Henkiem zawitały komentarze w którym ludzie żalili się ze się go bali i teraz chce nam zrobić na złość przywracając naszą traumę z dzieciństwa?
Cóż, udało ci się, boję się w cholerę.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2020, 19:06
W tym momencie cieszę się że niemam e-lekcji bo wstanę na spokojnie zjem sobie coś zadania porobie i spokój do końca dnia
Odpisz
26 kwietnia 2020, 19:07
@Portinio: Też się cieszę, że tego nie mam. Mam za to jedynie prace domowe na e-dzienniku
Odpisz
26 kwietnia 2020, 19:08
@AlMalina: no bo jednak trzeba coś robić
Odpisz