Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GalenMarek

27 kwietnia 2020, 23:54

Ah, ku#wa, dobrze być już absolwentem.

Avatar Sos333_

27 kwietnia 2020, 22:31

Polać temu panu

Avatar NesquikBoi

27 kwietnia 2020, 21:24

Auta 2 są najlepszym filmem animowanym

Change my mind

(Wiem że to nie auta 2 ale dwójka i tak najlepsza)

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

27 kwietnia 2020, 22:03

@NesquikBoi: ogólnie z wszystkich filmów animowanych auta i shrek są moim zdaniem najlepsze

Avatar player203a8

27 kwietnia 2020, 21:37

Ja wszystko drukuje

Avatar SzyPrzy

27 kwietnia 2020, 20:45

Najgorzej jak trzeba siedzieć na e-lekcjach, na których nauczyciel nic nie tłumaczy, a później i tak masz do zrobienia pierdyliard zadań, których nie rozumiesz i godzinę w plecy.

Avatar MajnkraftAlusiek

27 kwietnia 2020, 20:41

ałta
zygzak makkłin
zygzak makdonalds królowa

Avatar Error__404

27 kwietnia 2020, 20:24

W tym momencie przypomniałem sobie, że od początku e-lekcji zrobiłem może z 15 zadań z matmy, a mam 5 lekcji tygodniowo i na każdej po jakieś 5-10 zadań. Jestem w dupie

Avatar krzysiulka10

26 kwietnia 2020, 19:08

OP zobaczył ze pod wcześniejszym obrazkiem z Henkiem zawitały komentarze w którym ludzie żalili się ze się go bali i teraz chce nam zrobić na złość przywracając naszą traumę z dzieciństwa?
Cóż, udało ci się, boję się w cholerę.

Avatar Portinio

Edytowano - 26 kwietnia 2020, 19:06

W tym momencie cieszę się że niemam e-lekcji bo wstanę na spokojnie zjem sobie coś zadania porobie i spokój do końca dnia

Avatar AlMalina

26 kwietnia 2020, 19:07

@Portinio: Też się cieszę, że tego nie mam. Mam za to jedynie prace domowe na e-dzienniku

Avatar Portinio

26 kwietnia 2020, 19:08

@AlMalina: no bo jednak trzeba coś robić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

Tacy to pożyją

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Cóż za brak szacunku

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka