Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Chciał tylko pomóc
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2020, 23:41
Pamiętam piękne czasy grania na modach takich jak Aether, Tale of Kingdoms, Dimensional doors, ChocolateQuest i Twilight Forest... piękne czasy...
Odpisz
11 września 2020, 08:03
A znasz Advent of Acession?(idk jak się pisze to drugie słowo)
Taki w cholerę rozbudowany mod
Dodaje chyba 12 wymiarów, każdy ma unikalne bloki i moby z czego niektórymi można handlować, każdy jest mocno dopracowany, i każdy ma po kilka bossów oraz broni
Jak również każdy boss ma unikalny drop i z każdego po zabiciu wypada taka złota statuetka jako trofeum
Polecam, sam zwiedziłem kilka wymiarów, i kilka bossów na Creative utukłem
Odpisz
11 września 2020, 15:36
@Kebasa_z_mema: znam, ale nie grałem jeszcze
Odpisz
14 marca 2021, 14:58
nie grałem tylko na tale of kingdoms
Odpisz
12 lutego 2021, 23:03
Gralem na tych modach i gdy zacząłem robic maszyny to mnie tak posralo ile rzeczy trzeba miec do tego
Odpisz
29 kwietnia 2020, 21:23
Osobiście lubię mody techniczne
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:05
@torelq: ja też fajnie czasami stworzyć full automat fabrykę ulepszonych rur z wodą
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:39
@ideym: ja osobiście jestem fanem immersiva, thermala i jeszcze jednej, o ile pamiętam RF tools.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 10:41
@torelq: ja tam lubię build craft ender io czy mekanism ale twoimi modami nie wybrzydzam też je lubię
Odpisz
30 kwietnia 2020, 18:31
@ideym: osobiście mekanismu nie lubię
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:17
@torelq: dlaczego?
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:32
Ja nigdy nie grałem na modach, przez to że miałem ch*jowy komputer który miał problemy z 1.9 z optifine
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:08
@Desuv: Przecież jest pełno modów na 1.7.10, które już tak wymagające nie jest.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:51
@Grzechoooo: jak ktoś ma kompa z przed kilku lat, jak ja to się nie dziwię
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:53
@lukasz441: Mam kompa sprzed kilku lat i nie laguje na 1.13, ba, nawet na 1.14 (no chyba że z modami), a mam komp nawet nowy który się wyłącza na 1.12.2
To nie zalezy od wieku kompa tylko procesora
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:41
@Grzechoooo: I wtedy wchodzę ja, z laptopem który nie włącza powyżej 1.8, a stabilnie to maksymalnie 1.6.2
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:30
od ramu, głównie od ramu, wiem bo teraz wymieniałem i nareszcie śmiga
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:03
@Grzechoooo: fun fact:
1.7.10 działa gorzej na moim nowym komputerze (~40fps) niż 20w17a (60-65fps)
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:24
@Desuv: jak
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:25
@Patrgos: ja mam laptopa z 4Gb ramu, a do minecrafta mam przypisany 1Gb i na 1.15.2 mam max 40fps a jak brat zainstaluje farminga to max 20 :C
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:25
@Grzechoooo: nie mam pojęcia
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 23:27
@Kappyniu: ja jak miałem starego laptopa z 4gb, to na 1.14.3 miałem ledwo 15 fps na najniższej rozdzielczości
chociaż na 100% wpływ miała na to karta też graficczna (nie mam pojęcia jaki model) i procesor (nie mam pojęcia jaki model)
Odpisz
27 kwietnia 2020, 11:19
Ja pobrałam Minecraft z aptoide ( jak ktoś chce to najpierw instalujesz Minecraft przez aptoide do tego lucky patcher i odinstalowujesz Minecraft a potem instalujesz go przez lucky patcher i proszę bardzo Minecraft za darmo bez licencji ale działa) to razem z nim pobrałam jakiś mod i pierwszy raz widziałam tak ładnego Minecrafta
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:02
@Save_chan: Minecraft PE to gówno
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:30
@NesquikBoi: to był bedrock edition
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:25
@Save_chan: Każdy trzecioklasista: (trzy komentarze wyżej)
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:49
@mikoxin: w sensie że ja czy typ co pisał że pobrał Minecrafta pe (wiem że to bedrock edition)
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:41
@NesquikBoi: A ja kupiłem 2 gift cardy na 20 zł do sklepu Play na allegro i sobie za nie mc kupiłem. W sumie wyszło że wydałem na niego tylko 6zł bo jedna karta kosztowała mnie 3zł. Teraz przynajmniej nie muszę się w aptoide i lucky patchera bawić, więc profit
Odpisz
27 kwietnia 2020, 14:25
Dlatego nie gram na modach. Oprócz tego to większość z nich nie pasuje do stylistyki minecrafta.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:50
Pamiętam Biom o Planet (ten mod dodawał parenascie biomow)
Odpisz
27 kwietnia 2020, 10:11
@CzeresniakPl: biomes o plenty
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:31
Jak byłem młodszy i nie umiałem pobierać modów, to pobrałem se minecraft by zyczu
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:32
ahhh stare dobre czasy
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:34
Jak byłem młodszy to wrzucałem mody do pliku .bin zamiast do folderu mods I dziwiłem się że crashuje
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:33
noo tak było ogarnianie wszystkiego jako dzieciak a z angielskiego orłem nie byłem więc metodą prób i błędów
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:30
OPie, tekst ci uciekł w bok, lepiej nie przechylaj urządzenia podczas robienia memów
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:32
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:29
Ja zaczęłem grać ogólnie poraz pierwszy właśnie na modach, później bez modów dziwiłem się że nie ma uncrafting table i portalu do twighligt Forest
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:28
Osoba która napisze coś na moim profilu dostanie strzałkę
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:29
@LOKO30: Dobry deal!
Odpisz
13 listopada 2020, 13:19
@LOKO30: W którą stronę?
Odpisz