Amerykanie mają trochę grzeszków na sumieniu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2020, 01:11
Skubańcy. Chwała USA!!
Odpisz
1 maja 2020, 01:31
Myślałem że przeglądam losowe
Odpisz
30 kwietnia 2020, 20:15
Potężnie boomerskie w zasadzie.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 19:54
sprytne
Odpisz
1 maja 2020, 17:17
@MajnkraftAlusiek: byo
Odpisz
1 maja 2020, 23:33
tak
Odpisz
30 kwietnia 2020, 19:43
USrA to ku*wy
Odpisz
30 kwietnia 2020, 19:47
@Crln_7: zgadzam się
Odpisz
27 kwietnia 2020, 22:23
Powinien być dopisek ,, jeśli macie ropę, to ją chowajcie"
Odpisz
27 kwietnia 2020, 22:11
вУо
Odpisz
30 kwietnia 2020, 19:11
proszę o dowód
Odpisz
30 kwietnia 2020, 19:42
Ja nadal czekam na dowody
Odpisz
30 kwietnia 2020, 19:47
ja tak samo
Odpisz
30 kwietnia 2020, 20:45
Poczekam z wami
Odpisz
30 kwietnia 2020, 20:50
@kebabozerca: hyba trochę tu poczekamy
Odpisz
30 kwietnia 2020, 20:51
@Szmacianka: Też tak myślę
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:25
@Szmacianka: jeszcze jak
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:36
@Aoi_Edelstain: to będzie długa noc
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:36
@Szmacianka: Nie usnę do póki nie otrzymam dowodu
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:39
nie mam dowodów, ale rzeczywiście chyba kiedyś było.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:39
@Przemek572: To sobie nie pośpię...
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:30
@Przemek572: bez dowodu nie ma potwierdzenie że było więc bede tu czuwał aż ktoś poda ten dowód
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:07
@Przemek572: Też byłem przekonany że było, no i przekonanie było bliskie prawdy, pojawiło się już to na jeja, ale jako dowcip, więc obrazku nie było w sumie
https://dowcipy.jeja.pl/14561,w-czasach-gdy-amerykanie-szykowali.html
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:07
@chudy2: czyli mogę spać spokojnie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:08
na to wygląda
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:08
@chudy2: życz mi dobrej nocy
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:12
dobranoc, kolorowych snów, pozbawionych cierpienia obrazków o których ludzie mówią że było bez dowodów
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:12
@chudy2: Dziękuję do jutra (o ile nadejdzie)
Odpisz
1 maja 2020, 17:19
ej ku*wa sory dostałem kare na do na od mojej spie**olonej matki ale ku*wa widziałem to w losowych jakiś miesiąc temu
Odpisz