Mortal Combat, chyba wiem lepiej, uczyłem się samoobrony combat u Zbigniewa Syca i wszystko teraz się obronię przez kilkoma napastnikami po 2 tygodniach treningu i przeciwnik boi się tego noża tak samo jak ty
No mówię ci że nie, uczyłem się od eksperta który ci powie że combat się pisze przez "c" przecież sam widziałem nazwę tego superskutecznego systemu który trenowałem
Umiem nawet wyrolowywać nóż z dłoni przeciwnika
Polska z Kangurek Kao, Wiedźmin, i niezależnymi grami.
Niemcy z Gothicem, i chyba jakimiś jeszcze.
Czechy z Mafią.
Szkocja z GTA...
Dania z Hugo.
Szwecja z Minecraft.
Finlandia z Angry Birds.
Komentarze
Odśwież30 maja 2020, 16:59
chwila, to tetris powstał w rosji?!
Odpisz
30 kwietnia 2020, 00:23
Chwila chwila
Street fighter nie był stworzony przez dwóch Amerykanów?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 11:10
@Baturaj: Tu ci chyba chodzi o Mortal kombat
Odpisz
1 maja 2020, 21:22
@Baturaj: Street fighter tpo Uberjapońska gra, nawet masz tam jojoreferensy
Odpisz
2 maja 2020, 00:18
A no to pomyliłem z Mortal Combat, dzięki koledzy
Odpisz
2 maja 2020, 10:08
@Baturaj: *kombat :)
Odpisz
2 maja 2020, 11:49
Mortal Combat, chyba wiem lepiej, uczyłem się samoobrony combat u Zbigniewa Syca i wszystko teraz się obronię przez kilkoma napastnikami po 2 tygodniach treningu i przeciwnik boi się tego noża tak samo jak ty
Odpisz
2 maja 2020, 14:09
@Baturaj: Ale gra nazywa się Mroatl Kombat, przez k XD
Odpisz
2 maja 2020, 21:20
No mówię ci że nie, uczyłem się od eksperta który ci powie że combat się pisze przez "c" przecież sam widziałem nazwę tego superskutecznego systemu który trenowałem
Umiem nawet wyrolowywać nóż z dłoni przeciwnika
Odpisz
3 maja 2020, 06:40
@Baturaj: Dobra ziomuś co ty rrobisz teraz XD
Odpisz
4 maja 2020, 16:18
Roluję
Szkoda że Pan Zbigniew usunął ten filmik ze swojego kanału na YT, bo też mógłbyś się nauczyć rolowania
Odpisz
5 maja 2020, 18:47
@Baturaj: em co
Odpisz
6 maja 2020, 10:30
Nic prostszego, trzeba pamiętać że napastnik boi się swojego noża tak samo jak ty
Odpisz
6 maja 2020, 14:56
@Baturaj: I am confusion
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2020, 18:48
Podobała się bajeczka?
Chcesz więcej?
.
.
.
.
.
Wbij na kanał Zbigniewa Syca na YT.
Odpisz
6 maja 2020, 18:55
@Baturaj:
Odpisz
7 maja 2020, 18:47
Ale ja mówię całkiem poważnie
Odpisz
7 maja 2020, 19:31
@Baturaj: A ja nadal nie rozumiem czemu ty o tym gadasz XD
Odpisz
7 maja 2020, 19:31
@Baturaj: aaa pomyliłeś ze sztuką walki jakby moratl combat?
Odpisz
7 maja 2020, 21:16
Nie, z niczym nie pomyliłem. Po prostu obczaj kanał Zbysia na YT, takie to trudne?
Odpisz
7 maja 2020, 21:26
@Baturaj: sport mnie nie obchodzi z zbytnio, przykro mi
Odpisz
7 maja 2020, 21:34
To nie jest sport...
Ech, naprawdę, skąd się bierze taki brak respektu.
Odpisz
6 maja 2020, 18:57
Szacun za phantasy star
Odpisz
29 kwietnia 2020, 13:33
A gdzie "jajeczka" ?
Odpisz
29 kwietnia 2020, 15:03
@Tedi_Worm: w sensie te ruskie jajeczka, gdzie się biega z koszykiem?
O ile dobrze pamiętam.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:23
tak
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:40
@Tedi_Worm: Jajeczka są oryginalnie Japońskie
Odpisz
6 maja 2020, 18:56
@Tedi_Worm: jak wyżej to podróbki (w większości) serii game&watch nintendo (taki proto game boy)
Odpisz
28 kwietnia 2020, 09:56
Fire Emblem i Tales of brakuje
Odpisz
29 kwietnia 2020, 08:25
@Boberek00: A serie Chrono i Xeno? Najlepsze jRPGi w historii :v
Odpisz
2 maja 2020, 14:44
I shin megami tensei w tym persony
Odpisz
2 maja 2020, 21:22
Gry od Falcom
Odpisz
6 maja 2020, 18:55
@Boberek00: i od NIppon Ichi Software
Odpisz
4 maja 2020, 19:14
a gdzie resident evil
Odpisz
1 maja 2020, 21:23
Czemu zelda jest przed mario?
Chyba że chodzi w memei o automatowe mario bros z 1983, wtedy tak
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 09:43
Polska z Kangurek Kao, Wiedźmin, i niezależnymi grami.
Niemcy z Gothicem, i chyba jakimiś jeszcze.
Czechy z Mafią.
Szkocja z GTA...
Dania z Hugo.
Szwecja z Minecraft.
Finlandia z Angry Birds.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 20:19
@MajnkraftAlusiek: Nie,cy mają jeszcze Crysis
Odpisz
1 maja 2020, 14:57
@Boberek00: Niemcy*
Odpisz
29 kwietnia 2020, 13:48
Nie wiem czemu ale moją wymarzoną śmiercią jest zostanie zgniecionym przez klocek z Tetris'a
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 14:02
@Cobranation: *śmierć'ą
Odpisz
29 kwietnia 2020, 10:10
Mother 3
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:26
@pjodeer124: Chciałeś powiedzieć "PK Fire".
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:51
@ultron64: trochę
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:27
Jest jeszcze Kirby, Smash, Splatoon i F-Zero.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:23
Jak się nie mylę to USA stworzyło najwięcej gier
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:04
Po stronie Japonii zdecydowanie brakuje Pokemonów.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 10:45
Tetris raczej nie jest taka sławą obecnie jak Mario czy Zelda. Przykład? Porownajcie jak ludzie po tych latach się kara ja najnowsza Zelda a tetrisem
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 10:47
@Jurekis_: ale w rankingu gier które zarobiły najwięcej na świecie to tetris jest na pierwszym miejscu. Potem minecraft i inne
Odpisz
29 kwietnia 2020, 10:13
Można prosić o szablon?
Odpisz