Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Addanos

3 maja 2020, 15:04

Nie zapominajmy, że oprócz słodyczy mamy także Gothica który też jest niemiecką grą :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 kwietnia 2021, 09:42

@Addanos: my mamy Wieśka

Avatar dustin2001

3 maja 2020, 10:42

Wiele złego?
Ja przepraszam bardzo, ale traktat Wersalski ich tak wyr*chał jak PiS nie wyr*chało jeszcze Polski.
Nic dziwnego, że doszło do II WŚ i to jest właśnie wina Francji, Anglii i Żydów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar uszaty_kacper

3 maja 2020, 21:29

@dustin2001: no ale skoro przegrali tak? no to są tymi słabszymi tak? Czyli ci silniejsi decydują co się stanie tak?

Avatar dustin2001

3 maja 2020, 21:30

@uszaty_kacper:
No skoro była potrzebna pomoc z zewnątrz, żeby wygrać wojnę, to nie byli tacy słabi.
Historię piszą zwycięzcy, dlatego są zawsze dwie historie.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2020, 10:18

Polskie lepsze Wedel>Milka

Avatar Grzechoooo

3 maja 2020, 12:07

A Nutella?

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2020, 12:12

@Grzechoooo: nutella jest włoska

Avatar Grzechoooo

3 maja 2020, 12:14

nic nie mówiłem.

Avatar Pan_Olek

3 maja 2020, 10:51

oni mają niedobre słodycze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar HusariaTV

3 maja 2020, 13:35

@NesquikBoi: Milka jest szwajcarska

Avatar losowy_

21 października 2022, 14:12

@NesquikBoi: a milka nie jest szwajcarska?

Avatar Crln_7

3 maja 2020, 10:10

Grażyny: ale mają dobrą chemie

Avatar xmrocznax

Edytowano - 29 kwietnia 2020, 18:08

Mieszkam w Niemczech od 10 lat i nadal nie zmieniłam mojego zdania o tym, że niemieckie słodycze są do dupy a polskie są zaje*iste.

Avatar Maly_modelarz15

29 kwietnia 2020, 22:23

@xmrocznax: jak ja zawsze do Polski jadę to wracam do szwabów z kilkoma kilogramami słodyczy

Avatar Mijak

29 kwietnia 2020, 16:59

Mem byłby lepszy gdyby kolejność odwrócić.

Ja:
Niemcy robią zajebistą czekoladę.

Jakiś koleś:
Ale przecież zrobili mnóstwo złego podczas II Wojny Światowej!

Ja:
Tak. Nie wiem co to niby zmienia, ale tak.

Avatar Save_chan

29 kwietnia 2020, 16:38

Jak byłam mała wujek wmówił mi że Niemcy to zły naród (wujek historyk który nienawidzi Niemców) i przez 2 lata nie jadłam ani Haribo ani doktora edkera (nie wiem jak to się pisze)i wszystkiego innego. Dwa lata życia zmarnowane

Avatar polak922

29 kwietnia 2020, 15:31

Ah tak, bo tyle ludzi używa argumentu ad "niemcy mają dobrą czekoladę" podczas dyskusji o drugiej wojnie światowej
bardzo relatable meme

Avatar Chwilowy_pajac

29 kwietnia 2020, 15:14

Ja nic nie mówiłam
*wyciera niemiecką czekoladę z ust*

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2020, 15:19

@Chwilowy_pajac: *i powoli i dyskretnie chowa żelki do kieszeni*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Żartownisie

Angielskie śmieszki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezły wyczyn

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka