To ich specjalnie nie rehabilituje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Żartownisie
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezły wyczyn
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2020, 15:04
Nie zapominajmy, że oprócz słodyczy mamy także Gothica który też jest niemiecką grą :D
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2021, 09:42
@Addanos: my mamy Wieśka
Odpisz
3 maja 2020, 10:42
Wiele złego?
Ja przepraszam bardzo, ale traktat Wersalski ich tak wyr*chał jak PiS nie wyr*chało jeszcze Polski.
Nic dziwnego, że doszło do II WŚ i to jest właśnie wina Francji, Anglii i Żydów.
Odpisz
3 maja 2020, 11:40
@dustin2001: Nie ma to jak rozpocząć I WŚ a potem płakać, że traktat wersalski
Odpisz
3 maja 2020, 13:48
@dustin2001: no sorry ale przegrali
Odpisz
3 maja 2020, 13:57
@BetonowyMur: no sorry mordo ale zaczęli Austriacy a Niemcy tylko dotrzymali sojuszu. A i tak najwi~cej stracili Węgrzy bo traktat w tranon ich wyr*chał bardziej niż wersalski niemców
Odpisz
3 maja 2020, 21:27
@BetonowyMur:
NIEMCY NIE ROZPOCZĘŁY I WŚ.
To jest jeden wielki fałsz.
Najlepiej się utrzymywali podczas jej trwania, przez co zostali obwinieni jako winowajcy.
Nieuczciwie obwinieni. Jako jedyni byli w stanie wypłacić wystarczającą sumę pieniężną, ze swojego ugrupowania, dlatego tak.
Odpisz
3 maja 2020, 21:28
@uszaty_kacper:
A kto wygrał I WŚ?
Kto wygrał poza USA?
Odpisz
3 maja 2020, 21:29
@dustin2001: no ale skoro przegrali tak? no to są tymi słabszymi tak? Czyli ci silniejsi decydują co się stanie tak?
Odpisz
3 maja 2020, 21:30
@uszaty_kacper:
No skoro była potrzebna pomoc z zewnątrz, żeby wygrać wojnę, to nie byli tacy słabi.
Historię piszą zwycięzcy, dlatego są zawsze dwie historie.
Odpisz
3 maja 2020, 10:18
Polskie lepsze Wedel>Milka
Odpisz
3 maja 2020, 12:07
A Nutella?
Odpisz
3 maja 2020, 12:12
@Grzechoooo: nutella jest włoska
Odpisz
3 maja 2020, 12:14
nic nie mówiłem.
Odpisz
3 maja 2020, 10:51
oni mają niedobre słodycze
Odpisz
3 maja 2020, 11:14
@Pan_Olek: Haribo, Milka, nutella
Odpisz
3 maja 2020, 11:23
@NesquikBoi: polskie lepsze
Odpisz
3 maja 2020, 11:41
@Pan_Olek: dla mnie niezbyt ale każdy ma swoją opinię
Odpisz
3 maja 2020, 11:46
@NesquikBoi: mieszkam w niemczech i jak częstuję kogoś czymś z Polski to też mówią że lepsze i szkoda ze u nich tego nie ma
Odpisz
3 maja 2020, 12:20
@NesquikBoi: byku nutella jest Włoska
Odpisz
3 maja 2020, 12:24
@Pan_Olek: ojkofoby mnie minusują XD
Odpisz
3 maja 2020, 13:35
@NesquikBoi: Milka jest szwajcarska
Odpisz
21 października 2022, 14:12
@NesquikBoi: a milka nie jest szwajcarska?
Odpisz
3 maja 2020, 10:10
Grażyny: ale mają dobrą chemie
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 18:08
Mieszkam w Niemczech od 10 lat i nadal nie zmieniłam mojego zdania o tym, że niemieckie słodycze są do dupy a polskie są zaje*iste.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:23
@xmrocznax: jak ja zawsze do Polski jadę to wracam do szwabów z kilkoma kilogramami słodyczy
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:59
Mem byłby lepszy gdyby kolejność odwrócić.
Ja:
Niemcy robią zajebistą czekoladę.
Jakiś koleś:
Ale przecież zrobili mnóstwo złego podczas II Wojny Światowej!
Ja:
Tak. Nie wiem co to niby zmienia, ale tak.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 16:38
Jak byłam mała wujek wmówił mi że Niemcy to zły naród (wujek historyk który nienawidzi Niemców) i przez 2 lata nie jadłam ani Haribo ani doktora edkera (nie wiem jak to się pisze)i wszystkiego innego. Dwa lata życia zmarnowane
Odpisz
29 kwietnia 2020, 15:31
Ah tak, bo tyle ludzi używa argumentu ad "niemcy mają dobrą czekoladę" podczas dyskusji o drugiej wojnie światowej
bardzo relatable meme
Odpisz
29 kwietnia 2020, 15:14
Ja nic nie mówiłam
*wyciera niemiecką czekoladę z ust*
Odpisz
29 kwietnia 2020, 15:19
@Chwilowy_pajac: *i powoli i dyskretnie chowa żelki do kieszeni*
Odpisz