memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 maja 2020, 16:46
Zuckerberg to żyd.
Odpisz
3 maja 2020, 15:22
Oczka jak już
3 maja 2020, 10:12
reptilianie dobre ziomki
3 maja 2020, 08:11
No faktycznie, oczy ma piękne.
1 maja 2020, 13:02
On ma tak duże czoło że można go użyć do grania w kółko i krzyżyk
1 maja 2020, 13:07
1 maja 2020, 13:09
@Kapitalista:
1 maja 2020, 13:15
1 maja 2020, 13:16
1 maja 2020, 13:18
@Kapitalista: i ch*j
1 maja 2020, 13:19
1 maja 2020, 13:20
@Kapitalista: gg
1 maja 2020, 13:30
1 maja 2020, 15:46
@Kapitalista: big brain time
1 maja 2020, 13:28
No i znowu polaki sraja na nas reptylianinow o co wam chodzi CO WY WAM TAKIEGO ZLEGO ROBIMY
3 maja 2020, 11:56
@BilmoBlampkins: .
7 maja 2020, 09:34
@BilmoBlampkins: bo chciecie nas mapilpowaoc
7 maja 2020, 12:38
od kiedy
7 maja 2020, 12:56
@BilmoBlampkins: od xsedxr
7 maja 2020, 15:02
my wam nic zlego nie robimy
7 maja 2020, 15:03
@BilmoBlampkins: to czemu taki wizernunek sb kreujecie
7 maja 2020, 15:04
bo raz wyszedlem na zewnatrz w prawdziwej formie i chciales mnie pobic
7 maja 2020, 15:06
@BilmoBlampkins: co ja to bym nawet muchy nie zabila to ty mnie zaakowales
7 maja 2020, 15:08
snickersa se kupilem i chcialas mnie pobic aby go zjesc grubasie
7 maja 2020, 15:15
@BilmoBlampkins: od tygodnia nic nie jadlam )):
7 maja 2020, 15:16
sama se kup a nie reptylian bijesz i pozniej na nich narzekasz
7 maja 2020, 15:17
@BilmoBlampkins: alr to ty jestes grubas mogles sie podzielic
ja jestem thicc
7 maja 2020, 15:19
@BilmoBlampkins: nie gruby nasteopnym razem oddajesz mi tego batonia bo schudnac musisz
ja cwicze codziennie dupe abs i biceps
7 maja 2020, 15:20
@BilmoBlampkins: pokaz bo ci nie wierze cos
1 maja 2020, 13:17
.
1 maja 2020, 13:03
O Jezu, nie mogłem wejść w komentarze, tak bardzo się z tego chichrałem XDDD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 maja 2020, 16:46
Zuckerberg to żyd.
Odpisz
3 maja 2020, 15:22
Oczka jak już
Odpisz
3 maja 2020, 10:12
reptilianie dobre ziomki
Odpisz
3 maja 2020, 08:11
No faktycznie, oczy ma piękne.
Odpisz
1 maja 2020, 13:02
On ma tak duże czoło że można go użyć do grania w kółko i krzyżyk
Odpisz
1 maja 2020, 13:07
Odpisz
1 maja 2020, 13:09
@Kapitalista:
Odpisz
1 maja 2020, 13:15
Odpisz
1 maja 2020, 13:15
@Kapitalista:
Odpisz
1 maja 2020, 13:16
Odpisz
1 maja 2020, 13:18
@Kapitalista: i ch*j
Odpisz
1 maja 2020, 13:19
Odpisz
1 maja 2020, 13:19
@Kapitalista:
Odpisz
1 maja 2020, 13:20
@Kapitalista: gg
Odpisz
1 maja 2020, 13:30
Odpisz
1 maja 2020, 15:46
@Kapitalista: big brain time
Odpisz
1 maja 2020, 13:28
No i znowu polaki sraja na nas reptylianinow o co wam chodzi CO WY WAM TAKIEGO ZLEGO ROBIMY
Odpisz
3 maja 2020, 11:56
@BilmoBlampkins: .
Odpisz
7 maja 2020, 09:34
@BilmoBlampkins: bo chciecie nas mapilpowaoc
Odpisz
7 maja 2020, 12:38
od kiedy
Odpisz
7 maja 2020, 12:56
@BilmoBlampkins: od xsedxr
Odpisz
7 maja 2020, 15:02
my wam nic zlego nie robimy
Odpisz
7 maja 2020, 15:03
@BilmoBlampkins: to czemu taki wizernunek sb kreujecie
Odpisz
7 maja 2020, 15:04
bo raz wyszedlem na zewnatrz w prawdziwej formie i chciales mnie pobic
Odpisz
7 maja 2020, 15:06
@BilmoBlampkins: co ja to bym nawet muchy nie zabila to ty mnie zaakowales
Odpisz
7 maja 2020, 15:08
snickersa se kupilem i chcialas mnie pobic aby go zjesc grubasie
Odpisz
7 maja 2020, 15:15
@BilmoBlampkins: od tygodnia nic nie jadlam )):
Odpisz
7 maja 2020, 15:16
sama se kup a nie reptylian bijesz i pozniej na nich narzekasz
Odpisz
7 maja 2020, 15:17
@BilmoBlampkins: alr to ty jestes grubas mogles sie podzielic
Odpisz
7 maja 2020, 15:17
ja jestem thicc
Odpisz
7 maja 2020, 15:19
@BilmoBlampkins: nie gruby nasteopnym razem oddajesz mi tego batonia bo schudnac musisz
Odpisz
7 maja 2020, 15:19
ja cwicze codziennie dupe abs i biceps
Odpisz
7 maja 2020, 15:20
@BilmoBlampkins: pokaz bo ci nie wierze cos
Odpisz
1 maja 2020, 13:17
Odpisz
3 maja 2020, 11:56
.
Odpisz
1 maja 2020, 13:03
O Jezu, nie mogłem wejść w komentarze, tak bardzo się z tego chichrałem XDDD
Odpisz