Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 października 2020, 01:03

Właśnie system edukacji jest zje**ny
Przez niego musisz się uczyć po nocach, cały czas pracę domowe, sprawdziany a i tak większość ci się gówno przyda w życiu i ta cała wiedza

Avatar Krzyniu

1 maja 2020, 11:06

Finn na tej scenie to mój crush z dzieciństwa

Avatar Kawento

3 maja 2020, 16:18

Avatar Krzyniu

3 maja 2020, 16:42

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2020, 17:11

Avatar WampirZZielonki

30 kwietnia 2020, 21:24

Mój kolega olał przez chwilę i uzbierało się tyle, że nauczyciele dzwonią i pytają się gdzie pieniądze są za las.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2020, 22:44

Avatar JaBezTrybu

29 kwietnia 2020, 22:31

Kiedy śni ci się, że masz na jutro do oddania 20 prac domowych, ale potem budzisz się i przypominasz sobie, że skończyłesz szkołę, ale potem przypominasz sobie, że jesteś przegrywem, bo zamiast rozwijać swoje umiejętności przez 12 lat musiałeś marnować czas w szkole

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar JaBezTrybu

1 maja 2020, 14:38

@Mr_Quicky: Pisze się useless, a nie usless

Avatar Mr_Quicky

1 maja 2020, 14:41

@JaBezTrybu: Wiem, po prostu pisząc na telefonie często zjadam literki. Nie siedzę na telefonie non stop xd

Avatar maniac_memologii

1 maja 2020, 12:55

Wygrałam życie, bo nie mieliśmy lekcji przez Internet B) zakładają jakąś nową stronę czy cuś

Avatar ALKATRAZ

1 maja 2020, 05:10

smutno

Avatar mr2005vc

1 maja 2020, 10:50

@ALKATRAZ: o cholibka dawno cię nie widziałem

Avatar GdanskiTermos

30 kwietnia 2020, 21:12

Avatar NesquikBoi

30 kwietnia 2020, 21:32

@GdanskiTermos: r/AquaSama

Avatar axis551

1 maja 2020, 09:55

@NesquikBoi: r/AquaWDrużynie

Avatar MituDestroyer

1 maja 2020, 01:39

To, ja tylko, że mam na wtorek bo zwlekałem z zadaniami przez 3 tygodnie

Avatar julianus03

30 kwietnia 2020, 23:37

Właśnie kończę prezentację na biolke. Miałem ją robić z kumplem, ale jak zwykle zrobiłem ją praktycznie sam.

Avatar dominik581

30 kwietnia 2020, 21:54

Mech*

Avatar dominik581

30 kwietnia 2020, 22:16

@dominik581: ten co dał mi łapke w duł ten pi**a

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2020, 21:30

My dzisiaj w ogóle nie mieliśmy zadań, chyba nauczyciele zapomnieli

Avatar TrueStoryGuy

30 kwietnia 2020, 01:10

Jeśli nie możesz czegoś zrobić to improwizuj. Jeśli improwizacja zawiedzie to improwizuj improwizację.

Avatar Oloest4

29 kwietnia 2020, 22:20

Czekaj ile mam ja chyba 17 no trudno położę się więc o 5 a nie o 4 jak to zazwyczaj by móc odrobić lekcje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Anonim7362616

29 kwietnia 2020, 22:30

@Oloest4: *pora umierać*

Avatar Oloest4

29 kwietnia 2020, 22:46

@Anonim7362616: myślę że ja jestem już martwy lecz w środku

Avatar
Kazzy

29 kwietnia 2020, 22:25

Ja oddaję tylko jak już się upominają, ostatnio do mnie pisał nauczyciel na fb beka jak rzeka

Avatar polska_cebulka

29 kwietnia 2020, 22:23

Kiedy o 11:59 ogarniesz, że masz do oddania na dzisiaj makietę twojej szkoły i wypracowanie na 5 stron na temat ekologii w Polsce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

Znak czasów

Totalnie

Chciał tylko pomóc

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka