A co innego miałoby robić?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Brawo za czujność!
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2020, 11:47
To jest takie głupie i niezbyt śmieszne że mnie to bawi i jest to jeden z najlepszych memów ostatnich dni
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:02
Ahh 23:01 zbieram na odznakę jejowego zombie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:41
@Szmacianka: ja też
Odpisz
1 maja 2020, 02:03
@Szmacianka: ahh 2:03 nie moge spać xD
Odpisz
1 maja 2020, 03:41
@Szmacianka: nie mencz się z powodu jakiejś odznaki jeśli zwykle spisz o tej godzinie
Odpisz
1 maja 2020, 03:55
@Weffer: 5 piguł nie moge spac
Odpisz
1 maja 2020, 08:35
@Weffer: właśnie zwykle nie śpię o tej godzinie
Odpisz
3 maja 2020, 04:50
@Szmacianka: aaa, no to co a tym niezwykłego że jesteś o takiej godzinie na Jeja xd
Odpisz
11 maja 2020, 10:48
@Szmacianka: Ktoś coś mówił o Jejowym Zombie?
Odpisz
1 maja 2020, 20:16
Ta liczba plusów... Ciekawe kto zepsuje?
Odpisz
4 maja 2020, 11:02
@Mariano_italiano: Jakieś 51 osób przede mną lol
Odpisz
1 maja 2020, 19:10
Mm potężny klasyczek.
Odpisz
1 maja 2020, 14:18
XD MAGIA
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:41
Magia
Odpisz
1 maja 2020, 11:00
@joice_minecraft: medżik. chrr chrr
Odpisz
1 maja 2020, 05:08
zielony lepszy
Odpisz
1 maja 2020, 02:32
Luksja
Odpisz
1 maja 2020, 01:14
Odpisz
1 maja 2020, 00:18
Głupie pytanie głupia odpowiedź.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:03
23.03
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:24
No pomyślałby trochę
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:08
Jeżeli dobrze pamiętam jeszcze po 10 latach to było w drugiej części?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:09
@PSYCHOZA13: W trzeciej. Akcja dwójki działa się przede wszystkim w Wietnamie, z kolei trójka miała miejsce głównie w Afganistanie (chociaż tak się składa, że ta sytuacja z mema to akurat Pakistan), gdzie Rambo pomagał mudżahedinom, a ten facet obok niego jest właśnie jednym z nich.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:31
Co to za film?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:40
@NesquikBoi: Rambo III.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 16:03
No ja bym w to nie uwierzył
Odpisz
30 kwietnia 2020, 21:14
@minom321: ja też nie
Odpisz