Czemu słońce tak bardzo pali w oczy, niech ktoś je wyłączy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2020, 01:57
Zrobiłem eksperyment i odkąd zaczęła się kwarantanna nie paliłem. Zrobiłem to bo kolega mi mówił, że wcalę nie palę jedynie dla towarzystwa i na imprezach, tylko jestem uzależniony, ale się boję przyznać. Wyszło na moje, wszystko jest dla ludzi.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 02:08
Odpisz
30 kwietnia 2020, 02:55
@struskawka: Czysto hipotetycznie; Gdybyś ty miaszkał w Nowej Rudzie i nigdy nie palił, a ja mieszkałbym na wsi, najlepiej koło lasu i palił pół paczki dziennie, to nasze płuca były by tak samo narażone na raka i choroby. Okropna niesprawiedliwość nie uważasz?
Odpisz
2 maja 2020, 21:34
jakie szlugi kopciłeś? Moje ulubione to camele żółte
Odpisz
2 maja 2020, 21:37
mój kumpel zrobił tak samo, tylko ze on przerzucił się jakis czas temu na elektryka i teraz po kilku tygodniach niepalenia, kupił szlugi i okazało się że duzo więcej pali niż dawniej
Odpisz
2 maja 2020, 22:27
@dawcaAiDS: Moje ulubione to żółte camele i chesty z klikiem miętowym, ale aktualnie palę coś takiego. 10zł za paczkę
Odpisz
2 maja 2020, 20:13
Ale nie trzeba wychodzić, kiedy lokalna restauracja z kebabem ma możliwość dostawy.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 01:50
Od poczatku tej całej checy z kwarantanną nie wyszedłem ani razu z domu
Odpisz
30 kwietnia 2020, 01:51
@Sergiusz1234: ja też
Ruszam sie pokój-kuchnia-łazienka
Odpisz
30 kwietnia 2020, 01:53
Ja tak samo, Ale mniej łaźienki bo mam uchartowany pęcherz.
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2020, 08:42
@Sergiusz1234: A w przyszłości hartowane kamienie nerkowe.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:46
@Sergiusz1234: jak można być takimi leniami
Odpisz
30 kwietnia 2020, 10:08
@Crln_7: Mi stara każe wychodzić na dwór.
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2020, 10:16
@d0wek: Mi też karze, ale nie chce mi się po prostu
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:38
@Crln_7: coś ok 73% mojego życia leżę w łóżku, nie chce mi się
Odpisz
30 kwietnia 2020, 01:48
Ja raz na 2 miesiące podczas pandemii
Odpisz
30 kwietnia 2020, 01:45
Ostatnio jak wyszedłem z domu to czułem się jakbym wychodził z krypty w Falloucie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 01:42
A ja dopiero zauważyłem, że wiśnia na dworze mi zakwitła, bo ledwo co na zewnątrz wychodziłem
Odpisz