>lluis_llach_l_estacha.mp3
>nie wyrywaj tego pala bo się poharatasz
>o kurde fajen
>napisz własną wersję po polsku
>jacek_kaczmarski_mury.wav
>i sama melodia bez słów
>a śpiewak ciągle był saaam
>piosenka o tym jak debile zepsuli piosenkę i zapomnieli o co chodzi
>może coś do nich dotrze
>speech100skyrimmeme.png
>śpiewasz
>debile dosłownie zepsuli piosenkę i zapomnieli o co chodzi xDD
>ja_ріеrdоlе.exe został uruchomiony
>otworz zona.xcf
>warstwy: nos, twarz
>spłaszcz obrazek
>a teraz gotuj mi bigosu na uspokojenie
@WarriorsCatsPolishFan: ja bardziej "Jałtę", "Szturm" i "Ambasadorów". Ale fajne też są "Marsz Intelektualistów", "Epitafium dla Brunona Jasieńskiego", "Karmaniola", "Na starej mapie krajobraz utopijny", "Zbroja", "Piosenka napisana mimochodem" i "Krzyk". Moim zdaniem nawet dużo lepsze od tych nieszczęsnych "Murów". Ale by jeszcze ludzie je poprawnie interpretowali, to bym przełknął.
@WarriorsCatsPolishFan: Miałem kiedyś kolegę, który gdzieś zobaczył mema z Kaczmarskim i cytatem z "Jałty", że "Stalin to ktoś na miarę wieku, oto mąż stanu, oto wódz!" i uwierzył w to, że Kaczmarski tak rzeczywiście uważał. Wciąż pamiętam jego minę, gdy pokazałem mu cały tekst "Jałty".
Komentarze
Odśwież4 maja 2020, 23:03
>lluis_llach_l_estacha.mp3
>nie wyrywaj tego pala bo się poharatasz
>o kurde fajen
>napisz własną wersję po polsku
>jacek_kaczmarski_mury.wav
>i sama melodia bez słów
>a śpiewak ciągle był saaam
>piosenka o tym jak debile zepsuli piosenkę i zapomnieli o co chodzi
>może coś do nich dotrze
>speech100skyrimmeme.png
>śpiewasz
>debile dosłownie zepsuli piosenkę i zapomnieli o co chodzi xDD
>ja_ріеrdоlе.exe został uruchomiony
>otworz zona.xcf
>warstwy: nos, twarz
>spłaszcz obrazek
>a teraz gotuj mi bigosu na uspokojenie
Odpisz
3 lipca 2022, 16:34
@RhobarIV: w sumie można też wspomnieć o "poprawniejszej" (bardziej zgodnej z oryginałem) wersji Murów zrobionej przez Zespół Reprezentacyjny
Odpisz
4 maja 2020, 22:57
DRŻY ZE STRACHU CZERŃ KOZACZA!
Odpisz
5 maja 2020, 09:08
@MaaTeeusz: DĘBA STAJĄ OSEŁETCE
Odpisz
5 maja 2020, 10:34
@R0gu3: KNIAŹ JAREMA SIĘ NAWRACA
Odpisz
10 sierpnia 2021, 19:42
PRAWOSŁAWNEJ WIARY NIE CHCE
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:12
Wku*wia mnie to już, że ludzie mówią tylko, że napi**dalał żonę
Odpisz
5 maja 2020, 09:08
I zapominają o napi**dalaniu córki.
Odpisz
5 maja 2020, 10:34
Nie zapominajmy o niesławnym gifie!
Odpisz
5 maja 2020, 11:12
O kuxwa, tego to ja jeszcze nie widziałem.
Odpisz
5 maja 2020, 11:20
@R0gu3: Eh, synuś, ty jeszcze wielu rzeczy nie widziałeś...
Odpisz
5 maja 2020, 16:54
skąd taka akcja?
Odpisz
8 maja 2020, 08:25
@ChoryGrzyb: A to taki gif krążący po wypoku.
Odpisz
5 maja 2020, 08:10
zresztą wszystkie jego pieśni są genialne
Odpisz
5 maja 2020, 08:10
moje ulubione to elekcja, rokosz i ballada wrześniowa
Odpisz
5 maja 2020, 07:01
Nasza klasa na zawsze w moim serduszku
Odpisz
4 maja 2020, 21:12
Sowizdrzaaaleeeeeeee
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:33
Ja osobiście najbardziej lubię 'Lekcję historii klasycznej' i 'Rejtan, czyli raport ambasadora'. Szkoda, że nie zostały docenione przez większość.
Odpisz
1 maja 2020, 22:17
@WarriorsCatsPolishFan: ja bardziej "Jałtę", "Szturm" i "Ambasadorów". Ale fajne też są "Marsz Intelektualistów", "Epitafium dla Brunona Jasieńskiego", "Karmaniola", "Na starej mapie krajobraz utopijny", "Zbroja", "Piosenka napisana mimochodem" i "Krzyk". Moim zdaniem nawet dużo lepsze od tych nieszczęsnych "Murów". Ale by jeszcze ludzie je poprawnie interpretowali, to bym przełknął.
Odpisz
1 maja 2020, 22:36
@torelq: Jałta także należy do moich ulubionych.
Odpisz
1 maja 2020, 22:45
@WarriorsCatsPolishFan: Miałem kiedyś kolegę, który gdzieś zobaczył mema z Kaczmarskim i cytatem z "Jałty", że "Stalin to ktoś na miarę wieku, oto mąż stanu, oto wódz!" i uwierzył w to, że Kaczmarski tak rzeczywiście uważał. Wciąż pamiętam jego minę, gdy pokazałem mu cały tekst "Jałty".
Odpisz
1 maja 2020, 22:46
@torelq: Chciałbym to zobaczyć.
Odpisz
1 maja 2020, 22:56
@torelq: Ale z drugiej strony trochę zazdroszczę kolegi, który miał styczność z twórczością Kaczmarskiego.
Odpisz
1 maja 2020, 23:10
@WarriorsCatsPolishFan: jego styczność to były tylko "Mury" i ten nieszczęsny fragment "Jałty"
Odpisz
1 maja 2020, 07:32
Odpisz
1 maja 2020, 02:12
Kaczmarskie nygasy są jak:
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:15
w sumie to jestem typem osoby która ma totalnie wywalone na życie prywatne każdego twórcy czy ich poglądy i interesuje mnie jedynie ich twórczość
Odpisz
30 kwietnia 2020, 22:37
@Pryncypalki: ja też :)
Odpisz