Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2022, 12:01
Trudno mi się nie zgodzić
Zwłaszcza w przypadku lekarstw
Odpisz
25 lutego 2021, 09:40
Do nadania smaku gumie, żelkowi itp. używa się wymarłego gatunku, Big M chyba
Odpisz
3 lipca 2020, 03:49
smiejzelek bananek be like
Odpisz
2 czerwca 2020, 23:14
Nie wszystko bo jak byłem młody to piłem syrop o smaku bananowym i to było takie nie dobre
Odpisz
3 maja 2020, 16:16
A co z murzynkiem lub kopcem kreta?
Odpisz
3 maja 2020, 17:03
@kazekage895:
Odpisz
4 maja 2020, 07:03
@MajnkraftAlusiek: "Brownie" się nie tłumaczy "murzynek", jest to po prostu nazwa ciasta, które było robione zanim do języka weszły "anglikanizmy".
Odpisz
3 maja 2020, 22:45
Mnie tam smakują lody bananowe \_____________/
Odpisz
3 maja 2020, 16:03
sok bananowy jest pyszny
Odpisz
3 maja 2020, 17:11
@Bartuuu_Bert: to jest nektar
Odpisz
3 maja 2020, 17:57
Co jest nektar?
Odpisz
3 maja 2020, 18:01
@baarts: takie cos lepsze niz napój bo gęściejsze . Z reszta z bananów masz nektar najczęściej rzadko sie soki spotyka
Odpisz
3 maja 2020, 22:04
Znawca widzę, sok a nektar to dwie różne rzeczy i zgadnij która jest mniej jakościowa.
Odpisz
3 maja 2020, 21:56
To dlatego smakuje inaczej, ponieważ jest zrobione na podstawie aromatu czy czegoś tam z innej, nie istniejącej już zresztą, odmiany banana
Odpisz
3 maja 2020, 19:30
tak samo jest z cytrynami i czymkolwiek o smaku cytrynowym. Po co w ogóle ten smak naśladować, skoro wychodzi jeszcze gorsze? *agresywnie patrzy na twórców cytrynowych leków*
Odpisz
3 maja 2020, 18:56
To spojżenie puszystego kota, rozwaliło mnie bardziej niż sam mem
Odpisz
2 maja 2020, 23:04
To samo z arbuzami (A nawet gorzej)
Odpisz
3 maja 2020, 17:19
@Gryficowa: No co ty, Lody arbuzowe są pyszota
Odpisz
3 maja 2020, 18:43
@Sernikzrodzynkami: takie z kawałkami kakao
Odpisz
2 maja 2020, 15:33
Ja na 6-7 urodziny miałam tort kokosowy, który smakował jak bananowy
Odpisz
2 maja 2020, 14:39
Na stacjach benzynowych/McDonald'ach mydła są często o takim zapachu bananowym
Odpisz
2 maja 2020, 14:55
@bateran: No i też źle smakują
Odpisz
2 maja 2020, 14:58
@CupOfWater: Lepiej niż te dziwne miętówki co są czasem w pisuarach one są jakieś takie mdłe.
Odpisz
2 maja 2020, 15:08
@bateran: I te szejki w dozownikach jabłkowe czy inne smaki
Odpisz
2 maja 2020, 14:57
Bo aromat bananowy w sztucznych produktach spożywczych pochodzi z wymarłego gatunku banana, który nieco inaczej smakował.
Odpisz
2 maja 2020, 14:35
A nektar bananowy?
Odpisz
2 maja 2020, 14:36
@Prawa: Takie coś istnieje?
Odpisz
2 maja 2020, 14:37
@Sergiusz1234: sam nie wiedziałem do póki moja mama tego nie kupiła
Odpisz
2 maja 2020, 14:37
@Sergiusz1234: Taki sok
Odpisz
2 maja 2020, 14:37
@Sergiusz1234: skoro istnieje woda dietetyczna to chyba nektar bananowy też istnieje
Odpisz
2 maja 2020, 14:38
@Damond: taki mama kupiła
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 14:47
@Damond: ja go bardzo lubię
Odpisz