Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignacjusz420

29 października 2022, 11:43

Rel

Avatar
Geralt__z_Rivii

10 maja 2020, 01:32

Dla mnie to normalne
Potrafię wyczuć kiedy muszę wstać a kiedy po prostu spać dalej

Avatar Aoi_Edelstain

2 maja 2020, 21:47

Jeżeli tak robię, to jest ze mną coś nie tak?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

2 maja 2020, 21:48

@Aoi_Edelstain: może się wysypiasz... zdradź mi, ile śpisz co robisz w ciągu dnia???

Avatar Aoi_Edelstain

2 maja 2020, 22:05

10-12 h

Avatar Aoi_Edelstain

2 maja 2020, 22:05

@Aoi_Edelstain: czasem do 14

Avatar Polish_Soldier

2 maja 2020, 22:06

@Aoi_Edelstain: Śpisz tyle samo co ja.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

2 maja 2020, 22:26

@Aoi_Edelstain: haha pozdrawiam, 6 godidn snu

Avatar Lidzik04

2 maja 2020, 23:40

to wy śpicie?

Avatar wiktormm

Edytowano - 3 maja 2020, 07:58

@Aoi_Edelstain: ja też tak robię, chyba spoko jest xD z tym że ja śpię 5-8 godzin, zależy od dnia czy mam na 8 czy 10 wykłady albo pracę

Avatar Crln_7

3 maja 2020, 16:35

czasami zdarza się 3h snu. je**na dorosłość

Avatar koberek

4 maja 2020, 16:40

@Crln_7: Zdałoby się wydawać, że im człowiek starszy tym dłużej zalegać w łożu powinien, a tu gówno. Kiedyś po 12h, Dziś nawet po imprezie 6h. Gdzie tu logika się pytam. JA CHCĘ SPAĆ JAK KIEDYŚ

Avatar wiktormm

6 maja 2020, 22:23

@koberek: true

Avatar koberek

4 maja 2020, 16:34

Też tak mam. Jeśli wiem, że w lodówce jest browar

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

2 maja 2020, 21:57

silna wola!

Avatar wonszeuszan

2 maja 2020, 22:06

@FluttershyIsNOTaDoormat: To coś takiego istnieje?

Avatar Poorko

2 maja 2020, 23:19

Avatar splashradek

4 maja 2020, 07:11

@wonszeuszan: każdy ja ma. Tylko czasami u ludzi jest "słaba silna wola".

Avatar Shelbos2005

3 maja 2020, 23:03

(co do tytułu) Not from Jedi

Avatar Lipin

3 maja 2020, 20:13

on nie wstaje po prsebudzeniu tylko się budzi nie otwiera oczu i po godzinie udaje my się zebrać do wstania

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 2 maja 2020, 21:45

Wystarczy ustawić sobie na budzik pillar men theme

Avatar Gateusz

2 maja 2020, 21:46

@polska_cebulka: ayayayaya

Avatar pawelek9889

2 maja 2020, 21:51

@polska_cebulka: Najlepszy protip jaki w życiu słyszałem

Avatar Yeyau

2 maja 2020, 22:00

@polska_cebulka:
AYAYAYAYAYA

Avatar baarts

3 maja 2020, 17:58

@polska_cebulka: Chyba tak zrobie

Avatar MajnkraftAlusiek

3 maja 2020, 17:04

Ultra instynkt.

Avatar d0wek

3 maja 2020, 16:51

Czasami tak robię gdy mam wstać o np. 8 i wstaję o 5.30, ale jest już jasno i mam zawał, że zaspałem i wtedy już wstaję.

Avatar ruplek

2 maja 2020, 22:56

Is that possibile to learn this power?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Mało znany szczegół

Brawo za czujność!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka