Czy to możliwe, aby posiąść taką moc?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2022, 11:43
Rel
Odpisz
10 maja 2020, 01:32
Dla mnie to normalne
Potrafię wyczuć kiedy muszę wstać a kiedy po prostu spać dalej
Odpisz
2 maja 2020, 21:47
Jeżeli tak robię, to jest ze mną coś nie tak?
Odpisz
2 maja 2020, 21:48
@Aoi_Edelstain: może się wysypiasz... zdradź mi, ile śpisz co robisz w ciągu dnia???
Odpisz
2 maja 2020, 22:05
10-12 h
Odpisz
2 maja 2020, 22:05
@Aoi_Edelstain: czasem do 14
Odpisz
2 maja 2020, 22:06
@Aoi_Edelstain: Śpisz tyle samo co ja.
Odpisz
2 maja 2020, 22:26
@Aoi_Edelstain: haha pozdrawiam, 6 godidn snu
Odpisz
2 maja 2020, 23:40
to wy śpicie?
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2020, 07:58
@Aoi_Edelstain: ja też tak robię, chyba spoko jest xD z tym że ja śpię 5-8 godzin, zależy od dnia czy mam na 8 czy 10 wykłady albo pracę
Odpisz
3 maja 2020, 16:35
czasami zdarza się 3h snu. je**na dorosłość
Odpisz
4 maja 2020, 16:40
@Crln_7: Zdałoby się wydawać, że im człowiek starszy tym dłużej zalegać w łożu powinien, a tu gówno. Kiedyś po 12h, Dziś nawet po imprezie 6h. Gdzie tu logika się pytam. JA CHCĘ SPAĆ JAK KIEDYŚ
Odpisz
6 maja 2020, 22:23
@koberek: true
Odpisz
4 maja 2020, 16:34
Też tak mam. Jeśli wiem, że w lodówce jest browar
Odpisz
2 maja 2020, 21:57
silna wola!
Odpisz
2 maja 2020, 22:06
@FluttershyIsNOTaDoormat: To coś takiego istnieje?
Odpisz
2 maja 2020, 23:19
@wonszeuszan:
Odpisz
4 maja 2020, 07:11
@wonszeuszan: każdy ja ma. Tylko czasami u ludzi jest "słaba silna wola".
Odpisz
3 maja 2020, 23:03
(co do tytułu) Not from Jedi
Odpisz
3 maja 2020, 20:13
on nie wstaje po prsebudzeniu tylko się budzi nie otwiera oczu i po godzinie udaje my się zebrać do wstania
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 21:45
Wystarczy ustawić sobie na budzik pillar men theme
Odpisz
2 maja 2020, 21:46
@polska_cebulka: ayayayaya
Odpisz
2 maja 2020, 21:51
@polska_cebulka: Najlepszy protip jaki w życiu słyszałem
Odpisz
2 maja 2020, 22:00
@polska_cebulka:
AYAYAYAYAYA
Odpisz
3 maja 2020, 17:58
@polska_cebulka: Chyba tak zrobie
Odpisz
3 maja 2020, 17:04
Ultra instynkt.
Odpisz
3 maja 2020, 16:51
Czasami tak robię gdy mam wstać o np. 8 i wstaję o 5.30, ale jest już jasno i mam zawał, że zaspałem i wtedy już wstaję.
Odpisz
2 maja 2020, 22:56
Is that possibile to learn this power?
Odpisz