Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie idź!
To się nie może nie udać
Szybki jak błyskawica
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2020, 16:28
I don't wanna rock DJ
Odpisz
3 maja 2020, 03:44
*Dzkewczynka z laserem intensifies*
Odpisz
3 maja 2020, 07:51
o boże,to gów*o to najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałem
Odpisz
3 maja 2020, 09:39
@Oliwier256: Nie wiem albo nie to co trzeba znalazłem (mimo że wpisałem tą nazwę co jejacy podawali) albo jestem odporny na obrzydzenie i dla mnie to tylko odrobinkę było obrzydliwe
Odpisz
3 maja 2020, 11:08
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Same
Odpisz
3 maja 2020, 12:01
*trauma.exe*
Odpisz
3 maja 2020, 12:01
@VincyI:
Odpisz
3 maja 2020, 13:05
O co chodzi?
Odpisz
3 maja 2020, 13:05
@BDMVIP: Chyba dobrze, że nie wiesz
Odpisz
5 maja 2020, 10:33
Ja chcę wiedzieć.
Odpisz
5 maja 2020, 10:51
@OlgaAristowskaya: lepiej żebyś nie wiedział
Odpisz
5 maja 2020, 11:40
@BDMVIP: Zazdroszczę ci że nie wiesz
Odpisz
5 maja 2020, 11:48
@VincyI: Też chcę wiedzieć
Odpisz
5 maja 2020, 12:27
@KayonPL: Własnie sobie obejrzałem. Nie polecam naprawdę.
Odpisz
5 maja 2020, 12:29
@Kurt_Cobain_94: mówiłem,to niszczy psychike
Każdy chce wiedzieć ale jak już obejrzy to już nie chce
Odpisz
5 maja 2020, 13:32
@Oliwier256: Mądre słowa
Odpisz
5 maja 2020, 13:51
@Oliwier256: Już wiem. Obrzydliwe, ale mogło być gorzej.
Odpisz
5 maja 2020, 13:52
@OlgaAristowskaya: Hm?
Odpisz
9 maja 2020, 09:56
@KayonPL: Ech...
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2020, 11:11
@KayonPL: napisz sobie w google coś w stylu anime girl de-skined. Ale pamiętaj ile osób cię ostrzegało
Odpisz
5 maja 2020, 13:09
Odpisz
5 maja 2020, 10:34
Po angielsku było śmieszniejsze
Odpisz
5 maja 2020, 10:57
@BDMVIP: Admin przetłumaczył, to powinien też to imię na Jurek czy Juruś.
Odpisz
5 maja 2020, 10:18
*flashbacki z Wypaczonej*
Odpisz
5 maja 2020, 10:12
Odpisz
3 maja 2020, 03:57
Oke muszę się upewnić że wstanę jutro wcześniej
Dobranoc wam
Odpisz
3 maja 2020, 04:04
Dobranoc.
Odpisz
3 maja 2020, 09:27
i jak?
Odpisz
3 maja 2020, 09:30
i sei wyspałem
Odpisz
3 maja 2020, 08:19
Oj, nie chciałbym być w jego skórze
Odpisz
3 maja 2020, 09:19
@KayonPL: Ja też, wolę swoją białą
Odpisz
3 maja 2020, 09:16
Odpisz
3 maja 2020, 03:49
„To ja wam dałem kukurydzę, a wy nie chcecie składać w ofierze czterdziestu ludzkich skór co czterdzieści dni? O wy niewdzięczni Aztekowie”!
Odpisz