Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2020, 11:58
Kiedyś mój przyjaciel tak mocno kopnoł w piłkę na W-Fie w że uderzył naszego wychowawce w tył głowy.
Odpisz
5 maja 2020, 15:13
@Sernikzrodzynkami: Miałem w klasie kolegę, który nie wiem w jaki sposób, ale jak kopnął piłkę to złamał koleżance rękę (lub chyba jej zwichnął). Nie wiem w jaki sposób się to stało, ale stało się to się stało.
Odpisz
5 maja 2020, 15:40
@Polish_Soldier: Ja kiedyś byłem na bramce, graliśmy na podwórku z kolegami. Piłka leciała tak, że musiałem podskoczyć, żeby ją złapać, a ona przeleciała tak, że mi tylko palec wygięła. Nie złamałem palca, ale bolało.
Odpisz
5 maja 2020, 18:51
@Soberker: zbiłeś go.
Odpisz
5 maja 2020, 11:47
Z czego to?
Odpisz
5 maja 2020, 15:44
@KayonPL: Assasins Creed Valhalla trailer
Odpisz
5 maja 2020, 10:07
Przecież macie polską wersję zwiastuna i tam macie tę kwestię po polsku.
Odpisz
5 maja 2020, 10:10
@RandomDude: to jej używaj jak chcesz
Odpisz
5 maja 2020, 10:11
@BubbleGum_14: nie powiedziałem że chcę. Ale to polaczkowa strona więc pewnie część tu nie zrozumie a Polska wersja jest na wyciągnięcie ręki wystarczy tylko odpalić film na youtube
Odpisz
5 maja 2020, 10:21
@RandomDude: rzeczywiście "Odin is with us" to trudny wyraz. Myślę że każdy kto chociaż troche uczył się angielskiego w podstawówce zrozumie o co tu chodzi. Nie ma tu niczego trudnego
Odpisz
5 maja 2020, 12:34
@BubbleGum_14: polacy to polacy
Odpisz
5 maja 2020, 12:42
@RandomDude: tylko ty myślisz że ktoś nie poradzi sobie z kwestią prostszą od czegokolwiek innego w angielskim, więc nie mierz wszystkich swoją miarą
Odpisz
5 maja 2020, 15:12
@RandomDude: Jak robiłem mema to nie było jeszcze chyba Polskiej wersji, więc użyłem Angielskiej.
Odpisz
1 maja 2020, 17:45
Ale okazuje się że wuefista dostał w jaja
,, Ziemia straciła jedynego obrońcę"
Odpisz
1 maja 2020, 17:53
@Oliwier256: aha
Odpisz
5 maja 2020, 11:51
@Oliwier256: "best defender" czyli najlepszego a nie jedynego
Odpisz
5 maja 2020, 11:54
@Polalak: ok,dzięki za poprawienie
Odpisz
5 maja 2020, 10:41
jak do naszej drużyny z najszybszym z klasy dołącza nauczycielka, to jest legendarna ekipa
Odpisz
5 maja 2020, 10:19
Gdyby mój wuefista z 8 klasy dołączył do mojej drużyny, to by pewnie wydymał laski i zadał obrażenia krytyczne psychiczne
Odpisz
5 maja 2020, 10:19
Druga drużyna:
O kur.....
Odpisz
5 maja 2020, 10:11
A później sobie razem jecie Bika.
Odpisz
1 maja 2020, 18:50
Czuję dumność ztego szablonu
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2020, 18:17
Ale to 70 letni nauczyciel który ledwo się rusza
Odpisz