Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

19 marca 2017, 15:53

Gdy ten blond dzieciak ma niebieską bluzę,przypomina mi pip-boya.

Avatar chupacabra001

19 czerwca 2011, 20:01

Polecam pójść na stadion Legii z szalikiem Lecha Poznań - będziemy mieli więcej wybitych zębów, niż mieliśmy przedtem.

Avatar WIKTORPOLAND

21 lutego 2016, 16:14

Avatar minecraft007

16 listopada 2016, 21:26

@chupacabra001: Taka mała poprawka... Będziemy mieli więcej wybitych zębów niż zdrowy dorosły mężczyzna ich ma...

Avatar pataraka

6 listopada 2011, 20:34

ja jak byłem mały to w to wierzyłem :) ale jak nie mówiłem że ząb mi wypadł,rano niczego nie było

Avatar DeaDe

12 sierpnia 2012, 21:16

@pataraka: ja wiedziałem , że takiego czegoś nie ma , ale zawsze udawałem , żeby dostać kase :D
A potem mówiłem , żeby mi poprostu dała do ręki

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2012, 18:47

Lol ale wydają z 480 440 na leczenie

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2012, 15:45

480 dolarów ;p

Avatar Mozofix

15 grudnia 2011, 21:28

:D :D :D 4/5

Avatar dawidamanowicz04

30 listopada 2011, 17:12

wiedy jak yarobic

Avatar pustelnik69

12 lipca 2011, 14:53

żalowe te dzieci rozumu nie mają

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2011, 18:47

to najfajniejszy komiks na świecie ale ja gym wolała zęby

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2011, 18:46

daje 5/5

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2011, 18:45

nieźle wykombinowali ha ha ha ;D

Avatar cesarzkonrad

19 czerwca 2011, 21:42

hahaha dobre
chyba też tak zrobię ale ze stałymi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar cesarzkonrad

22 czerwca 2011, 20:11

@Kubizan: dzięki

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2011, 21:01

@cesarzkonrad: nie ma za co :)

Avatar cesarzkonrad

23 czerwca 2011, 13:54

a tak w ogóle z jakiej okazji te życzenia i dlaczego tylko mi

Avatar DeaDe

19 czerwca 2011, 12:57

3/5

Avatar walli4

19 czerwca 2011, 16:29

@DeaDe: ty nie wiesz o co chodzi a co do obrazka 5?5 i do ulu

Avatar DeaDe

20 czerwca 2011, 16:06

@walli4: wiem

Avatar aiten

20 czerwca 2011, 12:46

cesarzkonrad jeśli chcesz tak zrobić to radzę kupić sztuczną szczenkę (pewnie mam błąd).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka