Nagroda od zębowej wróżki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2017, 15:53
Gdy ten blond dzieciak ma niebieską bluzę,przypomina mi pip-boya.
Odpisz
19 czerwca 2011, 20:01
Polecam pójść na stadion Legii z szalikiem Lecha Poznań - będziemy mieli więcej wybitych zębów, niż mieliśmy przedtem.
Odpisz
21 lutego 2016, 16:14
@chupacabra001: Ok.
Odpisz
16 listopada 2016, 21:26
@chupacabra001: Taka mała poprawka... Będziemy mieli więcej wybitych zębów niż zdrowy dorosły mężczyzna ich ma...
Odpisz
6 listopada 2011, 20:34
ja jak byłem mały to w to wierzyłem :) ale jak nie mówiłem że ząb mi wypadł,rano niczego nie było
Odpisz
12 sierpnia 2012, 21:16
@pataraka: ja wiedziałem , że takiego czegoś nie ma , ale zawsze udawałem , żeby dostać kase :D
A potem mówiłem , żeby mi poprostu dała do ręki
Odpisz
16 marca 2012, 18:47
Lol ale wydają z 480 440 na leczenie
Odpisz
18 lutego 2012, 15:45
480 dolarów ;p
Odpisz
15 grudnia 2011, 21:28
:D :D :D 4/5
Odpisz
30 listopada 2011, 17:12
wiedy jak yarobic
Odpisz
12 lipca 2011, 14:53
żalowe te dzieci rozumu nie mają
Odpisz
11 lipca 2011, 18:47
to najfajniejszy komiks na świecie ale ja gym wolała zęby
Odpisz
11 lipca 2011, 18:46
daje 5/5
Odpisz
11 lipca 2011, 18:45
nieźle wykombinowali ha ha ha ;D
Odpisz
19 czerwca 2011, 21:42
hahaha dobre
chyba też tak zrobię ale ze stałymi
Odpisz
19 czerwca 2011, 22:28
@cesarzkonrad: Taa... miłej zabawy. Have fun!
Odpisz
19 czerwca 2011, 23:37
@cesarzkonrad: życzę miłej zabawy, wakacji itp. A obrazek 5/5.
Odpisz
22 czerwca 2011, 20:11
@Luka_M: dzięki
Odpisz
22 czerwca 2011, 20:11
@Kubizan: dzięki
Odpisz
23 czerwca 2011, 21:01
@cesarzkonrad: nie ma za co :)
Odpisz
23 czerwca 2011, 13:54
a tak w ogóle z jakiej okazji te życzenia i dlaczego tylko mi
Odpisz
19 czerwca 2011, 12:57
3/5
Odpisz
19 czerwca 2011, 16:29
@DeaDe: ty nie wiesz o co chodzi a co do obrazka 5?5 i do ulu
Odpisz
20 czerwca 2011, 16:06
@walli4: wiem
Odpisz
20 czerwca 2011, 12:46
cesarzkonrad jeśli chcesz tak zrobić to radzę kupić sztuczną szczenkę (pewnie mam błąd).
Odpisz