Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zajonclol1994

20 czerwca 2011, 08:26

to może być prawda

Avatar emilian02

22 stycznia 2019, 16:00

@zajonclol1994: to jest stary wynalazek wywiadu japońskiego, w ten sposób wysłano 5000 agentów do Ameryki w czasie wojny. Tylko 200 wróciło a 3500 zostało znalezionych

Avatar zosiula32

12 listopada 2014, 20:53

A w wibratorze z Chin? O_o

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2012, 18:42

prawda ***a ale ja mam karty z Made in China
ale tylko na jokerach mi to pisze to tylko w jokerach są dzieci

Avatar anonimowa

2 lutego 2012, 20:39

po dwóch dniach się psuje a za tydzień znowu działa xD

Avatar polska0987654321

21 czerwca 2011, 10:16

te czemu komenty sa tera na dole???

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2011, 12:24

@polska0987654321: Eee... a kiedy nie były na dole ?

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2012, 16:38

@polska0987654321: LOLOLOLOLOLOL!

Avatar Nick1234

3 listopada 2011, 09:38

mój telewizora także made in china ten chińczyk jest chyba bardzo chudy , bo ja mam płaski telewizor , ciekawe jak on gra te wszystkie postacie w telewizji..

Avatar szymonpiorun

20 sierpnia 2011, 16:18

hhahahhaahhahahahahhahahhaha

Avatar szymonpiorun

20 sierpnia 2011, 16:16

no to sama prawda ten obrazek

Avatar chupacabra001

20 czerwca 2011, 19:27

Musze sprawdzić moją myszkę, też jest "Made in China"...

Avatar elipson

24 lipca 2011, 14:22

@chupacabra001: a co nie jest made in china?

Avatar chupacabra001

24 lipca 2011, 22:49

@elipson: Nasze pociągi, widnieje napis "Made in Poland" ;-)

Avatar elipson

25 lipca 2011, 13:36

@chupacabra001: szczerze mówiąc to nie wiem czy mam sie z tego cieszyć

Avatar chupacabra001

25 lipca 2011, 22:04

@elipson: No właśnie...

Avatar krystian76

26 czerwca 2011, 14:08

najgorzej masować mu ***

Avatar konsacz09

20 czerwca 2011, 15:24

tak samo było w jednym z odcinków flapdżeka:D5/5

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2011, 16:21

@konsacz09: Też to czazsami oglądasz
To się nazywa Niezwyłe przypadki flapjacka

Avatar BomBeeN

20 czerwca 2011, 17:30

i kogo to K***** obchodzi, po za tym ty się chwalisz czy żalisz?

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2011, 22:30

@BomBeeN: Kogoś to K**** jednak obchodzi ty człowieku bez uczuć
Są nawet specjalne organizacje i nie wyskakuj z taki czymś

Avatar Iza0017

20 czerwca 2011, 20:52

Yyyy..... to może ja oddam mój bo będe miała sprawe o pozbawienie wolności xD

Avatar Kubizan

20 czerwca 2011, 17:24

No co się ich czepiać? Jakoś trzeba walczyć z przeludnieniem. ;P

Avatar edyta_96_13

20 czerwca 2011, 20:51

@Kubizan: dobree ;)

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2011, 18:22

5/5

Avatar DeaDe

20 czerwca 2011, 17:06

5/5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Żartownisie

Płać pan

Stany w pigułce

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka