Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Marowak12

4 maja 2020, 18:02

Plus:
-Stardew Valley - cztery lata produkcji

-Fnaf - dosłownie trzy części w rok

-Yandere Simulator - ????

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar EggsBenny

28 listopada 2021, 02:08

@jkafryks: fnaf 3 = 2 marca 2015

Avatar Spider007

28 listopada 2021, 12:39

@Spider007: podobno ma być ich chyba jeszcze 3, o ile się nie mylę, więc 3 × 7 lat = 21 lat do ukończenia

Avatar EggsBenny

28 listopada 2021, 02:05

@Marowak12: fnaf 4 wyszedł przed 1 rocznicą wydania 1 części wiec 4 gry w rok

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2021, 04:13

Przecież już dawno wyszła

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2021, 13:30

@milkyway_: to w co teraz gram? Lol no właśnie

Avatar milkyway_

Edytowano - 24 czerwca 2021, 13:35

> graj w demo yandere simulator
> nie ma pełnej wersji
> jedyny content w grze to easter eggi które ...ja zmieniają i jedna rywalka z kilku zapowiedzianych lata temu
> misja z tą rywalką też w sumie jest nudna
> twórca od 7 lat posklejał gówno z kradzionych assetów którego kod to j...ne spaghetti
> przy okazji kupił 2 seks lalki i odpi.....ał inny syf za pieniądze które ludzie mu dali na grę
> gra jest nie zoptymalizowana przez co ...jowo działa a najbardziej wymagającym obiektem w grze jest długopis którego model został ukradziony
> ...j k...a skończona gra

Avatar Leonas_

9 maja 2020, 00:27

widzowie urhary?

Avatar Kojot23

8 maja 2020, 12:28

Oh tak scoot chyba nigdy nie rozczarował fanów co ? A paradoksem scoota jest " to jest ostatnia gra nie będzie następnej" . Chyba od drugiej czy trzeciej części dosłownie zawsze mówione. Jego prosta gra która ewoluuje od dawna na inne typy gier i fani z coraz to kolejną odsłoną uwielbiają te gry. Ale z drugiej strony to ciekawe jak wielką popularnością się cieszy ta sieria do dzisiaj.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Anekoyashya

8 maja 2020, 15:51

@Kojot23: w skrócie: YandereDev zrobił projekt gry, założenia, ALE przez jakieś 6 lat dodaje pierdoły. To takjakby.... Zrobił małe ciasto na tort, ale w połowie postanowił dodać posypkę, świeczki i inne rzeczy nie ruszając niegotowego ciasta.

Avatar Kojot23

8 maja 2020, 15:58

@Anekoyashya: tak już rozumiem. W skrócie to naciągacz.

Avatar seba27113

Edytowano - 4 maja 2020, 20:16

Teraz ciekawe czy Yandere Simulator pozostanie porzucony przez niego czy ktoś się wku*wi i sam/i zrobi/ą tę grę

Avatar Hiholatek

8 maja 2020, 13:38

@seba27113: słyszałam, że już powstaje projekt podobny do yandere, właśnie ze względu na zdupczenie pierwotnej wersji

Avatar TheSylveon

Edytowano - 8 maja 2020, 14:02

@Hiholatek: Ta gra nazywa się Watashi no mono, jakby ktoś chciał wiedzieć

Avatar Spookz

8 maja 2020, 14:41

@TheSylveon: ale *chyba* przestali ją tworzyć

Avatar NesquikBoi

8 maja 2020, 13:53

Jak to kiedyś wyjdzie to usunę konto

Avatar Sernikzrodzynkami

8 maja 2020, 12:19

Ten typ co wyglonda jak rudy z Ratatuja mnie przeraża.Zakładam też że je*ie małe dzieci.

Avatar Kasandra20

Edytowano - 8 maja 2020, 12:41

@Sernikzrodzynkami: Ogólnie to ten ziomuś kiedyś na tumblr napisał, że 14 letnie dziewczyny powinny w tym wieku uprawiać seks z dojrzałym mężczyzną.
Edit: Nie jest to aż tak cała wypowiedź, ale znalazłam linka do całej wypowiedzi
https://yandere dev.tum blr.com/post/138012889490
(Wszystko bez spacji, ale musiałam ją dać)

Avatar Sernikzrodzynkami

8 maja 2020, 13:17

@Kasandra20: ku*wa on jest mocno poje**ny.

Avatar Modern_Asassin

5 maja 2020, 12:37

Hello Games nauczyło mnie, że z odpowiednim nastawieniem da się naprawić nawet największego gniota.

Avatar niggiddu

8 maja 2020, 13:05

@Modern_Asassin: oj tak, NMS to prawdziwe brzydkie kaczątko wśród gier

Avatar arenak1111

8 maja 2020, 12:25

Ale incel lol

Avatar
Kolorblind

4 maja 2020, 18:01

Wyjaśni mi ktoś o co dokładnie chodzi z tą akcją,była jakaś drama na Discordzie ale chyba nie zrozumiałem dobrze

komentarz obrazkowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Cudak

Edytowano - 4 maja 2020, 19:25

@polak922: Łoo panie i taki gość stworzył tak popularną grę?
Aż nie chce mi się wierzyć.
Przecież nawet jeśli nie zna dziedziczenia, to mógłby z łatwością stworzyć zmienne globalne, które są dostępne dla wszystkich klas i wczytywane tylko raz podczas uruchamiania gry, gdzie każda z nich przechowuje jeden konkretny plik (teksturę/model/audio itp).
Jedyny problem byłby taki, że nie możnaby było dynamicznie alokować tych zmiennych w pamięci w trakcie działania gry, ale lepsze to przynajmniej niż wczytywanie jednego modelu pierdyliard razy.

Avatar Hiholatek

8 maja 2020, 12:15

Ja jeszcze słyszałam to:
- Przez wiele lat, ludzie czekają aż on w końcu doda jedną z rywalek głównej bohaterki (nie, nie dodał)
- Ogółem zboczeniec i obleśny typ
- Wygląd niektórych postaci nie jest jego własnością, pozmieniał chyba jedynie kolor czy coś
- Nie zna się na programowaniu, jak ludzie którzy znają się na tym i chcieli mu pomóc zgłosili się do niego, to Yandev postanowił ich wyrzucić, bo byli lepsi od niego
- Nie potrafi poradzić sobie z tym, że tą grą interesują się głównie dziewczynki w młodym wieku, kiedyś dostał fanarta od takiej osoby to zaczął ją obrażać, że nie potrzebuje takich rysunków, że ma ludzi którzy lepiej to narysują t.d
- Gra, która jest tworzona przez wiele lat nie jest chyba nawet w 40% ukończona (i tu problem jest taki, że on specjalnie tę grę przeciąga by jak najdłużej czerpać korzyści z patronite)
i pewnie wiele więcej (z mema srogo skisłam XD)

Avatar MajnkraftAlusiek

8 maja 2020, 12:09

Ładnie wygląda ten pan na ostatnim.

Avatar ab2004

4 maja 2020, 21:28

I used to roll the dice

Avatar
Cudak

4 maja 2020, 21:56

@ab2004: Feel the fear in my enemie's eyes

Avatar
Marowak12

4 maja 2020, 23:53

***Feel my dick in my enemies ass

Avatar DinoSummer

4 maja 2020, 18:40

A deweloperzy gry BATIM nauczyli mnie, że trzeba realizować swoje marzenia i robić to z miłością dla fanów.

Avatar Boberek00

Edytowano - 4 maja 2020, 18:16

Gier zrobionych przez jedną osobę jest więcej jak na przykład Dust the elysian tale czy factoria lub Mindastry

Z Polskich jest Projekt Warlock a tego nie jestem pewny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Szybki jak błyskawica

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka