Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2020, 00:11
Hehe 66
Odpisz
17 listopada 2020, 11:01
execute order 66
Odpisz
8 maja 2020, 12:19
ja zostawilem w szafce szkolnej moje buty na zmiane
Odpisz
8 maja 2020, 14:34
ja strój i buty
Odpisz
19 maja 2020, 23:30
@kajakkrzysztof: A ja wziąlem bo wiedziałem że to potrwa długo
Odpisz
8 maja 2020, 13:49
Nowa era udostępnia swoje podręczniki za darmo w internecie
Odpisz
8 maja 2020, 11:28
ku*wa zapomniałem że trzeba pisać w zeszycie podczas elekcji i teraz jestem w dupiu
Odpisz
8 maja 2020, 12:12
@Wilqu11: mój zeszyt od matmy nauczycielka zabrała do sprawdzenia przed kwarantanną, także ten
Odpisz
8 maja 2020, 12:21
@mateusz123_hiro: ja liczyłem na to, że już w tym roku szkolnym nie wrócimy do szkoły więc zeszytów nawet nie ruszałem, już się boje co będzie jak zaczną sprawdzać
Odpisz
4 maja 2020, 23:07
To wykonanie boli trochę
Odpisz
8 maja 2020, 10:37
Ja uważam, że tylko dodaje uroku
Odpisz
8 maja 2020, 11:21
@norek00: to rozciągnięcie tekstu ughh
Odpisz
8 maja 2020, 10:21
Czy tak trudno jest przyciąć mema, żeby chociaż nie wyglądał na kradziony?
Odpisz
8 maja 2020, 10:17
Cieszę się, że nauczyciel od EDB nie czepia się o posiadanie podręcznika - w ogóle nie mam z tego podręcznika i w szkole znajoma się ze mną dzieliła, a tak to bym miała przesrane.
Odpisz
8 maja 2020, 10:05
Najgorzej.
Odpisz
4 maja 2020, 23:02
Aż mi się przypomniało że kilka miesięcy temu ukradłam nauczycielce podręcznik i do tej pory go nie oddałam
Odpisz
4 maja 2020, 23:05
@AruGaba: której xD
Odpisz
4 maja 2020, 23:08
@ZuzaJuza: cioci Lili
Odpisz
4 maja 2020, 23:09
@ZuzaJuza: No a teraz to ja nie mam jak oddać
Odpisz
4 maja 2020, 23:10
@AruGaba: ufo cię porwie xD
Odpisz
4 maja 2020, 23:10
@ZuzaJuza: o nie tylko nie ufo
Odpisz
4 maja 2020, 23:11
@ZuzaJuza: Ja się boję
Odpisz
4 maja 2020, 23:18
@AruGaba: wezwiemy doktora lisa xD
Odpisz
4 maja 2020, 23:20
@ZuzaJuza: Doktor lis uleczy cię dziś
Odpisz
6 maja 2020, 10:14
@AruGaba: chodzi o ołówka xD
Odpisz
6 maja 2020, 10:15
@ZuzaJuza: nie przypominaj mi o tym nawet XDXDDX
Odpisz
6 maja 2020, 10:22
@AruGaba: xDDDDS czemu ?
Odpisz
6 maja 2020, 10:25
@ZuzaJuza: taki cringe xD
Odpisz
4 maja 2020, 23:22
AAA KU*WA PSZE PANI KU*WID-19 PRZEJMUJE MI KOMPUTER KU*WA AAA ATAKUJE MNIE AAA!
Odpisz
4 maja 2020, 22:58
Udręka udręka, zawsze można pokaszeć do mikrofonu i poudwać aluzje ścięcia
Odpisz
4 maja 2020, 23:01
@Puricilla: Udręka, udręka, zawsze można ruszyć w Sfery i odwiedzić Miasto Drzwi, bo w Sigil przyjmą każdego błazna i idiotę, byleby był.
Odpisz
4 maja 2020, 23:03
@KufelMleka: ja bym ciągle powtarzał:
"Udręka, udręka, udręka, udręka, udręka..."
Tak dlugo az bym mysleli ze coś sie zacielo
Ale tak agresywnie i z pasja w głosie
Odpisz
4 maja 2020, 23:05
@Yoda_MLG: O, pasowałbyś do Kaosytów jak nic.
Odpisz
4 maja 2020, 23:06
@KufelMleka: co to za sekta?
Odpisz
4 maja 2020, 23:08
@Yoda_MLG: Żadna sekta, zwykła frakcja.
Odpisz
4 maja 2020, 23:09
@KufelMleka: i co oni robią
Odpisz
4 maja 2020, 23:11
@Yoda_MLG: Co chcą.
Odpisz
4 maja 2020, 23:12
@KufelMleka: tak, pasował bym tam
Odpisz
4 maja 2020, 22:56
Większy Przedwieczny, Shrek Wazovsky.
Odpisz
4 maja 2020, 23:07
@KufelMleka: co najwyżej średniego wzrostu
Odpisz