Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Prawa

8 maja 2020, 13:16

Wystarczy tylko czekać na moda do HoI4 gdzie będziemy grać niepodległym krajem Pepsi w 1989.

Avatar makapakajekurczaka

19 listopada 2021, 00:00

@Prawa: Wciąż czekam…

Avatar MajnkraftAlusiek

8 maja 2020, 12:12

Wielkie imperium Pepsi!

Avatar Polalak

11 maja 2020, 15:30

@MajnkraftAlusiek: a żebyś wiedział :)

Avatar Soberker

8 maja 2020, 13:45

A Pepsiman to pewnie była taka propagandowa postać jak Kapitan Ameryka

Avatar Kojot23

8 maja 2020, 12:23

Prawdą jest że Rosja lubi handlować bronią bo sprzedawali po 3 wojnie światowej żeby uzyskać jakiekolwiek pieniądze dodatkowe. Sprzedawali też starocie sprzed 2 wojny naprzykład watażkom w Afryce.

Avatar Gateusz

8 maja 2020, 12:35

@Kojot23: kiedy była 3 wojna światowa ?

Avatar Kojot23

8 maja 2020, 12:38

@Gateusz: sorry misclick. 2 i 3 jest blisko siebie traktuj tą 3 jako 2 ok ? Wtedy to nabierze sensu.

Avatar damian2500

8 maja 2020, 13:13

@Kojot23: Po prostu właśnie zdradziłeś jakieś ultra tajne tajemnice państwowe, prawda?

Avatar Kojot23

8 maja 2020, 13:35

@damian2500: nie ? W odpowiednich kręgach jest raczej znane że Rosja lubi handlować bronią. No bo to Rosja ale jeśli chcesz powód to wyprzedają żeby mieć wpływ do budżetu państwa.

Avatar damian2500

8 maja 2020, 13:36

@Kojot23: Mówiłem o 3 wojnie światowej, nie wymiguj się.

Avatar Kojot23

8 maja 2020, 13:42

@damian2500: dobre ale to tajne. W styczniu kiedy wszyscy mówili o 3 wojnie światowej w rzeczywistości odbyła się i zaczęła ale podróżnicy w czasie odbyli podróż po 4 wojnie światowej która zniszczyła planetę aby zapobiec 3 przez którą zaczęła się 4. Cała ta sytuacja to zatuszowanie kilku wydzarzeń ze stycznia.

Avatar AleksandrettObrozny

8 maja 2020, 12:03

komentarz obrazkowy

Avatar
Dio__

Edytowano - 8 maja 2020, 13:16

@AleksandrettObrozny: Defqon 1? Ten jebitny hardstajlowy festiwal?

Avatar LOKO30

8 maja 2020, 12:18

Coca-Cola wisząca czołgi przed swoją firmą

Avatar Yeyau

Edytowano - 8 maja 2020, 12:29

@LOKO30: Wisząca?
Nawet ciekawe.

Avatar kurczak1122

5 maja 2020, 09:25

Coca cola:

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

Edytowano - 5 maja 2020, 08:22

A mogli zacząć erę megakorporacji

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2020, 07:24

To prawda, czy nie, bo jestem bardzo ciekaw? Najechali tym coca-colę?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 maja 2020, 07:29

ZSRR nie było stać na opłacanie długu wobec PepsiCo, a nie chciano odcinać obywateli od znanego i lubianego napoju więc w ramach barteru oddali stare okręty, a Pepsi je przetopiło na stal i potem dalej upłynniali to na rynku

Tutaj link do filmu o tym https://youtu.be/ExciAiG96Ow

Avatar hi122

5 maja 2020, 07:56

Kiedy obywatele tak bardzo lubią twój napój ,że rząd woli już uczynić z ciebie 6 największą armię świata niż odciąć od tego obywateli.

Avatar IgiPolski

5 maja 2020, 07:22

Tak było, nie zmyślił

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Deal życia

Ładne rzeczy

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka