Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2020, 22:17
Ja za taką ocenę z matmy bym sobie życie ułożył
Odpisz
9 maja 2020, 09:17
Można prosić o szablon?
Odpisz
9 maja 2020, 13:09
@OstatniSith2005: Proszę
Odpisz
9 maja 2020, 12:24
Tam jest 0 czy O? bo ja juz nie wiem
Odpisz
9 maja 2020, 09:53
4+ i tak niezła ocena
Odpisz
9 maja 2020, 09:25
Odpisz
9 maja 2020, 09:18
Przy wystawianiu ocen na półroczę, albo koniec roku najlepiej, żeby nauczyciele liczyli oceny na kalkulatorze, wtedy jak jest np. 4,62 to dają 5, a nie tak jak u mnie ,,No niby masz prawie same piątki, ale kiedyśtam dostałeś uwagę za gadanie na mojej lekcji więc masz 4"
Odpisz
9 maja 2020, 09:03
Mozna to porównać do tego kiedy uczen chce dostać 2- a dostał 1+
Odpisz
5 maja 2020, 14:11
Ja miałam 2+ ze sprawdzianu i pkt do 3-, ale koniec końców wstawiła mi facetka 3, czasem jest dobrym człowiekiem, może dlatego, że dużo osób nie miało nawet 2
Odpisz
5 maja 2020, 13:48
Ja miałam taką sytuację.
Miałam bodajże 18 punktów z 19.
Nie dostałam ani 5, ani 5-, ani nawet 4+.
Tylko 4.
Odpisz
5 maja 2020, 12:57
Ku*wa 5 mu sie zachcialo u mnie to cud 3 dostać
Odpisz
5 maja 2020, 13:07
@Juliusz_Cezar: Nwm jak ty ale ja lece na skraju zdawalności przez te półroczę
Odpisz
5 maja 2020, 13:22
@Oldjedai: Ja też ten rok spisałem na straty i byle zdać
Odpisz
5 maja 2020, 13:23
@mkiuytfdsxcvbnk: Najlepsze że matma to moje rozszerzenie i dodatkowo pierwszy rok liceum
Odpisz
5 maja 2020, 13:00
Nauczyciel: Remember, no mercy
Odpisz
5 maja 2020, 12:58
Ale jak jest 5 na końcu, to się zaokrągla w górę
Odpisz
5 maja 2020, 13:08
@W_K_6: niby tak ale w szkole tego nie akceptują
Odpisz
5 maja 2020, 13:08
@Marcelwis: u mnie akceptują
Odpisz
5 maja 2020, 13:14
@W_K_6: no to masz farta
Odpisz