Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2020, 10:55
Przynajmniej nie usuną Minecraft'a z komputera
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2020, 21:59
brat: coffin dance
Odpisz
10 maja 2020, 17:15
Ja bym zrobiła na odwrót Xd
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2020, 20:17
Uff... Dobrze że nie na swoją.
Na cudzą nie działa.
Jednak...
To nadal niedobra rzecz.
Ludzie, zrozumcie: jeśli Szatan nie istnieje to okej. Ale CO JEŚLI istnieje? Zawsze jest możliwość. A wy właśnie odwaliliście coś, co może na was sprowadzić jego nadmierne zainteresowanie.
Dlatego właśnie my - katolicy, jesteśmy na tym punkcie tacy ostrożni i tak przestrzegamy, nawet niewierzących.
Bo Szatan nie zna się na żartach.
Odpisz
9 maja 2020, 22:43
@Baturaj: A co jeśli się zna, ale udaje, że się nie zna, by ukazać bardziej zły wyraz twarzy? Dam dam dam
Odpisz
10 maja 2020, 04:18
@Baturaj: je**ć szatana
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2020, 09:52
@Baturaj: jestem chrześcijanem ale mi jeszcze nie odwalilo żeby wierzyć w cokolwiek w takiego, to trochę przesada
Odpisz
10 maja 2020, 13:47
@BubbleGum_14: W co konkretnie? Jeśli nie wierzysz że Szatan istnieje to znaczy, że nie wierzysz w prawdy wiary chrześcijańskiej - czyli nie jesteś chrześcijaninem.
A jeśli nie wierzysz w to, że ataki Szatana podyktowane ludzkim działaniem, takim jak pisanie cyrografów itd. to oznacza, że ignorujesz fakty - fakty są takie, że istnieje niezliczona ilość świadectw o tego typu atakach Szatana. Dla osoby niewierzącej okej - epilepsja, omamy religijne i inne tego typu bzdety, ale jako osoba wierząca powinieneś te świadectwa przeanalizować.
Odpisz
10 maja 2020, 01:23
Cóż, Szatan to moje dziecko, więc mi to nie grozi
Odpisz
9 maja 2020, 22:27
Nienawidzę jak to robi.
Odpisz
9 maja 2020, 21:24
Dlatego nie mam brata
Odpisz
9 maja 2020, 20:02
"ma"
Odpisz
6 maja 2020, 09:43
Haha rel
Odpisz
6 maja 2020, 09:38
Jeśli dostał za to pryncypałki, to świetny interes
Odpisz
6 maja 2020, 09:39
@starmagedon: właśnie, możesz sobie przekąsić w drodze do piekła
Odpisz
6 maja 2020, 09:41
@Oliwier256: Szatan cię wypuści za pryncypałkę
Odpisz
6 maja 2020, 09:42
@Gekonnen: 1 zasada pryncypałek:
Jak masz pryncypałki to nikomu ich nie dawaj
Odpisz
6 maja 2020, 09:42
Jak ja kocham memy które mają pokrycie w moim życiu od razy lepiej rozumiesz
Odpisz