Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 maja 2020, 16:14

To by bardzo pasowało.

Avatar Mr_Quicky

10 maja 2020, 12:40

Wczoraj z ciekawości odpaliłem AC II na win 10 i mam problem bo utknąłem na ekranie , napisem "wciśnij enter", sęk w tym, że nic nie działa a kursor jest zablokowany w lewym górnym rogu

Avatar Crisium

10 maja 2020, 15:57

@Mr_Quicky: Próbowałeś w plikach gry, albo usatwieniach karty zmienić, aby odpalił się w oknie? Albo uruchom w trybie zgodności z Win 7

Avatar Mr_Quicky

10 maja 2020, 16:08

@Crisium: Właśnie chciałbym to zrobić ale tego pierwszego nie wiem jak a jeżeli chodzi o tryb zgodności to nie wiem gdzie znaleźć plik .exe

Avatar Crisium

10 maja 2020, 16:10

@Mr_Quicky: Powinien być w program files (x86) w folderze uplay i podfolderze "games"

Avatar Mr_Quicky

10 maja 2020, 16:10

@Crisium: Już sprawdzam

Avatar Mr_Quicky

10 maja 2020, 16:13

@Crisium: w program files nie mam nawet folderu uplay xd

Avatar Crisium

10 maja 2020, 16:14

@Mr_Quicky: ale (x86)

Avatar Mr_Quicky

10 maja 2020, 16:14

@Crisium: Ej ale kliknąłem na skrót, właściwości i wklepałem url w eksploratorze plików, odpaliła mi się gra i działa lol xdd

Avatar Crisium

10 maja 2020, 16:15

@Mr_Quicky: No widzisz haha Z Assassinkiem to trzeba sposobem :)

Avatar Mr_Quicky

10 maja 2020, 16:17

@Crisium: Kurde nawet pad mi działa od one'a xd

Avatar Crisium

10 maja 2020, 16:18

@Mr_Quicky: Z padami od Xboxa akurat nigdy nie było problemu. Gorzej z DS do mojego musiałam specjalne programy instalować.

Avatar Tt66_66T

10 maja 2020, 16:15

Ja bym coś takiego chciał

Avatar Baturaj

Edytowano - 10 maja 2020, 13:52

Jakby to zrobili to chyba nikt nie miałby wątpliwości, że Bractwo Asasynów było gorsze od Templariuszy.
Bo Janosik był zbójcą, mordercą i złodziejem.
Ten prawdziwy.

Avatar XYZXYZZYX

8 maja 2020, 18:17

Najlepsza gra ever.

Avatar nie_kosmita

6 maja 2020, 11:00

A ja bym chciał assassin's Creed:seba edition i assassin's Creed:radom edition

Avatar Barszcz_Czerwony

6 maja 2020, 12:49

@nie_kosmita: Twoim głównym mentorem była by Chytra Baba, a pierwszą misją wykraść Zbyszko z fabryki

Avatar nie_kosmita

6 maja 2020, 17:11

@Barszcz_Czerwony: a finałowym bosem byłoby wyzerowanie 100 flaszek wudki

Avatar uszaty_kacper

6 maja 2020, 16:59

Avatar polskipyro

6 maja 2020, 13:00

ja chce takiego assasyna

Avatar Kejdzej

6 maja 2020, 11:30

Avatar SwampyCat

6 maja 2020, 11:49

@Kejdzej: O k*rwa jeszcze lepsze

Avatar Tajnyifajny

6 maja 2020, 12:06

@Kejdzej: Predator nie miałby szans

Avatar Alfredzio

6 maja 2020, 11:07

Idealny Assasin nie istnie...

Avatar pikacz

6 maja 2020, 10:59

grałbym

Avatar Ignisus

6 maja 2020, 10:56

Komedia

Avatar gromixowski

6 maja 2020, 10:56

chętnie bym grał w takiego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SwampyCat
Dodane przez: SwampyCat

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pilne

To będzie bolało

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka