Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pilne
To będzie bolało
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2020, 16:14
To by bardzo pasowało.
Odpisz
10 maja 2020, 12:40
Wczoraj z ciekawości odpaliłem AC II na win 10 i mam problem bo utknąłem na ekranie , napisem "wciśnij enter", sęk w tym, że nic nie działa a kursor jest zablokowany w lewym górnym rogu
Odpisz
10 maja 2020, 15:57
@Mr_Quicky: Próbowałeś w plikach gry, albo usatwieniach karty zmienić, aby odpalił się w oknie? Albo uruchom w trybie zgodności z Win 7
Odpisz
10 maja 2020, 16:08
@Crisium: Właśnie chciałbym to zrobić ale tego pierwszego nie wiem jak a jeżeli chodzi o tryb zgodności to nie wiem gdzie znaleźć plik .exe
Odpisz
10 maja 2020, 16:10
@Mr_Quicky: Powinien być w program files (x86) w folderze uplay i podfolderze "games"
Odpisz
10 maja 2020, 16:10
@Crisium: Już sprawdzam
Odpisz
10 maja 2020, 16:13
@Crisium: w program files nie mam nawet folderu uplay xd
Odpisz
10 maja 2020, 16:14
@Mr_Quicky: ale (x86)
Odpisz
10 maja 2020, 16:14
@Crisium: Ej ale kliknąłem na skrót, właściwości i wklepałem url w eksploratorze plików, odpaliła mi się gra i działa lol xdd
Odpisz
10 maja 2020, 16:15
@Mr_Quicky: No widzisz haha Z Assassinkiem to trzeba sposobem :)
Odpisz
10 maja 2020, 16:17
@Crisium: Kurde nawet pad mi działa od one'a xd
Odpisz
10 maja 2020, 16:18
@Mr_Quicky: Z padami od Xboxa akurat nigdy nie było problemu. Gorzej z DS do mojego musiałam specjalne programy instalować.
Odpisz
10 maja 2020, 16:15
Ja bym coś takiego chciał
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2020, 13:52
Jakby to zrobili to chyba nikt nie miałby wątpliwości, że Bractwo Asasynów było gorsze od Templariuszy.
Bo Janosik był zbójcą, mordercą i złodziejem.
Ten prawdziwy.
Odpisz
8 maja 2020, 18:17
Najlepsza gra ever.
Odpisz
6 maja 2020, 11:00
A ja bym chciał assassin's Creed:seba edition i assassin's Creed:radom edition
Odpisz
6 maja 2020, 12:49
@nie_kosmita: Twoim głównym mentorem była by Chytra Baba, a pierwszą misją wykraść Zbyszko z fabryki
Odpisz
6 maja 2020, 17:11
@Barszcz_Czerwony: a finałowym bosem byłoby wyzerowanie 100 flaszek wudki
Odpisz
6 maja 2020, 16:59
Odpisz
6 maja 2020, 13:00
ja chce takiego assasyna
Odpisz
6 maja 2020, 11:30
Odpisz
6 maja 2020, 11:49
@Kejdzej: O k*rwa jeszcze lepsze
Odpisz
6 maja 2020, 12:06
@Kejdzej: Predator nie miałby szans
Odpisz
6 maja 2020, 11:07
Idealny Assasin nie istnie...
Odpisz
6 maja 2020, 10:59
grałbym
Odpisz
6 maja 2020, 10:56
Komedia
Odpisz
6 maja 2020, 10:56
chętnie bym grał w takiego
Odpisz