I tak właśnie powstało anime
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Ikony
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2020, 23:10
*odgłosy hymnu US*
Odpisz
7 maja 2020, 21:49
Ej skoro tak dużo weebów pochodzi właśnie z USA co jeśli to był ich plan od początku?
Odpisz
11 maja 2020, 09:53
@Hedgeboi: W sumie teraz ich uważają za nadludzi i chcą się w nich zmienić + wielu z nich chce tylko i jedynie azjatek więc plan nawet dobry.
Odpisz
8 maja 2020, 15:30
można szablon?
Odpisz
10 maja 2020, 12:01
@KasjanTV: Sory ale już go nie mam
Odpisz
8 maja 2020, 17:15
No i się ogarneli, kiedyś robili ogromne wiewiórce jądra.
Odpisz
7 maja 2020, 22:33
Ała
Odpisz
7 maja 2020, 21:46
ale tertetcznie ten meme zle przekazal informacje bo jaknbys tak kotkoawki zrobil to ty bys z wiekszymi ranami niz on zostal
Odpisz
7 maja 2020, 21:47
Jedyne rany tu otrzymała ortografia i interpunkcja.
Odpisz
7 maja 2020, 21:47
@KufelMleka: no ale i tak nie japonia wiec mem klamie
Odpisz
7 maja 2020, 21:53
@KufelMleka: literówki ≠ błędy ortograficzne
Odpisz
7 maja 2020, 22:03
@NorseWarrior: Literówka może się zdarzyć, ale coś takiego to zwykłe niedbalstwo o jakość pisma, w tym też błędy ortograficzne.
Odpisz
7 maja 2020, 22:04
@KufelMleka: a jako bledy zaliczasz tez pisanie bez polskich zankow ?
Odpisz
7 maja 2020, 22:09
Jeśli ktoś, przynajmniej w moim domyśle, pisze po polsku, to tak.
Odpisz
7 maja 2020, 22:10
@KufelMleka: aha to przepraszam
Odpisz
7 maja 2020, 22:15
Nie ma za co.
Odpisz
7 maja 2020, 22:16
@KufelMleka: nie chce nikogo degenerować
Odpisz
7 maja 2020, 22:23
No to nie degeneruj samej siebie, a będzie git.
Odpisz
7 maja 2020, 22:25
@KufelMleka: de ner wo wać
Odpisz
7 maja 2020, 22:48
Wyszło nawet lepiej niż zamierzałaś, więc git.
Odpisz
7 maja 2020, 23:31
Mi się tam nawet podoba jak piszesz z literówkami itp
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 22:06
A skoro przy anime mowa, polecilibyście nowicjuszowi jakieś anime?
- nie hentai
- krew nie leci na lewo i prawo
- polskie napisy
i możliwość oglądania najlepiej bezpłatnie
Odpisz
7 maja 2020, 21:46
Ja to przeczytałem jako całość: „Little boy, I FATMAN”!
Odpisz
7 maja 2020, 21:53
@KufelMleka: Brzmi jak duet radioaktywych super bohaterów
Odpisz
7 maja 2020, 22:02
Wyglądających plus minus tak :
Odpisz
7 maja 2020, 22:03
@Oldjedai: Super wyszło. Teraz wymyślić intro, jakąś fabułę i możemy startować z serialem animowanym
Odpisz
7 maja 2020, 22:03
Little Boy i Fat Man znowu w akcjii!
Odpisz
7 maja 2020, 21:57
A co z łodzią podwodną tamtego ghula chinola?
Odpisz