Nieźle zaszalał z tym imieniem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Deal życia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2020, 09:54
Jak to się czyta?
Odpisz
7 maja 2020, 21:35
@Oliwier256: kajl
Odpisz
7 maja 2020, 21:36
@Mimikkyu: ok,dzięki za odpowiedź
Odpisz
14 maja 2020, 18:32
@Oliwier256: a dokładniej Sasha Archangel Musk
Odpisz
14 maja 2020, 18:34
@Mimikkyu: wcale nie bo mowil w wywiadzie-podcascie że
X czytasz jak iks
Æ jako ash
A12 to a12
Iksasz
Ja tu kajl nie widze prosze mi tu ludzi w blad nie wprowadzac
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 19:55
@Saaaaasuke: X czytasz ex
A to coś w rodzaju ej
Odpisz
15 maja 2020, 04:19
@Murarzowa: Musk w rozmowie z Joe Roganem wyjaśnił, jak wymawia się imię syna.
Przyznał, że imię to głównie pomysł partnerki. "X" wymawia się po prostu jak literę. "Æ" jako "ash".
Część "A-12" to dodatek od dumnego taty. Wzięło się to od samolotu rozpoznawczego, który jest na wyposażeniu CIA, Lockheed A-12.
Odpisz
15 maja 2020, 12:20
@Saaaaasuke: Litera X jest czytana jako iks w Polsce
A nie w Ameryce
Odpisz
15 maja 2020, 12:20
@Murarzowa: nawet tam bedzie eks a ash to nadal asz a nie aj
Odpisz
15 maja 2020, 12:22
@Saaaaasuke: Tak
Odpisz
7 maja 2020, 11:19
No niby śmieszne ale takie dziecko będzie miało problemy w życiu z takim imieniem. Dla mnie to przykład jak Elon robi z siebie błazna.
Odpisz
14 maja 2020, 18:16
Człowieku, to dziecko na start już jest sławne po ojcu, nie wspomnę o tym jak już bogate, więc to imię sprawi tylko że stanie się jeszcze sławniejszy.
Odpisz
14 maja 2020, 18:34
@Crln_7: Ok, ale co ma do tego sława?
Odpisz
15 maja 2020, 07:15
dużo
Odpisz
15 maja 2020, 08:56
@Crln_7: Okej, masz rację, wnosi dużo. Ale sława nie spowoduje że jego życie będzie lepsze.
Odpisz
14 maja 2020, 18:39
Pewnie zmienią mu imię za jakiś czas a teraz dali takie, żeby podbić zainteresowanie
Odpisz
7 maja 2020, 09:43
On serio to zrobił?
Odpisz
7 maja 2020, 09:49
@Bartolinise: Tak
Odpisz
7 maja 2020, 09:46
I tak zrobi z niego cyborga więc imię będzie adekwatne.
Odpisz
7 maja 2020, 09:45
Przydałoby się mniej powalone zdrobnienie. Może Xavier. Pasuje to technologicznych klimatów Muska i nie zdziwił bym się gdyby serio tak zrobił
Odpisz