Najfajniej, jak wszyscy zaczną o konkretnej godzinie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Niegrzeczny Oskarek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2021, 11:59
Teams to gówno
Odpisz
13 października 2020, 22:02
Jeszcze hangouts chociaż one były fajne
Odpisz
23 maja 2020, 01:19
Je**ć Zooma. Ale wsm ta funkcja teł bez green screena jest spoko, ale się psuje
Odpisz
19 maja 2020, 11:01
Ktoś ma na dsc? Zazdro
Odpisz
16 maja 2020, 14:48
Dokładnie
Odpisz
14 maja 2020, 20:58
Oraz Librus.
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 16:23
Cała moja szkoła przeszła na Timsy, i tylko e-lekcje mamy na zumie, nienawidze tych platform ale z loterii gówna dostałem złoto, a może raczej brąz?
Odpisz
14 maja 2020, 12:45
Google Meet, bo dyrektorka nie ogarniała Discorda i stwierdziła, że "je**ć wszystkich uczniów, macie mi znaleźć co innego, bo raz mi się nie udało połączyć, to jest zbyt skomplikowane".
Odpisz
14 maja 2020, 08:42
Ahh tak, Teams
Odpisz
13 maja 2020, 20:41
O dziwo....znam tylko Discorda i Skypa
Odpisz
12 maja 2020, 08:48
Jeszcze classroom i meet
Odpisz
12 maja 2020, 07:00
@ziemniaczki_j123
Odpisz
11 maja 2020, 21:29
nie ma clickmeeting
Odpisz
8 maja 2020, 18:41
Chciałbym mieć na Discordzie, żeby się poflexować Nitro
Odpisz
10 maja 2020, 22:08
@rozwalgo: co daje te nitro
Odpisz
10 maja 2020, 22:24
@BubbleGum_14: to chyba takie youtube premium tylko że w discordzie nie ma demo więc prawie nikt tego nie ma
Odpisz
10 maja 2020, 23:17
@BubbleGum_14: Emotki ze wszystkich serwerów dostępne cały czas, zwiększony limit wagi zdjęć przy wysyłaniu i możliwość boostowania serwera, więcej grzechów nie pamiętam, lecz za wszystkie żałuję. Jak ktoś wie to niech dopowie.
Odpisz
10 maja 2020, 23:21
@XStuntManiac1: ruchomy Avatar
Odpisz
10 maja 2020, 23:21
@M_ateo_1: Ah tak, rzeczywiście GIF na avatarze można mieć.
Odpisz
10 maja 2020, 23:32
@XStuntManiac1: Jeszcze animowane emoji
Odpisz
10 maja 2020, 23:33
@XStuntManiac1: I customowy tag, mam #2137
Odpisz
10 maja 2020, 23:43
@BubbleGum_14:
Odpisz
11 maja 2020, 04:51
@michaolekYT: ja yt premium używam i jestem bardzo zadowolony.
Odpisz
11 maja 2020, 06:40
@Hub130602: Dla mnie trochę za drogi
Odpisz
11 maja 2020, 19:44
@michaolekYT: 20 złoty ziomuś za yt i yt music kt9ry jest dosyć podobny do spotify i coraz bardziej sie ulepsza.
Odpisz
11 maja 2020, 18:55
Zoom jest najgorszy ;-;
Odpisz