Urodzinki z niespodziewanką
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2017, 21:16
NOSZ KURA MAC trauma do końca życia
Odpisz
16 czerwca 2014, 15:16
Co to za dzieciak?! Lubię go!
Odpisz
15 listopada 2015, 19:57
@lorax12: Damien Thorn
Odpisz
10 sierpnia 2014, 07:35
Słodki.
Odpisz
21 października 2013, 22:26
Kochane dziecko :3. Wykończyło ***onego oszusta.
Odpisz
16 czerwca 2014, 15:04
@Atrix: 10 punktów dla dziecka!
Odpisz
3 kwietnia 2014, 08:09
Na ostatnim obrazku zombie.
Odpisz
21 października 2013, 19:32
przypomniał mi się lucius
Odpisz
21 października 2013, 19:51
@sectus: To jest Lucius...
Odpisz
21 października 2013, 20:34
@Ravios: a nie chłopczyk o imieniu Damien na swoich szóstych urodzinach?
Odpisz
21 października 2013, 20:35
@Griszka: Nie MAKLER
Odpisz
21 października 2013, 20:37
@Ravios: ...co kur*a?
Odpisz
21 października 2013, 20:45
@Griszka: pewnie brat luciusa
Odpisz
21 października 2013, 21:27
@sectus: To jest dzieciak z filmu ,,omen'' ...
Odpisz
21 października 2013, 22:07
@Griszka: Ja nie moge nie wiedzieć co to MAKLER normalni... MAKLER xD
Odpisz
21 października 2013, 22:51
@Ravios: ale... co słowo makler ma do obrazka z sześcioletnim Damieniem, który wyciąga flaki magikowi na przyjęciu urodzinowym..?
chyba że 'MAKLER' to nazwa jakiegoś filmu czy coś.
Odpisz
22 października 2013, 16:40
@Griszka: A co ma piernik do wiatraka? (każdy MAKLER zna odpowiedź)
Odpisz
23 października 2013, 15:48
@Griszka: O Griszka! Dawno cie nie widziałem!
Odpisz
23 października 2013, 16:35
@saper123: eeh? ;v
Odpisz
18 listopada 2013, 15:02
@Griszka: no serio kłuciliśmy sie ostatnio o mój komentarz
Odpisz
18 listopada 2013, 18:43
@saper123: gdzie :|
Odpisz
25 listopada 2013, 15:13
@Griszka: warzka pokryta poranną rosą
Odpisz
22 października 2013, 16:15
Jak to możliwe, że przez usta wyciągnął najpierw jelita, potem żołądek i na koniec przełyk? Chyba, że wywijało by się na lewą stronę, ale wtedy wątroba powinna być wewnątrz jelit.
Odpisz
22 października 2013, 17:14
@aneczka27: Niee...Po prostu ostatnia chusteczka była przywiązana do dolnej części jelita.
Odpisz
22 października 2013, 18:56
@SockPuppet: Czyli wywinął na lewą stronę?
Odpisz
22 października 2013, 19:02
@aneczka27: No ale w takiej sytuacji jelito by pękło i wątroba razem z resztą wnętrzności wypłynęła by i tak na zewnątrz. Nie zmieściłaby się w jelicie.
Odpisz
22 października 2013, 20:04
@SockPuppet: Może i tak ;)
Odpisz