Mam słabą pamięć do imion
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2020, 10:35
Ja całe szczęście nie mam ludzi w klasie
Odpisz
9 maja 2020, 22:17
Basia, Franek czy inny Baldur lub Gnobnar Gnomie Dłonie.
Odpisz
9 maja 2020, 22:24
@KufelMleka: Dhisismainameplissdondlaughatthat Fakmaipusihardaywishid
Odpisz
9 maja 2020, 22:27
Lub Bob.
Odpisz
14 maja 2020, 13:02
@KufelMleka: Lub Nob.
Odpisz
14 maja 2020, 13:27
@KayonPL: Lub Feanor.
Odpisz
14 maja 2020, 17:00
@KufelMleka: lub Ingwe a może Finwe
Odpisz
14 maja 2020, 18:09
@KayonPL: Albo inny Hurin czy Turin.
Odpisz
15 maja 2020, 07:52
@KufelMleka: Balin, Dwalin
Odpisz
15 maja 2020, 10:45
@KayonPL: Dori, Nori, Ori.
Odpisz
15 maja 2020, 10:58
@KufelMleka: Fili i Kili
Odpisz
15 maja 2020, 11:17
@KayonPL: Óin i Glóin
Odpisz
15 maja 2020, 11:20
@KufelMleka: Urwena i Arwena
Odpisz
15 maja 2020, 11:22
@KayonPL: Bifur, Bofur i Bombur
Odpisz
15 maja 2020, 11:24
@KufelMleka: Smeagol i Deagol
Odpisz
15 maja 2020, 11:31
@KayonPL: Faramir i Boromir.
Odpisz
15 maja 2020, 16:03
@KufelMleka: Eärendil i Elendil
Odpisz
15 maja 2020, 16:11
@KayonPL: Eomer i Eomund.
Odpisz
15 maja 2020, 16:13
@KufelMleka: Théoden i Théodred
Odpisz
15 maja 2020, 16:26
@KayonPL: Tom czy inna Złota Jagoda.
Odpisz
15 maja 2020, 16:27
@KufelMleka: Burde, emm
Odpisz
15 maja 2020, 16:27
@KayonPL: Bungo i Bilbo
Odpisz
15 maja 2020, 16:31
@KayonPL: Huor czy Tuor.
Odpisz
15 maja 2020, 16:32
@KufelMleka: Tommy czy Arthur Shelby
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 16:33
@KayonPL: *Morgoth czy Gorbag
Odpisz
15 maja 2020, 16:34
@KayonPL: Róża czy Elanor.
Odpisz
15 maja 2020, 16:34
@KufelMleka: Snaga czy Snaga (hehe)
Odpisz
15 maja 2020, 16:39
@KayonPL: Olórin, Mithrandir czy inny Gandalf.
Odpisz
15 maja 2020, 16:39
@KufelMleka: Lungorthin i Fingolfin
Odpisz
15 maja 2020, 16:44
@KayonPL: Aragorn czy inny Elessar.
Odpisz
15 maja 2020, 16:57
@KufelMleka: Estel oraz Telcontar
Odpisz
14 maja 2020, 16:29
O nazwiskach nie ma już mowy
Odpisz
14 maja 2020, 12:40
Za 5 minut mam pierwszą lekcję online
Odpisz
14 maja 2020, 13:01
@aibox666: Dopiero?
Odpisz
14 maja 2020, 13:02
@axis551: my mieliśmy parę z matmy, ale już nie mamy, bo ludzie zrobili raida
Odpisz
14 maja 2020, 16:06
@axis551: tak
Odpisz
9 maja 2020, 22:27
Ja mam w klasie 8 osób więc nie narzekam
Odpisz
14 maja 2020, 15:23
@Alfredzio: CO ?
Odpisz
14 maja 2020, 13:41
Ja tam pamiętam po przezwiskach i elo.
Gollum, Demonica, Wiśnia, Lizak, Kubek, Partycja (poprawnie napisane jak coś), Ości i jakieś inne murloki.
Odpisz
14 maja 2020, 12:37
parówki
Odpisz
9 maja 2020, 22:29
Jak byłem w liceum to nauczycielka niemieckiego na każdego mówiła Wojtek, bo było trzech Wojtków w grupie i miała największe prawdopodobieństwo, że trafi
Odpisz
9 maja 2020, 22:48
@struskawka: -Wojtek zrób zadanie trzecie
=Ale proszę Pani, ja jestem Kasia
Odpisz
9 maja 2020, 23:00
@CupOfWater: prawdopodobieństwo trafienia dziewczyny było mniejsze, niż trafienia Wojtka
(uroki mat-fiz-inf trzech Wojtków, a dwie dziewczyny)
Odpisz
9 maja 2020, 22:48
(...) po kwarantannie
Odpisz
9 maja 2020, 22:20
U mnie facetka od plastyki, z którą mam lekcje od jakichś 4 lat wciąż nie pamięta imion niektórych osób
Odpisz
9 maja 2020, 22:24
@polska_cebulka: Podobnie z moją od geografii
Odpisz
9 maja 2020, 22:24
Klasa? A co to?
Odpisz
9 maja 2020, 22:18
Rok temu, w 8klasie, znajomy spojrzał się na koleżankę z klasy, która tak jak on chodziła z nami od początku, i spytał: "ej lol kim ty jesteś?". Spytał się całkowicie na poważnie.
Odpisz
9 maja 2020, 22:16
Dobrym patentem na pamięć jest gardzenie osobami ze swej klasy
Odpisz
9 maja 2020, 22:15
Nie ma to jak być w szkole do której chodzi nieco ponad 100 osób
Odpisz