Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agateex

14 maja 2020, 11:45

często jest tak że ludzie mówią że 'świat według kiepskich' to syf a nie oglądali nawet jednego odcinka

Avatar Axyui

14 maja 2020, 15:57

@Agateex: oglądałem u kolegi, który się cały czas śmiał. Żenujący poziom humoru moim zdaniem, bo ja ani razu się nie zaśmiałem, tylko wzdychałem jakie to nudne.

Avatar Agateex

15 maja 2020, 15:37

@Axyui: ale chociaż obejrzałeś i wiesz że ci się nie podoba, a nie dlatego 'bo inni tak mówią'

Avatar Axyui

15 maja 2020, 22:24

@Agateex: poziom humoru jest taki sam w każdym odcinku i scenie. Serio, wystarczy obejrzeć jedną scenę i wysunąć własny wniosek czy ten serial jest dla niego.

Avatar Smerfastycznie_

10 września 2024, 22:31

@Axyui: ja też oglądałem jeden albo dwa odcinki i mi się po prostu to nie pododa nie moje poczucie humoru

Avatar potterhead2007

4 marca 2021, 21:18

Jak można obrażać tak kultowe produkcje, a zwłaszcza że świat według kiepskich to serial ściągnięty od świata według bundych a titanic to najbardziej wzruszający film na świecie

Avatar PanP0tezny

15 maja 2020, 14:31

Ja tam lubię. Idealnie wyśmiewa mentalność Polaków

Avatar kamil2506

15 maja 2020, 03:19

Avatar NesquikBoi

14 maja 2020, 12:50

Bo jest ch*jowy

Avatar
ddawdad

12 maja 2020, 10:22

No jeśli chodzi o nowe odcinki to akurat prawda.

Avatar Orzechowy

14 maja 2020, 11:36

Z tym serialem to jest tak że część odcinków jest rozbudowana komedycznie i fabularnie i można się pośmiać a druga część to jedynie wyzywają się i wóde piją i nic ciekawego

Avatar rozwalgo

12 maja 2020, 12:05

"Ojciec Mateusz to gówno"

Avatar Broski

14 maja 2020, 11:13

@rozwalgo: To akurat prawda

Avatar Sernikzrodzynkami

Edytowano - 14 maja 2020, 10:48

O mój mem idealnie do tego pasuje:

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

12 maja 2020, 12:29

A jeśli już wzmianka o Titanicu. Powiem, bo chyba do końca życia będę z tego cieszyć mordę. No to miałam w klasie takiego ziomka. Dużo przeklina, głośny, nerwowy. Lubi grać tylko w piłkę nożną. Czasami dość nieprzyjemny. Taki lekko ,,patus", ale nie do końca. No ale to największy fan Titanica jakiego znam. Oglądał to podobno 40 razy. Zawsze, gdy leci w telewizji to mówi o tym wszystkim, żeby przypadkiem nie przegapić. Na youtube w proponowanych ma tylko filmy związane z Titanicem ( przepraszam nie wiem jak to odmienić). Jednym z jego największych marzeń jest zobaczenie wraku Titanica

Avatar Nuzjn

14 maja 2020, 10:34

@Urzad_od_spraw_niczego: to zabierz go na wycieczkę i resztę zrobi ciśnienie

Avatar Landark

12 maja 2020, 12:11

Ranczo to dno, a "ławeczka" to tylko zwykłe zbiegowisko żuli

Avatar BubbleGum_14

14 maja 2020, 10:24

@Landark: stfu

Avatar DRAGON_POLSKA

12 maja 2020, 10:52

stary szablon ale do mema jak najbardziej pasuję

Avatar Oloest4

12 maja 2020, 10:47

Filmy Marvela to gówno.... Nosz ku*wa MAĆ

Avatar Boberek00

12 maja 2020, 10:34

Miodowe lata to przeceniony gniot
*wku*w ostateczny*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gruby12345678
Dodane przez: Gruby12345678

Nie idź!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dwa oblicza

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka