Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dwa oblicza
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2020, 11:45
często jest tak że ludzie mówią że 'świat według kiepskich' to syf a nie oglądali nawet jednego odcinka
Odpisz
14 maja 2020, 15:57
@Agateex: oglądałem u kolegi, który się cały czas śmiał. Żenujący poziom humoru moim zdaniem, bo ja ani razu się nie zaśmiałem, tylko wzdychałem jakie to nudne.
Odpisz
15 maja 2020, 15:37
@Axyui: ale chociaż obejrzałeś i wiesz że ci się nie podoba, a nie dlatego 'bo inni tak mówią'
Odpisz
15 maja 2020, 22:24
@Agateex: poziom humoru jest taki sam w każdym odcinku i scenie. Serio, wystarczy obejrzeć jedną scenę i wysunąć własny wniosek czy ten serial jest dla niego.
Odpisz
10 września 2024, 22:31
@Axyui: ja też oglądałem jeden albo dwa odcinki i mi się po prostu to nie pododa nie moje poczucie humoru
Odpisz
4 marca 2021, 21:18
Jak można obrażać tak kultowe produkcje, a zwłaszcza że świat według kiepskich to serial ściągnięty od świata według bundych a titanic to najbardziej wzruszający film na świecie
Odpisz
15 maja 2020, 14:31
Ja tam lubię. Idealnie wyśmiewa mentalność Polaków
Odpisz
15 maja 2020, 03:19
Odpisz
14 maja 2020, 12:50
Bo jest ch*jowy
Odpisz
12 maja 2020, 10:22
No jeśli chodzi o nowe odcinki to akurat prawda.
Odpisz
14 maja 2020, 11:36
Z tym serialem to jest tak że część odcinków jest rozbudowana komedycznie i fabularnie i można się pośmiać a druga część to jedynie wyzywają się i wóde piją i nic ciekawego
Odpisz
12 maja 2020, 12:05
"Ojciec Mateusz to gówno"
Odpisz
14 maja 2020, 11:13
@rozwalgo: To akurat prawda
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 10:48
O mój mem idealnie do tego pasuje:
Odpisz
14 maja 2020, 10:48
@Sernikzrodzynkami:
Odpisz
12 maja 2020, 12:29
A jeśli już wzmianka o Titanicu. Powiem, bo chyba do końca życia będę z tego cieszyć mordę. No to miałam w klasie takiego ziomka. Dużo przeklina, głośny, nerwowy. Lubi grać tylko w piłkę nożną. Czasami dość nieprzyjemny. Taki lekko ,,patus", ale nie do końca. No ale to największy fan Titanica jakiego znam. Oglądał to podobno 40 razy. Zawsze, gdy leci w telewizji to mówi o tym wszystkim, żeby przypadkiem nie przegapić. Na youtube w proponowanych ma tylko filmy związane z Titanicem ( przepraszam nie wiem jak to odmienić). Jednym z jego największych marzeń jest zobaczenie wraku Titanica
Odpisz
14 maja 2020, 10:34
@Urzad_od_spraw_niczego: to zabierz go na wycieczkę i resztę zrobi ciśnienie
Odpisz
12 maja 2020, 12:11
Ranczo to dno, a "ławeczka" to tylko zwykłe zbiegowisko żuli
Odpisz
14 maja 2020, 10:24
@Landark: stfu
Odpisz
12 maja 2020, 10:52
stary szablon ale do mema jak najbardziej pasuję
Odpisz
12 maja 2020, 10:47
Filmy Marvela to gówno.... Nosz ku*wa MAĆ
Odpisz
12 maja 2020, 10:34
Miodowe lata to przeceniony gniot
*wku*w ostateczny*
Odpisz