Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar michaolekYT

12 maja 2020, 17:24

Co do portów ładowania jest on do góry nogami bo jest to iPad a one mają port u dołu

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2020, 22:45

@michaolekYT: akurat to Samsung bo mam taki sam

Avatar napletnik

14 maja 2020, 16:56

Avatar Addanos

14 maja 2020, 18:59

@napletnik: To jest bardziej śmieszne niż sam mem

Avatar Skryty26

13 maja 2020, 08:17

Ja mam wejscie u góry tebleta

Avatar Rakiczan

12 maja 2020, 20:16

Nie pytają cie o imie, walczą z ostrym cieniem mgły

Avatar Mikrus19

12 maja 2020, 17:26

DUDE - NASZ PAN I WŁADCA JEST TAK MĄDRY I INTELIGENTNY, ZE BEZ PROBLEMU CZYTA PISMO DO GÓRY NOGAMI....
Tak naprawdę to nie.

Avatar R0gu3

12 maja 2020, 16:53

Dużo tabletów ma USB u góry lol.

Avatar Mr_bomba

12 maja 2020, 16:53

Avatar NesquikBoi

12 maja 2020, 16:51

Ale przecież niektóre telefony i tablety mają port USB na górze

Avatar Crln_7

12 maja 2020, 16:48

Avatar ALKATRAZ

12 maja 2020, 16:35

Braci Golec nominował

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2020, 16:11

Chyba sformowanie Ten uczuć jest od dawna martwe

Avatar Bright32

11 maja 2020, 21:46

Może ma autoobracanie

Avatar Toitoi666

11 maja 2020, 20:40

Ja mam tablet z wejściem na USB u góry więc tu też tak może być

Pomimo wszystko i tak wgóręgłos

Avatar aibox666

11 maja 2020, 19:26

Gospodarka to była odwrócona za czasów PO

Avatar MilordeQ

11 maja 2020, 19:35

@aibox666: Wsm prawda, ale teraz tez nie jest ciekawie

Avatar BigSmoke2077

11 maja 2020, 20:15

@aibox666: ehm bilion długu

Avatar baarts

12 maja 2020, 16:04

@BigSmoke2077: XDD

Piękny kontrast, zaprawdę

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 maja 2020, 19:37

OPie nie zdajesz sobie sprawy że tablety czasami mają port ładownia z góry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MilordeQ
Dodane przez: MilordeQ

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka