Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 15:12
no i ciul
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2020, 20:03
Zbieram siły wojskowe żeby zabić bossa
Wsparcie ode mnie:
Odpisz
20 maja 2020, 20:03
Odpisz
20 maja 2020, 20:10
Odpisz
20 maja 2020, 20:18
żaba kiszona najpotężniejszy z jeżozwierzy
Odpisz
20 maja 2020, 20:23
Ja posyłam do walki ich;
Odpisz
20 maja 2020, 20:59
ja wyślę Serket jako reprezentantkę Asoektu Blasku ( czyli mojego aspektu )
Odpisz
20 maja 2020, 21:10
@IgiPolski: ja wyślę ich aby go zaskoczyć
Odpisz
20 maja 2020, 21:11
@mr2005vc: i trochę parufek aby go wysadzić
Odpisz
20 maja 2020, 21:11
Odpisz
20 maja 2020, 21:28
Ja przysyłam najpotężniejsze istoty w tym i innych wymiarach, pochodzących z tąd:
Odpisz
20 maja 2020, 21:33
@SzczypiorekYT: Wysyłam bogini lis może śpi ale jak się przebudzi to pomoże
Odpisz
20 maja 2020, 21:33
@pan_kanappa:
Odpisz
20 maja 2020, 21:58
Teraz na pewno wygramy
Odpisz
20 maja 2020, 22:31
jesteśmy niezwyciężeni
Odpisz
20 maja 2020, 22:52
Jeszcze coś ode mnie
Odpisz
21 maja 2020, 00:55
Hetman nawałnica już nadlatuje z ekipą z TAERNU!!! Czas pomścić pobratymców!!! Za TAERN!!!
Odpisz
21 maja 2020, 00:56
@kolega112999:
Odpisz
21 maja 2020, 01:33
@mr2005vc:
Odpisz
21 maja 2020, 01:42
@mr2005vc: Przesyłam Ricardo, odwróci uwagę
Odpisz
21 maja 2020, 08:01
@wyrwe_ci_organy: Przesyłam Kudłatego
Odpisz
21 maja 2020, 08:17
@YuniorHack: gg ez
Odpisz
21 maja 2020, 08:30
Odpisz
21 maja 2020, 08:33
wysyłam trzy regimenty gwardii imperialnej i kompanie kosmicznych marines
Odpisz
9 listopada 2020, 09:20
Odpisz
9 listopada 2020, 10:17
@Xgamer: to kurna się pośpieszyłeś.
Wysłałeś woja już po skończonej bitwie
Odpisz
9 listopada 2020, 10:19
@IgiPolski: 2020 jeszcze sie nie skonczył
Odpisz
9 listopada 2020, 10:20
@Xgamer: Walczymy do końca, albo wcale!
Odpisz
21 maja 2020, 10:52
ile punktów obrażeń zadaje ak-47?
tak tylko pytam
Odpisz
21 maja 2020, 10:39
Nawet w memach nie będziemy dziękować temu rocznikowi
Odpisz
21 maja 2020, 10:22
Uwielbiam ten szablon
Odpisz
21 maja 2020, 06:46
Jak wyeksportować postać z Terrarii do prawdziwego świata?
Odpisz
21 maja 2020, 07:32
@Ignisus: Jak chcesz Bossa to zbuduj przywoływaczkę czegoś np eye of cthulhu
Odpisz
21 maja 2020, 07:45
Postać, cthulu dopiero przyjdzie w grudniu
Odpisz
21 maja 2020, 07:49
@Ignisus: właściwie tak ale lepiej moon lorda będzie większy pasek życia i więcej ROZPIE**OLU
Odpisz
20 maja 2020, 23:38
A wgl jaka jest oficjalna katastrofa na maj?
Odpisz
20 maja 2020, 23:58
@MsCrazyAlex: Chyba pojawienie się szerszeni azjatyckich w Europie i Ameryce Północnej. To dwucalowe latające, cholernie silnie z półcalowym żądłem. Cal to 2,54 centymetra.
Odpisz
21 maja 2020, 00:03
@korobov: to jeszcze nie tak źle.
.
.
.
.
Sam fakt, że piszę to pod taką wiadomością wiele mówi o 2020.
Odpisz
20 maja 2020, 22:28
No ku*wa akurat jak chce w tym roku nawiązać zajebistszą więź z sympatią
Odpisz
20 maja 2020, 20:43
Trudny orzech do zgryzienia
Odpisz
20 maja 2020, 20:57
@IgiPolski: twardy*
Odpisz
20 maja 2020, 20:57
Ez, nawet niech kazdy czlowiek zrobi 1dmg i elo bossa nie ma
Odpisz
20 maja 2020, 20:20
A 1 stycznia druga faza?
Odpisz
20 maja 2020, 20:28
raczej game over
Odpisz
20 maja 2020, 20:27
Teraz wszystko w jego rękach
Odpisz
20 maja 2020, 20:03
*Dark Souls boss music intensives*
Odpisz
14 maja 2020, 10:35
Nie wiem czy w jakiejś grze boss mam manę. Znaczy na pewno w jakiejś ma ale czy jest jakiś tytuł który znacie i coś takiego ma
Odpisz
14 maja 2020, 10:38
@abecedefg: bossowie z MMO RPG. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Odpisz
14 maja 2020, 10:41
@qAzert: w sumie można się domyślić ale i tak dziękuję i jeśli jeszcze ktoś będzie chciał odpowiedzieć to proszę o konkret.
Odpisz
14 maja 2020, 10:44
@abecedefg: MMORPG The Pride of Taern. Wszystkie postaci i bossowie mają manę, ci drudzy oczywiście w większości przypadków mocno zawyżoną.
Jedna z profesji ma umiejętność Wyssanie Duszy, która dosłownie wysysa manę. Odpowiednio wyexpiony i ubrany Voodoo jest w stanie poniektóre bossy wyssać do 0, przez co mają mocno ograniczone/uniemożliwione możliwości ataku.
Odpisz
14 maja 2020, 10:50
@Sayne33: Dziękuję za odpowiedź zerknę na tytuł bo brzmi ciekawie ;D
Odpisz
14 maja 2020, 13:25
@Sayne33: Gram w Taern. Jaki serwer? Ja ostlor. Voodoo lvl 78. Nick milmulnir
Odpisz
16 maja 2020, 23:25
@Kirrra: Kaliiś, vd 130 na Tolnor
Odpisz
17 maja 2020, 08:21
@Sayne33: wow, nieźle
Odpisz