Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheKotlet

Edytowano - 14 maja 2020, 19:54

tylko my tak zwariowaliśmy na punkcie gta v

swoją drogą, normalnie sobie teraz pobieram i czuję się fajniutko, bo to premium edition także jeszcze fajno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Kapichu

16 maja 2020, 10:30

@Kangurur28: no odrazu będziesz mógł kupić jakiś tańszy biurowiec a jak nie masz kolegów do napadów to

Avatar d0wek

16 maja 2020, 10:35

@Eniu2432: Po co się pie**olić z jakimś Twitch orime jak na ziemii masz 2500 co sekundę, ale dosłownie na ziemii.

Avatar Peter_DeStRoYeR

15 maja 2020, 22:09

Niepotwierdzone ale nastepna gra na epicu to raczej Civilization 6 a nie Wiedzmin bo jak wiadomo mozna go teraz kupic za 44 zl z dodatkami wiec jak epic dalby go za darmo tydzień pozniej to znow bylby mocno krytykowany

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Peter_DeStRoYeR

16 maja 2020, 08:06

@Caset: Nie moge linka umiescic bo musi przez moderatora sprawdzony byc wiec wpisz to-> Wyciekła lista kolejnych darmowych gier na Epic Games Store. GTA 5 to dopiero początek

Avatar Caset

16 maja 2020, 08:06

@Peter_DeStRoYeR: ok. Dzięki

Avatar BOSS111

Edytowano - 16 maja 2020, 07:15

Kupiłem sobie jakiś czas temu za 5 dych klucz na enebie do gta v premium edition a teraz za darmo jest no ku*wa.

Avatar Kamelelon

15 maja 2020, 22:05

Ja wciaz nie zalozylem konta na epicu, jeszcze trzymam swoj honor

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Kebabiarz44

Edytowano - 16 maja 2020, 15:34

@M_ateo_1: Miasto moje a w nim...

Avatar M_ateo_1

16 maja 2020, 19:51

@Kebabiarz44: jak już komentarz wstawiłem to zdałem sobie z tego sprawę i czekałem aż ktoś tak odpisze xD

Avatar zyl15

14 maja 2020, 20:01

Wreszcie, udało się zepsuć serwery Epica, imagine krzyki dzieci fortnita które teraz grać nie mogą

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Koteczek_21

Edytowano - 15 maja 2020, 21:27

@TheKotlet: Nie, bo Saper jest najlepszy

Avatar kuba12369

15 maja 2020, 21:44

@Koteczek_21: tylko paint

Avatar gromixowski

15 maja 2020, 21:29

Mi się udało zainstalować GTA

Avatar OkBoomer

14 maja 2020, 21:02

Nie odebralem dalej gierki

Avatar michaolekYT

15 maja 2020, 21:15

@OkBoomer: Masz czas do 21 maja

Avatar TheKielbasa

14 maja 2020, 20:49

Ja już 3 godz czekam aż serwery się odwieszą by pobrać tą jedną grę...

Avatar szymonz07

14 maja 2020, 20:40

Zgarnąłem gta za darmo i się cieszę

Avatar Juliusz_Cezar

14 maja 2020, 20:26

Wytlumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi językami. Wiem że chodzi o gta v za darmo na epicu ale o co dokładnie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Juliusz_Cezar

14 maja 2020, 20:29

@WielkiSpod: co? Jak?

Avatar WielkiSpod

14 maja 2020, 20:30

Avatar KufelMleka

14 maja 2020, 20:21

Ale ci Niemcy piracą.

Avatar rumcajschr

14 maja 2020, 20:02

Mi aż język na francuski zmieniło

Avatar xpingwin

14 maja 2020, 20:03

@rumcajschr: ja mam hiszpański

Avatar Placwaniak

14 maja 2020, 20:05

@rumcajschr: raz miałem cyrlice ale mnie wyrzuciło, aktualnie Epic uczy mnie hiszpańskiego

Avatar didujakaskemm

14 maja 2020, 20:05

@rumcajschr: ja miałem hinduski i mi zmieniło na koreański

Avatar Totalnie_niepodejzany_typ

14 maja 2020, 20:17

@didujakaskemm: a ja mam 403 Forbidden

Avatar Grandsoniusz

14 maja 2020, 20:13

od 47 gb przesył zaczął kręcić się jak łopaty łopatowca od 237 kb do 37 mb

Avatar bandit_the_drug_lord

14 maja 2020, 20:12

Avatar OkBoomer

14 maja 2020, 19:54

Niby działa ale jak klikam "pobierz" to jest error 500

Avatar didujakaskemm

14 maja 2020, 19:56

@OkBoomer: same

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar OkBoomer
Dodane przez: OkBoomer

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

To musiało być męczące

Rel

Nie znoszę kleszczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka