Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
Rel
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 maja 2020, 19:54
tylko my tak zwariowaliśmy na punkcie gta v
swoją drogą, normalnie sobie teraz pobieram i czuję się fajniutko, bo to premium edition także jeszcze fajno
Odpisz
14 maja 2020, 22:35
@TheKotlet: a co daje to premium?
Odpisz
14 maja 2020, 22:54
@Dzbaniak: .
Odpisz
14 maja 2020, 23:36
@Dzbaniak: multiplejer
Odpisz
15 maja 2020, 08:47
@KwevreX: ale ja mam normalnie na steamie kupione i gram online
Odpisz
15 maja 2020, 21:01
@Dzbaniak: hajs na multi
Odpisz
15 maja 2020, 21:06
@Dzbaniak: 1000000 do gta online
Odpisz
15 maja 2020, 21:25
@Kapichu: czyli tak właściwie nic
Odpisz
15 maja 2020, 21:55
@Dzbaniak: 1mln$, wytwórnię,bunkier, jakieś samochody. Ja to kupiłem dwa lata temu.
Odpisz
15 maja 2020, 22:03
@TheKotlet: jak będziesz moderem lub griferem to cię znajdę i zrobię porządek
Odpisz
15 maja 2020, 22:10
@TheExpertt: Musiałam odinstalować bo laptop nie wyrabiał (a także kochana rodzinka, ale to szczegół) wiec lipa
Odpisz
15 maja 2020, 22:41
@d0wek: na te czasy, w ciągu ok. 3-4 godzin jak się postarasz, zarobisz milion. Tak więc jak na moje, to to jest nic.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 23:08
@Kangurur28: a po co napi**dalać 4h skoro masz o tako na ziemi 1m?
i kolejne 1m z twich prime
Odpisz
15 maja 2020, 23:14
@Eniu2432: spoko, ale normalnie byś za te 4 godziny gry zapłacił 25 zł w kartach shark
Odpisz
16 maja 2020, 10:30
@Kangurur28: no odrazu będziesz mógł kupić jakiś tańszy biurowiec a jak nie masz kolegów do napadów to
Odpisz
16 maja 2020, 10:35
@Eniu2432: Po co się pie**olić z jakimś Twitch orime jak na ziemii masz 2500 co sekundę, ale dosłownie na ziemii.
Odpisz
15 maja 2020, 22:09
Niepotwierdzone ale nastepna gra na epicu to raczej Civilization 6 a nie Wiedzmin bo jak wiadomo mozna go teraz kupic za 44 zl z dodatkami wiec jak epic dalby go za darmo tydzień pozniej to znow bylby mocno krytykowany
Odpisz
15 maja 2020, 22:29
@Peter_DeStRoYeR: Czemu akurat Civilization VI?
Odpisz
16 maja 2020, 00:07
@Ulanus: Dołączam się do pytania
Odpisz
16 maja 2020, 08:00
@Caset: W internecie jest rozpiska wszystkich tajemniczych gier mozna tam wyczytac ze bedzie jeszcze borderlands i ark ale to niepotwiedzone info
Odpisz
16 maja 2020, 08:01
@Peter_DeStRoYeR: Podasz linka?
Odpisz
16 maja 2020, 08:06
@Caset: Nie moge linka umiescic bo musi przez moderatora sprawdzony byc wiec wpisz to-> Wyciekła lista kolejnych darmowych gier na Epic Games Store. GTA 5 to dopiero początek
Odpisz
16 maja 2020, 08:06
@Peter_DeStRoYeR: ok. Dzięki
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2020, 07:15
Kupiłem sobie jakiś czas temu za 5 dych klucz na enebie do gta v premium edition a teraz za darmo jest no ku*wa.
Odpisz
15 maja 2020, 22:05
Ja wciaz nie zalozylem konta na epicu, jeszcze trzymam swoj honor
Odpisz
15 maja 2020, 22:06
@Kamelelon: weź zmień kolor
Odpisz
15 maja 2020, 22:07
@Peroczek: ciągle zmieniam
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 22:11
@Kamelelon: czyli jak ma się tam konto to się traci honor?
Odpisz
15 maja 2020, 22:12
@ZSRRBall: Ja sie bym osobiscie zle czul posiadając takie konto
Odpisz
15 maja 2020, 22:29
@Kamelelon: ok, to jaki teraz masz?
Odpisz
15 maja 2020, 22:36
@Peroczek: zielony
Odpisz
15 maja 2020, 22:38
@Kamelelon: niby dlaczego mordo, bo co bo mają grę, który już w zasadzie została zaakceptowana mimo że wcześniej jej nie lubiano? Czy może że "konkuruje" ze steam.
Odpisz
15 maja 2020, 22:39
@Kamelelon: Daj proszę Avatar
Odpisz
15 maja 2020, 22:48
@ZSRRBall: Mam wrażenie ze chodzi o takie patrzenie na epic z góry że "Ej patrzcie wy dajecie gry za darmo, a ja się nie złamie, ja wciąż nie uzywam waszej platformy" po przemysleniu mysle ze to jest okropnie głupie, dziecinne i prymitywne, ale daje mi to jakąś dziwną satysfakcje
Odpisz
15 maja 2020, 23:05
@Kamelelon: Nikt nie zabrania ci jej czerpać ale proszę daj mi swój Avatar
Odpisz
15 maja 2020, 23:06
@Murarzowa: Proszę
Odpisz
15 maja 2020, 23:11
@Kamelelon: nie chcę Cię obrażać, ale zgadzam się że nie korzystanie z takich okazji jest co najmniej głupie
Odpisz
15 maja 2020, 23:15
@ZSRRBall: Pewnie i tak, ale nie dam sie tym robakom od Fortnite'a hatfu na śmieci /s
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2020, 01:05
@Kamelelon: potem będziesz żałował nie chapsłeś gry jak była darmowa.
Miałem tak samo jak ty
Odpisz
16 maja 2020, 01:25
@Kamelelon: To tak jakbyś nie wchodził w internet, bo przecież to na internecie jest epic
I dziękuję za avek
Odpisz
16 maja 2020, 01:28
@Kamelelon: Oto on z aktywnym kamuflażem
Odpisz
16 maja 2020, 03:08
@Kamelelon: ok boomerze
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2020, 15:34
@M_ateo_1: Miasto moje a w nim...
Odpisz
16 maja 2020, 19:51
@Kebabiarz44: jak już komentarz wstawiłem to zdałem sobie z tego sprawę i czekałem aż ktoś tak odpisze xD
Odpisz
14 maja 2020, 20:01
Wreszcie, udało się zepsuć serwery Epica, imagine krzyki dzieci fortnita które teraz grać nie mogą
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 20:11
@zyl15: hehe fortnite zły :DDD minecraft dobry :DDDD /s
Odpisz
14 maja 2020, 21:45
@BilmoBlampkins: Tylko Kierki
Odpisz
14 maja 2020, 22:56
@BilmoBlampkins: Jedyna dobra gra to spacer invaders
Odpisz
15 maja 2020, 21:27
@Murarzowa: najlepsze i tak Chicken Invaders
najlepsza. gra.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 21:27
@TheKotlet: Nie, bo Saper jest najlepszy
Odpisz
15 maja 2020, 21:44
@Koteczek_21: tylko paint
Odpisz
15 maja 2020, 21:29
Mi się udało zainstalować GTA
Odpisz
14 maja 2020, 21:02
Nie odebralem dalej gierki
Odpisz
15 maja 2020, 21:15
@OkBoomer: Masz czas do 21 maja
Odpisz
14 maja 2020, 20:49
Ja już 3 godz czekam aż serwery się odwieszą by pobrać tą jedną grę...
Odpisz
14 maja 2020, 20:40
Zgarnąłem gta za darmo i się cieszę
Odpisz
14 maja 2020, 20:26
Wytlumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi językami. Wiem że chodzi o gta v za darmo na epicu ale o co dokładnie?
Odpisz
14 maja 2020, 20:27
@Juliusz_Cezar: Jakimi językami?
Odpisz
14 maja 2020, 20:28
@Juliusz_Cezar: To mapka obszarów, na których przy włączeniu Epica wyskakuje błąd
Odpisz
14 maja 2020, 20:28
@WielkiSpod: no kazdy mówi że zmienia język na hiszpańskim czy niemiecki
Odpisz
14 maja 2020, 20:29
@Juliusz_Cezar: Ten błąd w niektórych przypadkach "zmienia" język
Odpisz
14 maja 2020, 20:29
@WielkiSpod: co? Jak?
Odpisz
14 maja 2020, 20:30
@Juliusz_Cezar: Magia
Odpisz
14 maja 2020, 20:21
Ale ci Niemcy piracą.
Odpisz
14 maja 2020, 20:02
Mi aż język na francuski zmieniło
Odpisz
14 maja 2020, 20:03
@rumcajschr: ja mam hiszpański
Odpisz
14 maja 2020, 20:05
@rumcajschr: raz miałem cyrlice ale mnie wyrzuciło, aktualnie Epic uczy mnie hiszpańskiego
Odpisz
14 maja 2020, 20:05
@rumcajschr: ja miałem hinduski i mi zmieniło na koreański
Odpisz
14 maja 2020, 20:17
@didujakaskemm: a ja mam 403 Forbidden
Odpisz
14 maja 2020, 20:13
od 47 gb przesył zaczął kręcić się jak łopaty łopatowca od 237 kb do 37 mb
Odpisz
14 maja 2020, 20:12
Odpisz
14 maja 2020, 19:54
Niby działa ale jak klikam "pobierz" to jest error 500
Odpisz
14 maja 2020, 19:56
@OkBoomer: same
Odpisz