Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2022, 11:15
a miodowe lata?
Odpisz
14 maja 2020, 21:46
"Inne kraje"
Od kiedy USA to związek więcej niż jednego kraju?
Odpisz
14 maja 2020, 21:47
@lorax12: pewnie chodzi o modę na sukces, a poza tym to Texas chciał się chyba odłączyć
Odpisz
14 maja 2020, 21:49
@lorax12: wiesz na świecie jest pierdyliard takich seriali w różnych państwach a jako że nie chciało mi się wymieniać to wziąłem te popularniejsze a że wyszły same z USA to nie moja wina
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2020, 22:03
@lorax12: No USA to w pewnym sensie związek wielu małych państw o mniejszej lub większej oddzielności, taki Teksas czy Kalifornia były niepodległe.
Odpisz
18 maja 2020, 09:27
ale już nie są mordo, uznali USA, i czują się Amerykanami. To tak jakbyś powiedział, że np Bawaria to kraj, nie to jest kraina leżąca w Niemczech
Odpisz
18 maja 2020, 11:04
@ZSRRBall: Dalej istnieją ruchy separatystyczne
Odpisz
18 maja 2020, 11:05
@lorax12: Od zawsze, bo to ku*wa federacja.
Odpisz
18 maja 2020, 15:58
@Slenderowiec2012: Federacja identyfikacja personifikacja
Odpisz
21 grudnia 2021, 20:23
@lorax12: od dziś
Odpisz
8 kwietnia 2021, 23:07
Miodowe lata lepsze
Odpisz
14 maja 2020, 21:47
PAPAPAPA TO JEST WŁAŚNIE KIEPSKICH ŚWIAT!
Odpisz
18 maja 2020, 12:03
@Oliwier256: Papapapapapa
Odpisz
14 listopada 2020, 16:22
@Oliwier256: Kiepskich życie, kiepskich świat
Odpisz
18 maja 2020, 11:17
Teoria wielkiego podrywu o wiele lepsza
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:01
@NesquikBoi: ŚwK lepsze
Odpisz
18 maja 2020, 13:13
Polskie seriale wyglądą biednie
I już chyba taka mentalność Polaków ze bieda się pokrywa z wiekszoscia aby trafić do najszerszej grupy odbiorców
Odpisz
18 maja 2020, 10:53
A gdzie Miodowe Lata?
Odpisz
18 maja 2020, 09:36
Polski i doskonały
Odpisz
18 maja 2020, 08:48
Na Polsacie były 4 epickie programy: Świat według kiepskich, HUGO, miodowe lata i 13 posterunek
Odpisz
18 maja 2020, 09:07
@ALKATRAZ: Pinky i Mózg
Odpisz
14 maja 2020, 21:47
Czy tylko mnie denerwuje ten śmiech nawet jak ktoś powie coś zupełnie nie śmiesznego
Odpisz
14 maja 2020, 21:48
mnie też czasami
Odpisz
18 maja 2020, 08:25
nie, to atut tego sitcomu od 20 lat
Odpisz
18 maja 2020, 09:06
Tak to już jest w sitcomach.
Odpisz
18 maja 2020, 08:12
Miodowe lata
Odpisz
15 maja 2020, 15:27
A miodowe lata to co?
Odpisz
14 maja 2020, 21:59
Wolę Miodowe Lata od kiepskich, bo tam jest non stop śmiesznie, a w kiepskich bywają tylko śmieszne momenty.
Odpisz