Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kooler33

7 stycznia 2022, 11:15

a miodowe lata?

Avatar lorax12

14 maja 2020, 21:46

"Inne kraje"
Od kiedy USA to związek więcej niż jednego kraju?

Avatar Grandsoniusz

14 maja 2020, 21:47

@lorax12: pewnie chodzi o modę na sukces, a poza tym to Texas chciał się chyba odłączyć

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2020, 21:49

@lorax12: wiesz na świecie jest pierdyliard takich seriali w różnych państwach a jako że nie chciało mi się wymieniać to wziąłem te popularniejsze a że wyszły same z USA to nie moja wina

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 14 maja 2020, 22:03

@lorax12: No USA to w pewnym sensie związek wielu małych państw o mniejszej lub większej oddzielności, taki Teksas czy Kalifornia były niepodległe.

Avatar ZSRRBall

18 maja 2020, 09:27

ale już nie są mordo, uznali USA, i czują się Amerykanami. To tak jakbyś powiedział, że np Bawaria to kraj, nie to jest kraina leżąca w Niemczech

Avatar Slenderowiec2012

18 maja 2020, 11:04

@ZSRRBall: Dalej istnieją ruchy separatystyczne

Avatar Slenderowiec2012

18 maja 2020, 11:05

@lorax12: Od zawsze, bo to ku*wa federacja.

Avatar lorax12

18 maja 2020, 15:58

@Slenderowiec2012: Federacja identyfikacja personifikacja

Avatar
Lechendy

21 grudnia 2021, 20:23

@lorax12: od dziś

Avatar Gierman005

8 kwietnia 2021, 23:07

Miodowe lata lepsze

Avatar Oliwier256

14 maja 2020, 21:47

PAPAPAPA TO JEST WŁAŚNIE KIEPSKICH ŚWIAT!

Avatar Wesoly_Jez

18 maja 2020, 12:03

@Oliwier256: Papapapapapa

Avatar Kowal_PL

14 listopada 2020, 16:22

@Oliwier256: Kiepskich życie, kiepskich świat

Avatar NesquikBoi

18 maja 2020, 11:17

Teoria wielkiego podrywu o wiele lepsza

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2020, 23:01

@NesquikBoi: ŚwK lepsze

Avatar Yoda_MLG

18 maja 2020, 13:13

Polskie seriale wyglądą biednie
I już chyba taka mentalność Polaków ze bieda się pokrywa z wiekszoscia aby trafić do najszerszej grupy odbiorców

Avatar Ukryty_W_Cieniu

18 maja 2020, 10:53

A gdzie Miodowe Lata?

Avatar Gerciosz

18 maja 2020, 09:36

Polski i doskonały

Avatar ALKATRAZ

18 maja 2020, 08:48

Na Polsacie były 4 epickie programy: Świat według kiepskich, HUGO, miodowe lata i 13 posterunek

Avatar HusariaTV

18 maja 2020, 09:07

@ALKATRAZ: Pinky i Mózg

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2020, 21:47

Czy tylko mnie denerwuje ten śmiech nawet jak ktoś powie coś zupełnie nie śmiesznego

Avatar Oliwier256

14 maja 2020, 21:48

mnie też czasami

Avatar HusariaTV

18 maja 2020, 08:25

nie, to atut tego sitcomu od 20 lat

Avatar Broski

18 maja 2020, 09:06

Tak to już jest w sitcomach.

Avatar Boberek00

18 maja 2020, 08:12

Miodowe lata

Avatar staszko

15 maja 2020, 15:27

A miodowe lata to co?

Avatar jacek1s

14 maja 2020, 21:59

Wolę Miodowe Lata od kiepskich, bo tam jest non stop śmiesznie, a w kiepskich bywają tylko śmieszne momenty.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka