Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2020, 09:12
Polecam obejrzeć sobie filmik z kanału nie wiem ale się dowiem gdzie mówi się o tym problemie. Naprawdę dobry i inteligentny kanał z mądrym prowadzącym.
Odpisz
16 maja 2020, 10:25
@Sernikzrodzynkami: Czyżby Wojna idei?
Odpisz
16 maja 2020, 11:18
@Figarus: nie, nie wiem ale się dowiem
Odpisz
16 maja 2020, 14:20
@Sernikzrodzynkami: to jak się dowiesz to napisz
Odpisz
16 maja 2020, 14:24
@kapkins: Serio ? XD
Odpisz
16 maja 2020, 15:48
@Figarus: a może w nieskończonej ikei?😎
Odpisz
16 maja 2020, 16:04
@pierdylion320haha: Mordo pamiętaj
nie kradnij ołówków
Odpisz
19 maja 2020, 16:24
@Sernikzrodzynkami: wiem gościu
Odpisz
19 maja 2020, 16:25
@Sernikzrodzynkami: skąd niby o niej wiem
Odpisz
16 maja 2020, 15:32
A może chodzi o to, że mężczyzna powinien być na tyle silny psychicznie, by nie załamywać się, a naprawiać problemy życiowe.
Odpisz
16 maja 2020, 17:09
@kolkav5: jestem za równouprawnieniem, skoro kobiety mogą płakać to mężczyźni też
Odpisz
16 maja 2020, 19:29
@Helmut_Przeciwlotniczy:
płacz =/= załamanie się psychicznie
Również uważam, że mężczyzna może płakać, nawet nad rozlanym mlekiem, bo to zależy od osoby.
Ale nie powinien być bezradny z tego powodu wobec swoich problemów.
Odpisz
17 maja 2020, 01:10
@kolkav5: Nikt nie powinien, kobieta też
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2020, 14:41
@Helmut_Przeciwlotniczy: Kobieta, też ale do niedawna kobieta żyje na "własną rękę", a nie jest pod opieką mężczyzny, który ją utrzymuje.
Kobiety są również stosunkowo słabsze psychicznie, więc łącząc te dwa fakty co do bezradności kobiety w pewnych warunkach ludzie mają większy dystans.
A to, że "społeczeństwo" neguje pewne zachowania, to trochę nadinterpretacja tego co się dzieje, bo z reguły ludzie chcą pomóc, a tylko odsetek odpowie "nie bądź pi**ą" i to raczej osoby, które są obce.
Odpisz
16 maja 2020, 13:56
Jak zawsze krzywdzący stereotyp. Mężczyzna powinien być męski, nie płakać, bo ktoś tak uznał, jak płacze to mięczak lub pedał - rzygać tym idzie.
Męska i damsko części jeja! Nie wstydźcie się swoich emocji! Nie bójcie się ich okazywać! Brak ich okazywania skutkuje większym bólem!
Odpisz
16 maja 2020, 09:24
Jeśli mam być szczera to bardzo lubię jak chłopak płacze, bo to oznacza, że też ma uczucia. A poza tym jest satysfakcja z tego, że ty go możesz poprzytulać i pocieszyć :3
Chłopaki płaczcie, to jest turbo normalne!
Odpisz
16 maja 2020, 10:14
@mustard: Ja też. I te chłopaki-pi**y to słodkie są. Takie bezbronne i potrzebujące pomocy :3
Odpisz
16 maja 2020, 10:16
ale nie mamy na myśli, że jesteście te p****! Po prostu nawiązujemy do meme słodziaki :3
Odpisz
16 maja 2020, 10:23
@mustard: Dokładnie UwU
Odpisz
15 maja 2020, 10:22
>"Kobiety i mężczyźni są równi, kobiety nie są słabsze od mężczyzn!"
>"-Co ty, p1zda jesteś, że ryczysz? Weź się w garść, jesteś facetem! A co mnie obchodzi to, że umarł ci pies, którego miałeś 18 lat?!"
>"Ojejku, nic ci się nie stało? Złamała ci się hybryda? :'''C No już chodź *tuli tuli*"
Jak coś, to naprawdę spotkałam się z takimi przypadkami.
Oczywiście, nie wszystkie samice takie są.
(podwójne standardy)
Odpisz
15 maja 2020, 10:45
Odpisz
15 maja 2020, 11:09
@koper888:
Odpisz
15 maja 2020, 22:13
Jak ja nienawidzę, gdy płaczę, a wszystkie laski się wokół mnie zbierają i się mnie wypytują...To jest dla mnie cholernie niezręczne
Odpisz
15 maja 2020, 10:38
"Najważniejsze, żeby nie być pi**ą"
~Budda
Odpisz
15 maja 2020, 10:54
@rozwalgo:
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 10:34
Jak to robić : facet ryczy? Idz zobaczyć co (zazwyczaj coś ważnego) a jak kobieta? Wystarczy kontakt wzrokowy (jeśli jest wokół niej wianuszek dziewczyn to prawie zawsze jakieś pierdoły. Jeśli siedzi sama to zazwyczaj coś ważnego)
Odpisz
15 maja 2020, 10:46
@Save_chan:
-Co się stało?
*chór*
-NIE TWOJA SPRAWA
Odpisz
15 maja 2020, 10:48
tak a później: czemu jej. nie pomogłaś/eś!? Ona płakała!!
Odpisz
15 maja 2020, 09:52
Kobiety krzyczą o swoje problemy i zwracają na nie uwage a mężczyźni tego nie robią bo to NIEMENSKIE i znoszą to na inne sposoby i stąd ten problem.Męskość jest poprostu toksyczna i szkodliwa.
Odpisz
15 maja 2020, 09:57
@Mikko_Finski_Lisek:
Odpisz
15 maja 2020, 09:58
@Mikko_Finski_Lisek: zależy dla kogo
Odpisz
15 maja 2020, 09:58
@Mikko_Finski_Lisek: Słyszałem że jak kilka razy robili ruchy czy inne parady aby pamietac o problemach mężczyzn, to oskarżono ich o Mizoginie
Odpisz
15 maja 2020, 09:58
@mongolskipies: Znajdź jakiś argument na to że moja teza jest nieprawdziwa bo od "lewaków" to każdy może wyzywać.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 09:59
@Mikko_Finski_Lisek: Hurr męzcyzna ma być męski durr masz być wypranym z emocji robotem nie możesz ich okazywać bo będziesz uznacy za piz*e i cio*e
Odpisz
15 maja 2020, 10:00
@koper888:
Odpisz
15 maja 2020, 10:02
@mongolskipies: wgl społeczeństwo idzie albo i już stacza się w dziwnym kierunku
Odpisz
15 maja 2020, 10:05
@koper888: dlaczego tak uważasz
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 10:22
@Mikko_Finski_Lisek: ahahahahah napewno,bo to może wcale nie zależy od hormonów i od biologii i może jeszcze wcale nie istnieje toksyczna kobiecość
Odpisz
15 maja 2020, 10:25
@Honest: Nie powiedziałem że nie istnieje bo istnieje.Mi chodzi o to że sami mężczyźni często siedzą cicho ze swoimi problemami bo boją się oskarżenia o niemęskość a to jest poprostu niezdrowe.Trzeba mówić o swoich problemach a nie dusić je w sobie.
Odpisz
15 maja 2020, 10:26
@Mikko_Finski_Lisek: "Męskość jest toksyczna i szkodliwa" XDDDDDDD
To ty chyba nie wiesz jak bardzo toksyczne potrafią być kobiety. Wgl mmm mm mizoandria taka modna wow kobiety święte mężczyźni źli
Odpisz
15 maja 2020, 10:43
@Mikko_Finski_Lisek: nie chodzi tylko o to że mężczyźni nie mówią o swoich problemach, gdy już o nich powiedzą zostają często wyśmiani i nie dostają pomocy, a przynajmniej takiej jak kobiety
Odpisz
15 maja 2020, 10:50
@Tawreos: I dlatego później często są zamknięci w sobie i wolą dusić emocje niż o nich mówić
Odpisz
15 maja 2020, 10:51
@Mikko_Finski_Lisek: jestem ciekaw jak definiujesz mękość i dlaczego jest szkodliwa
Odpisz
15 maja 2020, 10:57
@Tawreos: pewnie zostały zaczerpnięte mizoandryczne wzorce z feminizmu, który dla mnie przynajmniej jest ruchem mizoandrycznym w pewnym stopniu(ten obecny oczywiście). Uważanie, że mężczyźni są płcią toksyczną wynika z braku wiedzy albo nienawiści do mężczyzn. To tak jakbyś powiedział, że kobiety to ku*wy, bo dziewczyna cię zdradziła.
Odpisz
15 maja 2020, 10:58
@Pitrekkk: feminizm jest ruchem populistycznym szkodliwym w swoich działaniach
Odpisz
15 maja 2020, 11:11
@Tawreos: Obecny feminizm? Tak - bardzo nie lubię jak nazywają się ruchem walczącym o równouprawnienie, a na siłę próbują robić z kobiety wieczne ofiary, bardzo często manipulując i kłamiąc i ignorując problemy męskie, to tak jakbym mówił, że walczę o interesy wszystkich grup społecznych, a pomagał tylko jednej, np. bym mówił, że zwykli robotnicy są zawsze poszkodowani, a prywaciarze to złodzieje lub na odwrót. Każda z tych dwóch grup ma jakieś problemy, racja?
Wiesz, ja tu parę razy dyskutowałem z feministkami i dla tych kobiet wielkim problemem jest, że ktoś im się spojrzy w dekolt, no ludzie szanujmy się... Albo, że ktoś im zdjęcie penisa wyślę...
Jakby mężczyźni nie dostawali pikantnych zdjęć od pań, jak na przykład ja.
Odpisz
15 maja 2020, 11:15
@Pitrekkk: równości płci jest możliwa tylko przy ograniczaniu praw i wolności, ja jestem za równouprawnieniem ale jestem przeciw równości. Feminizm jest moim zdaniem strasznie marksistowski w swoich celach. Wywodzi się on z chęci zysku, lub niezrozumienia statystyk
Odpisz
15 maja 2020, 11:17
@Tawreos: tak, po pierwsze równość nie istnieje - może być jedynie równość szans, równość wobec prawa, a panie feministki uważają, że jak nie ma równości wyników, to nie ma równości szans.
Odpisz
15 maja 2020, 11:19
@Pitrekkk: nadal czekam na definicje męskości autora komentarza rozpoczynającego wątek
Odpisz
15 maja 2020, 11:21
@Tawreos: pewnie się nie doczekasz patrząc na to ze autor ma jakieś furry na avku
Odpisz
15 maja 2020, 11:29
@Tawreos: Też się chcę dowiedzieć dlaczego wszyscy mężczyźni są toksyczni i szkodliwy - chyba, że marzy się temu Panu/Pani świat, gdzie mężczyźni są istotami kobieto podobnymi, jeśli twierdzi, że to rozwiązanie to nie, nie jest to rozwiązanie, dlatego, że by się zatraciła nasze męska ciekawość, nieugodowość i chęć zdobywania (idealny przykład to bracia Wright - chyba dobrze napisałem). W skrócie nie było by nowych wynalazków, innowacji, mężczyźni by byli zniewiesciali, więc kobiety by się brzydziły takich chłopów i byśmy wyginęli. Powiedzmy sobie szczerzę, męska iskra zbudowała ten świat.
Odpisz
15 maja 2020, 11:31
@Pitrekkk: a może mężczyźni którzy szanują kobiety są niemęscy bo męskość jest toksyczna
Odpisz
15 maja 2020, 11:36
@Tawreos: Mi tu chodziło o męskość w znaczeniu tego że mężczyna nie może być wrażliwy musi być twardy i tym podobne.Nie insynuuje że kobiety są niewinne bo często kobiety są gorsze od mężczyzn.Trzeba zwracać uwage na swoje problemy i tylko o to mi chodziło bo to dotyczy wielu ludzi że nie mówią o swoich problemach co jest niestety dużym problemem w naszym społeczeństwie pomimo dużego postępu naukowego np w dziedzinie psychologii.
Odpisz
15 maja 2020, 11:39
@Mikko_Finski_Lisek: to nazywaj rzeczy po imieniu mówisz tutaj o stereotypowym mężczyźnie, a nie o męskości. Różnica jest duża np mnie by obraziło gdyby ktoś mnie nazwał niemęskim, a nawet bym się cieszył z nie bycia stereotypowym mężczyzną
Odpisz
15 maja 2020, 11:45
@Mikko_Finski_Lisek: Ja nadal czekam z tą toksyczną męskością.
Odpisz
15 maja 2020, 09:52
dla mnie by pomogło gdyby ktoś mi powiedział
GET UP BITCH
Odpisz
15 maja 2020, 10:11
@HusariaTV: Wstawaj Samuraju mamy par00fki do wrzucenia
Odpisz
15 maja 2020, 09:49
Można szablon?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 09:51
W sumie troche inna wersja tego Hulka dającego taco czy co to tam było ale masz
Odpisz
15 maja 2020, 10:10
@koper888: тhх
Odpisz
15 maja 2020, 09:57
To jest najgorsze że społeczeństwo nie akceptuje tego że mężczyźni wcale nie muszą być tacy ,,twardzi" i że wśród tej płci znajdują się tak że osoby wrażliwe, z którymi należało by porozmawiać o życiu i że to jest normalny ludzki odruch nie zależny od tego kim się jest.
Odpisz
15 maja 2020, 09:48
A później dziwota, że samobójstwa popełnia więcej mężczyzn niż kobiet.
Odpisz