Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sernikzrodzynkami

16 maja 2020, 09:12

Polecam obejrzeć sobie filmik z kanału nie wiem ale się dowiem gdzie mówi się o tym problemie. Naprawdę dobry i inteligentny kanał z mądrym prowadzącym.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar pierdylion320haha

19 maja 2020, 16:24

@Sernikzrodzynkami: wiem gościu

Avatar pierdylion320haha

19 maja 2020, 16:25

@Sernikzrodzynkami: skąd niby o niej wiem

Avatar kolkav5

16 maja 2020, 15:32

A może chodzi o to, że mężczyzna powinien być na tyle silny psychicznie, by nie załamywać się, a naprawiać problemy życiowe.

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

16 maja 2020, 17:09

@kolkav5: jestem za równouprawnieniem, skoro kobiety mogą płakać to mężczyźni też

Avatar kolkav5

16 maja 2020, 19:29

@Helmut_Przeciwlotniczy:
płacz =/= załamanie się psychicznie
Również uważam, że mężczyzna może płakać, nawet nad rozlanym mlekiem, bo to zależy od osoby.
Ale nie powinien być bezradny z tego powodu wobec swoich problemów.

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

17 maja 2020, 01:10

@kolkav5: Nikt nie powinien, kobieta też

Avatar kolkav5

Edytowano - 17 maja 2020, 14:41

@Helmut_Przeciwlotniczy: Kobieta, też ale do niedawna kobieta żyje na "własną rękę", a nie jest pod opieką mężczyzny, który ją utrzymuje.
Kobiety są również stosunkowo słabsze psychicznie, więc łącząc te dwa fakty co do bezradności kobiety w pewnych warunkach ludzie mają większy dystans.
A to, że "społeczeństwo" neguje pewne zachowania, to trochę nadinterpretacja tego co się dzieje, bo z reguły ludzie chcą pomóc, a tylko odsetek odpowie "nie bądź pi**ą" i to raczej osoby, które są obce.

Avatar QueenBlood

16 maja 2020, 13:56

Jak zawsze krzywdzący stereotyp. Mężczyzna powinien być męski, nie płakać, bo ktoś tak uznał, jak płacze to mięczak lub pedał - rzygać tym idzie.

Męska i damsko części jeja! Nie wstydźcie się swoich emocji! Nie bójcie się ich okazywać! Brak ich okazywania skutkuje większym bólem!

Avatar mustard

16 maja 2020, 09:24

Jeśli mam być szczera to bardzo lubię jak chłopak płacze, bo to oznacza, że też ma uczucia. A poza tym jest satysfakcja z tego, że ty go możesz poprzytulać i pocieszyć :3

Chłopaki płaczcie, to jest turbo normalne!

Avatar
Trucizna

16 maja 2020, 10:14

@mustard: Ja też. I te chłopaki-pi**y to słodkie są. Takie bezbronne i potrzebujące pomocy :3

Avatar mustard

16 maja 2020, 10:16

ale nie mamy na myśli, że jesteście te p****! Po prostu nawiązujemy do meme słodziaki :3

Avatar
Trucizna

16 maja 2020, 10:23

@mustard: Dokładnie UwU

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 10:22

>"Kobiety i mężczyźni są równi, kobiety nie są słabsze od mężczyzn!"
>"-Co ty, p1zda jesteś, że ryczysz? Weź się w garść, jesteś facetem! A co mnie obchodzi to, że umarł ci pies, którego miałeś 18 lat?!"
>"Ojejku, nic ci się nie stało? Złamała ci się hybryda? :'''C No już chodź *tuli tuli*"
Jak coś, to naprawdę spotkałam się z takimi przypadkami.
Oczywiście, nie wszystkie samice takie są.
(podwójne standardy)

Avatar koper888

15 maja 2020, 10:45

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 11:09

Avatar Gryficowa

15 maja 2020, 22:13

Jak ja nienawidzę, gdy płaczę, a wszystkie laski się wokół mnie zbierają i się mnie wypytują...To jest dla mnie cholernie niezręczne

Avatar rozwalgo

15 maja 2020, 10:38

"Najważniejsze, żeby nie być pi**ą"
~Budda

Avatar mongolskipies

15 maja 2020, 10:54

Avatar Save_chan

Edytowano - 15 maja 2020, 10:34

Jak to robić : facet ryczy? Idz zobaczyć co (zazwyczaj coś ważnego) a jak kobieta? Wystarczy kontakt wzrokowy (jeśli jest wokół niej wianuszek dziewczyn to prawie zawsze jakieś pierdoły. Jeśli siedzi sama to zazwyczaj coś ważnego)

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 10:46

@Save_chan:
-Co się stało?
*chór*
-NIE TWOJA SPRAWA

Avatar Save_chan

15 maja 2020, 10:48

tak a później: czemu jej. nie pomogłaś/eś!? Ona płakała!!

Avatar Mikko_Finski_Lisek

15 maja 2020, 09:52

Kobiety krzyczą o swoje problemy i zwracają na nie uwage a mężczyźni tego nie robią bo to NIEMENSKIE i znoszą to na inne sposoby i stąd ten problem.Męskość jest poprostu toksyczna i szkodliwa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar Tawreos

15 maja 2020, 11:39

@Mikko_Finski_Lisek: to nazywaj rzeczy po imieniu mówisz tutaj o stereotypowym mężczyźnie, a nie o męskości. Różnica jest duża np mnie by obraziło gdyby ktoś mnie nazwał niemęskim, a nawet bym się cieszył z nie bycia stereotypowym mężczyzną

Avatar Pitrekkk

15 maja 2020, 11:45

@Mikko_Finski_Lisek: Ja nadal czekam z tą toksyczną męskością.

Avatar HusariaTV

15 maja 2020, 09:52

dla mnie by pomogło gdyby ktoś mi powiedział
GET UP BITCH

Avatar mongolskipies

15 maja 2020, 10:11

@HusariaTV: Wstawaj Samuraju mamy par00fki do wrzucenia

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 09:49

Można szablon?

Avatar koper888

Edytowano - 15 maja 2020, 09:51

W sumie troche inna wersja tego Hulka dającego taco czy co to tam było ale masz

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2020, 10:10

@koper888: тhх

Avatar Paranienormalne

15 maja 2020, 09:57

To jest najgorsze że społeczeństwo nie akceptuje tego że mężczyźni wcale nie muszą być tacy ,,twardzi" i że wśród tej płci znajdują się tak że osoby wrażliwe, z którymi należało by porozmawiać o życiu i że to jest normalny ludzki odruch nie zależny od tego kim się jest.

Avatar Rinna

15 maja 2020, 09:48

A później dziwota, że samobójstwa popełnia więcej mężczyzn niż kobiet.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar koper888
Dodane przez: koper888

Ostry ten sędzia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fergus

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka