Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Taki_lis

19 maja 2020, 07:26

Kurcze, kiedyś na wychowawczej w angielskiej wersji oglądałem ten film, ale nie pamiętam tej kwesti i będę cały dzień rozmyślał, czy ona tam rzeczywiście była... *ElonMuskZpapierosem.png*

Avatar MsCrazyAlex

18 maja 2020, 18:28

W innych szkołach łatwiej zdobyć teraz ocenę, a moja szkoła wprowadziła jakiś poje**ny system, żebysmy się czasem nie opi***alali, gdzie nauczyciele sami wymyślają treści zadań i odpowiedzi nie ma w internecie, żeby nie dało się ściągać. Nie ma ocen za obecności, czy powiedzenie czegokolwiek na lekcji, zapieprz taki jaki był wcześniej. Co jest spoko, pod warunkiem, że nauczyciel PROWADZI KU*WA E-LEKCJE, a nie kaze nam ogarniać materiał samemu. Właśnie robię zadania z fizyki na jutro, a szczerze mówiąc ledwo ogarniam na jakim jestem dziale (typ od fizy stwierdził, że prędzej klasa matołów ogarnie fizykę rozszerzoną, niż on ogarnie działanie zooma, więc od marca sama próbuje przerobić materiał, co wychodzi mi ch*jowo). Skusi się ktoś mi pomóc? W fizyce, znalezieniu psychologa dla mnie i psychiatry dla mojego fizyka, kolejność dowolna.

Avatar xXkuba22Xx

18 maja 2020, 21:53

@MsCrazyAlex: no ja tez teraz się sam uczę do matury, ale ja mam na szczęście historię, więc moja nauka polega na czytaniu godzine dziennie o tym jak zomo pałowało roboli xdd czilera utopia cieszę się ze poszedłem na humana, nie muszę teraz wkuwac jakis wzorow z fizyki, chemii czy matmy

Avatar MsCrazyAlex

18 maja 2020, 22:44

@xXkuba22Xx: zimeq, NIKT kto jest na rozszerzeniu z matmy i fizy nie uczy się wzorów na pamięć, prawdopodobnie sporo osób nie umie nawet sprawnie liczyć w glowie. Tablice i kalkulator się kłaniają.

Avatar xXkuba22Xx

19 maja 2020, 00:10

@MsCrazyAlex: nie wazne. i tak bym nie ogarnął tego szajsu

Avatar Ravin

18 maja 2020, 17:42

Nam z racji tego że tak łatwo teraz o łatwe stopnie postanowili oceny końcowe obniżać o jedną, np. wychodzi 4 a nauczyciel wstawia 3 i jak chce się ocenę lepszą to trzeba robić coś dodatkowego.

Avatar Mafelusz

18 maja 2020, 18:08

@Ravin: współczuję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Wszyscy umrzemy!

Jejowi dentyści

Cóż za przypadek!

Kulturalny kotek

Bida

Smutne rel

Taka prawda

Ach, te wycieczki

Plan był dobry

Zagięło ją

Tak to wygląda

Rel

Dźwig

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Klasowe patusy: *dostają na kwarantannie lepsze oceny*

Nauczyciele: