Trochę marnotrawstwo, ale warto
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2020, 09:32
Ja to zwykle robię lepianki z przypadkowych bloków,pod którymi mam dużą sieć korytarzy
Odpisz
19 maja 2020, 17:15
Mogę robić darmową naukę robienia domków w Mc
Odpisz
22 maja 2020, 21:07
@nwmniemampomyslu: ogłoszenie dalej ważne? Umiem budować, ale chcę się jeszcze pouczyć
Odpisz
22 maja 2020, 21:27
@Rosse303: nadal ważne ale bardziej mi chodziło o początkujących budowniczych
Odpisz
22 maja 2020, 22:57
@nwmniemampomyslu: a no to ok
Odpisz
20 maja 2020, 09:44
Ban mi sie skończył
Odpisz
19 maja 2020, 21:46
Jeśli nie umiesz budować, to i tak wyglada to dobrze jak na twoje mozliwosci lol
Odpisz
19 maja 2020, 21:35
TAK SIĘ NIE ROBI
Odpisz
19 maja 2020, 19:07
Jak ktoś chce to podam parę wskazówek.
Odpisz
19 maja 2020, 21:13
@darcus: Chętnie skorzystam bo już nie wiem co robić
Odpisz
19 maja 2020, 21:17
@Malveroyy: Napisz jutro na priv. Podpowiem conieco.
Odpisz
19 maja 2020, 19:11
Jestem typem gracza który zamiast budować się na zewnątrz, buduję się pod ziemią. Na każdym serwerze tak miałem i mieć będę.(wyjątek jest gdy robię w tej chwili zamek z królestwem)
Odpisz
19 maja 2020, 18:07
Budowanie jest dla mnie trudne, ale i tak nie jest ze mną aż tak źle
Odpisz
17 maja 2020, 11:45
Jak nie umiesz budować to to jest jedyna rzecz jaką możesz zrobić żeby choć trochę upiększyć swój dom.
Odpisz
19 maja 2020, 16:24
Można też budować domek pod ziemią lub wkopany w jakąś górę wtedy nie widać go z zewnątrz i nikt nie widzi, że nie umiem budować.
Odpisz
19 maja 2020, 16:54
@Hejter_99: Można wtedy też się nieźle rozbudować
Gorzej robi się kiedy ktoś chcę twój labirynt Minotaura odwiedzić. Ze dwa ciała mam do dzisiaj...
Odpisz
19 maja 2020, 17:47
Znaczy budować nie jest ciężko. Wystarczy zrobić parę kalkulacji, pododawać różne elementy według własnego gustu, wprowadzić różnorodność bloków i zdobyć odpowiednie materiały. Do tego potrzeba czasu, trochę myślenia i najważniejszej rzeczy, czyli chęci.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2020, 16:35
Minecraft kojarzy mi się z dziećmi
Odpisz
19 maja 2020, 17:44
@ALKATRAZ: to źle
Odpisz
20 maja 2020, 01:42
@mr2005vc: dzieci często kojażone są z radością a radość to dobra rzecz
Odpisz
19 maja 2020, 16:06
Ja staram się stworztć prawdziwy szkielet budynku z pni, a reszte wypełnić deskami. Ładnie wychodzi.
Odpisz
17 maja 2020, 13:02
Jestem na takiwj grupie na facebooku, na której ludzie chwalą się swoimi budowlami. 9/10 budowli to kloce z desek albo diamentów. Niedawno spostrzegłem, że większość osób na tej grópie, to dzieci. Bruh, żal mi się zrobiło starszych graczy
Odpisz
17 maja 2020, 14:58
@IgiPolski: jak się ta grupa nazywa?
Odpisz
17 maja 2020, 16:04
@Ten_Leniacz_Netu24: Stawiam na "minekraft budoele i tipy"
Odpisz
17 maja 2020, 11:55
Poprostu to jest łatwe w budowie, a upiększa domek
Odpisz
17 maja 2020, 11:48
rel XD
Odpisz