Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

5 czerwca 2020, 09:32

Ja to zwykle robię lepianki z przypadkowych bloków,pod którymi mam dużą sieć korytarzy

Avatar nwmniemampomyslu

19 maja 2020, 17:15

Mogę robić darmową naukę robienia domków w Mc

Avatar Rosse303

22 maja 2020, 21:07

@nwmniemampomyslu: ogłoszenie dalej ważne? Umiem budować, ale chcę się jeszcze pouczyć

Avatar nwmniemampomyslu

22 maja 2020, 21:27

@Rosse303: nadal ważne ale bardziej mi chodziło o początkujących budowniczych

Avatar Rosse303

22 maja 2020, 22:57

@nwmniemampomyslu: a no to ok

Avatar PIESEUUU

20 maja 2020, 09:44

Ban mi sie skończył

Avatar Naski

19 maja 2020, 21:46

Jeśli nie umiesz budować, to i tak wyglada to dobrze jak na twoje mozliwosci lol

Avatar iewek

19 maja 2020, 21:35

TAK SIĘ NIE ROBI

Avatar darcus

19 maja 2020, 19:07

Jak ktoś chce to podam parę wskazówek.

Avatar Malveroyy

19 maja 2020, 21:13

@darcus: Chętnie skorzystam bo już nie wiem co robić

Avatar darcus

19 maja 2020, 21:17

@Malveroyy: Napisz jutro na priv. Podpowiem conieco.

Avatar Pan_Szkielet

19 maja 2020, 19:11

Jestem typem gracza który zamiast budować się na zewnątrz, buduję się pod ziemią. Na każdym serwerze tak miałem i mieć będę.(wyjątek jest gdy robię w tej chwili zamek z królestwem)

Avatar torelq

19 maja 2020, 18:07

Budowanie jest dla mnie trudne, ale i tak nie jest ze mną aż tak źle

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2020, 11:45

Jak nie umiesz budować to to jest jedyna rzecz jaką możesz zrobić żeby choć trochę upiększyć swój dom.

Avatar Hejter_99

19 maja 2020, 16:24

Można też budować domek pod ziemią lub wkopany w jakąś górę wtedy nie widać go z zewnątrz i nikt nie widzi, że nie umiem budować.

Avatar Szikaka_

19 maja 2020, 16:54

@Hejter_99: Można wtedy też się nieźle rozbudować
Gorzej robi się kiedy ktoś chcę twój labirynt Minotaura odwiedzić. Ze dwa ciała mam do dzisiaj...

Avatar TrueStoryGuy

19 maja 2020, 17:47

Znaczy budować nie jest ciężko. Wystarczy zrobić parę kalkulacji, pododawać różne elementy według własnego gustu, wprowadzić różnorodność bloków i zdobyć odpowiednie materiały. Do tego potrzeba czasu, trochę myślenia i najważniejszej rzeczy, czyli chęci.

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 19 maja 2020, 16:35

Minecraft kojarzy mi się z dziećmi

Avatar mr2005vc

19 maja 2020, 17:44

@ALKATRAZ: to źle

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2020, 01:42

@mr2005vc: dzieci często kojażone są z radością a radość to dobra rzecz

Avatar Ukryty_W_Cieniu

19 maja 2020, 16:06

Ja staram się stworztć prawdziwy szkielet budynku z pni, a reszte wypełnić deskami. Ładnie wychodzi.

Avatar IgiPolski

17 maja 2020, 13:02

Jestem na takiwj grupie na facebooku, na której ludzie chwalą się swoimi budowlami. 9/10 budowli to kloce z desek albo diamentów. Niedawno spostrzegłem, że większość osób na tej grópie, to dzieci. Bruh, żal mi się zrobiło starszych graczy

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

17 maja 2020, 14:58

@IgiPolski: jak się ta grupa nazywa?

Avatar Slenderowiec2012

17 maja 2020, 16:04

@Ten_Leniacz_Netu24: Stawiam na "minekraft budoele i tipy"

Avatar Rosse303

17 maja 2020, 11:55

Poprostu to jest łatwe w budowie, a upiększa domek

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

17 maja 2020, 11:48

rel XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Slenderowiec2012
Dodane przez: Slenderowiec2012

Równi i równiejsi

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Brawo za czujność!

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka