Nie miałem nic, teraz mam wszystko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2021, 21:27
J...c zyzdem j...c zazady gdy widze burwy robie sie blady B)
Odpisz
21 maja 2020, 02:23
Ale co wy macie do dredow
Odpisz
18 maja 2020, 16:18
Je**c policjeje**c policjeje**c policje
Odpisz
19 maja 2020, 20:01
ZASADY TRZYMAMY SIĘ! JE**Ć POLICJE! ZNOWU NAJE*IEMY SIE KU*WO MAFIA GANG.
Odpisz
19 maja 2020, 21:13
"Kaczka się kręci I je**ć policję" polecam ten film
Odpisz
19 maja 2020, 20:00
Nie.
Odpisz
18 maja 2020, 15:31
Aaron, Acheron, Akron, akron, akwawibron, alabastron, aldosteron, aleuron, alfatron, alkatron, amikron, androsteron, anhydron, antydeuteron, antyelektron, antyneutron, apastron, apeiron, apejron, apoastron, archenteron, Aron, aron, astron, asynchron, baldachogron, baleron, baratron, baron, Baron, benzantron, betatron, bewatron, biotron, brachistochron, bron, Byron, Calderon, Cameron, Cedron, Celeron, chaperon, Charon, Chevron, chewron, chinhydron, Chiron, Choron, chromatron, chylomikron, cistron, Corhydron, corhydron, Cyceron, cyklotron, cytron, czarnowron, dacron, dakron, dederon, dekatron, deszczochron, deuteron, digitron, drewnochron, dwubenzantron, dynatron, dzierzbowron, Ekron, ekscytron, Electron, elektron, emitron, Enron, enterogastron, eskadron, estron, falochron, fanfaron, Faron, fazotron, feretron, filodendron, fitotron, fotoelektron, fotoneutron, frenotron, galaktodendron, gasparon, gausotron, Gawron, gawron, gazotron, girotron, gron, gudron, hadron, hallotron, halotron, Hebron, heksaemeron, Heron, hiperon, Huron, huron, hysteron, ignitron, indantron, interferon, intron, iron, iskrochron, izochron, izotron, jonotron, kapron, karcinotron, kenotron, kipichron, klerodendron, klistron, kobaltron, kontaktron, Koron, koron, kortykosteron, kosmotron, kriotron, kron, kumaron, kwarteron, lazaron, lepidodendron, linotron, magnetron, makaron, makron, Maron, maron, maskaron, maszkaron, matron, mechanotron, megaron, melotron, meron, metron, metylotestosteron, mezotron, mikron, mikrotron, milimikron, Miron, monotron, motoneuron, Myron, natron, nefron, negatron, Neron, neuron, neutron, nonajron, Oberon, obron, ochron, oksymoron, omegatron, omikron, operon, Opteron, optron, orkiestron, osmoforon, paraneuron, patron, pentatron, perceptron, periastron, Peron, peron, perszeron, peryastron, PFRON, pieron, piorunochron, pirantron, piretron, plastochron, plastron, plazmotron, plektron, pługobron, podstron, polaron, postsynchron, pozytron, półkoron, półszwadron, progesteron, proteron, pulsatron, pyrotron, rawanastron, riotron, robron, rododendron, Ron, samoobron, schron, sekwojadendron, Sharon, skiatron, skokochron, skototron, Skowron, Sopron, spadochron, spiratron, stabilitron, sticheron, stron, submikron, synchrocyklotron, synchrofazotron, synchron, synchrotron, szaperon, szaron, szewron, szron, szwadron, ślepowron, światłochron, tacitron, tautochron, terceron, testosteron, theatron, tonotron, toron, trochotron, tron, turon, tyratron, ultramikron, urogastron, wapotron, Warron, wiatrochron, winogron, wiolantron, wron, współpatron, żyrotron
Odpisz
18 maja 2020, 15:36
walę mefedron kruszę klefedron powstaje oksymoron bo zniszczyłem bedrock
Odpisz
18 maja 2020, 15:57
@PSYCHOZA13: wróżę ci piękną przyszłość
Odpisz
18 maja 2020, 16:36
@VentoAssonnato: Gdzie jest dron?
Odpisz
19 maja 2020, 19:58
@msgm47: pewnie gdzies lata w powietrzu
Odpisz
19 maja 2020, 18:06
Każdy raper brzmi dla mnie tak samo. Źle.
Odpisz
19 maja 2020, 17:38
Co to jest vixa?
W sensie dlaczego ludziom to się podoba, dla mnie to gówno ale każdy ma swój gust
Odpisz
19 maja 2020, 17:00
a gdzie ciuchy supreme Gucci LV i lambo
Odpisz
19 maja 2020, 16:51
A o co chodzi z mopem?
Odpisz
19 maja 2020, 16:52
@Dark_Dante: o fryzure
Odpisz
19 maja 2020, 16:53
@Marubir: Dzięki.
Odpisz
19 maja 2020, 17:00
@Marubir: myślałem że chodzi o szmaty
Odpisz
19 maja 2020, 16:50
Imo to powinno być bardziej do tego co dzieje się na ameryczce bo w pl jest sporo stylowych treści. Nie mowie jednak ze slaby rap polski nie istnieje bo istnieje niemiecki,francuski,amerykański słąby rap.
Odpisz
19 maja 2020, 16:48
Ale od Soundclouda proszę się odczepić. Tam nie ma rakowiska jak "na czasie" na YT
Odpisz
19 maja 2020, 16:48
Śmiechłem przy VixaMacieju
Odpisz
19 maja 2020, 16:38
Myślałem, że polscy raperzy nie dotarli jeszcze do SoundClouda.
Odpisz
19 maja 2020, 16:37
I tak wolę to od kpopu
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2020, 16:32
Nie lubie polskiego rapu bo za dużo przeklinają
Odpisz