Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotlet25

16 listopada 2023, 23:47

MoHAA zawsze w moim sercu

Avatar Bastus77

3 kwietnia 2022, 16:33

Ridge racer 7

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2021, 12:04

Niestety moja gra z dzieciństwa nie działa.

Avatar loginloginlogin

19 maja 2020, 19:44

Tłukłem się z bratem o to kto będzie ogniem

Avatar GigannPlus

18 sierpnia 2020, 13:08

@loginloginlogin: bo nikt babą nie chciał być

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2020, 20:44

Fireboy and Watergirl
Ślimak Bob
Podróbki Minecrata, bo prawdziwego rodzice nie chcieli mi kupić
Pokemony
Lexibook Compact Cyber Arcade <33333 (taka konsolka z lidla z 2011 z wieloma grami)

Avatar adsjds

19 maja 2020, 22:01

Ślimak Bob? ale mi teraz nostalgię zrobiłeś

Avatar SpaceNinjaYT

9 sierpnia 2020, 19:27

grałem dokładnie w to samo. Lexibooka nadal mam gdzieś w szafce

Avatar axis551

19 maja 2020, 20:49

Uwielbiam wracać do klasycznych flashówek to były dobre gry nie to co te nowe gówna

Avatar EnergyBlack

19 maja 2020, 19:54

Hobo, Dad 'n Me, Skull kid, to były świetne czasy...

Avatar Przemek572

17 maja 2020, 22:50

Dzisiaj przypomniałem sobie o Wizard101 i se pobrałem.

Avatar kazekage895

17 maja 2020, 21:48

Skull kid

Avatar
Marowak12

Edytowano - 17 maja 2020, 20:49

Grałem we wszystko z tej serii w pierwszych klasach, bo byłem biedny jak dupa i nie mogłem sobie pozwolić na prawdziwe gry:

Avatar Polish_Soldier

17 maja 2020, 20:50

Coś kojarzę tę grę.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 17 maja 2020, 21:18

ooo pamiętam to! kurde zawsze grałam u mojej sąsiadki jeszcze to logo girlsgogames aż się cieplutko zrobiło jutro wejdę tam

Avatar
ZiemiaJestPlaska

17 maja 2020, 21:19

to pamiętacie?

Avatar
Marowak12

17 maja 2020, 21:29

O Jezu Ślimak Bob, chyba nawet wciąż robią nowe części

Avatar Gateusz

17 maja 2020, 20:29

Avatar polska_cebulka

17 maja 2020, 20:40

@Gateusz: Great days

Avatar Boberek00

Edytowano - 17 maja 2020, 20:33

Brakuje odnalezienie starych piosenek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Równi i równiejsi

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka