Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2020, 12:49
Ludzie ze wsi łączmy się wkońcu wybijemy tę zarazę
Odpisz
21 maja 2020, 13:52
@wiadrowy512: łącze się
Odpisz
21 maja 2020, 14:21
@wiadrowy512: jestem z wami
Odpisz
21 maja 2020, 15:25
@wiadrowy512: łącze się
Odpisz
21 maja 2020, 17:57
@wiadrowy512: jestem z miasta ale się dołączam
Odpisz
21 maja 2020, 18:46
@podgrzybek126: i ja też
Odpisz
21 maja 2020, 18:59
@wiadrowy512: Łącze się.
Odpisz
21 maja 2020, 23:34
@wiadrowy512: masz mój łuk
Odpisz
24 maja 2020, 22:28
@julekM: i mój topór
Odpisz
26 maja 2020, 18:39
@UnSoundedWorld: i kose spalinową
Odpisz
26 maja 2020, 19:23
@xxdi55xx: zje**łeś
Odpisz
26 maja 2020, 19:26
@UnSoundedWorld: i mój dynamit
Odpisz
27 maja 2020, 18:20
@UnSoundedWorld: ?
Odpisz
27 maja 2020, 20:04
@xxdi55xx: parufki
Odpisz
15 czerwca 2020, 10:25
@wiadrowy512: macie moją armię zombie rolników
Odpisz
15 czerwca 2020, 10:26
@TT_66_T: Nie pytajcie się skąd
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:21
@xxdi55xx: Władca Pierścieni
Odpisz
22 maja 2020, 09:48
Głupie instagramerki, i biedni rolnicy... ...i biedny rzepak.
Odpisz
18 maja 2020, 18:23
No ku*wa, mieszkam na wsi i nienawidzę jak ktoś mi po moim polu chodzi
Odpisz
18 maja 2020, 18:29
@polska_cebulka: musisz coś z tym zrobić
Niestety nie możesz do nich strzelać, więc ogarnij miny przeciwpiechotne
Odpisz
18 maja 2020, 18:30
@polska_cebulka: mój dziadek wyganiał kombajnem tylko jak raz sie wywaliła i zatrzymał się że była jakieś 20 cm przed tymi kręcącymi się tegesami zgłosiła pały I ją wzięli na 48 za niszczenie mienia A dziadka nic
Odpisz
18 maja 2020, 18:33
I dobrze że tak było
Odpisz
21 maja 2020, 12:26
ten komentarz dał mi ogromną satysfakcję
Odpisz
21 maja 2020, 12:28
Bardzo dobrze zrobił
Odpisz
21 maja 2020, 23:36
@polska_cebulka: wkurzające to jest
Odpisz
22 maja 2020, 06:11
@polska_cebulka: +1, takie to do kopalni na przymusowe roboty
Odpisz
21 maja 2020, 22:33
Rolnicy powinni pastuchy podłączyć.
Odpisz
21 maja 2020, 19:49
ja jako rowerzysta popieram rzepiary, bo rzepak je*ie jak zaropiała rana
Odpisz
22 maja 2020, 07:46
@xXkuba22Xx: te a zasadził panu gdzieś coś kiedyś ?
Odpisz
22 maja 2020, 08:04
tak, miałem kiedys dynie , cukinie i kabaczki. Jeden sezon byl taki że wszystko zjadly ślimaki. Ale to przynajmniej nie smierdzi jak rzepak. Z resztą mialem maliny, agrest, śliwki, czeresnie, wisnie, gruszki... prawie wszystko pousychało, bo mamy ch*jową ziemię, a od kilku lat co roku przychodzi susza...
Odpisz
22 maja 2020, 09:22
@xXkuba22Xx: no ale rzepak nie jest zły
Odpisz
23 maja 2020, 15:35
ale ku*wa śmierdzi
Odpisz
23 maja 2020, 20:24
@xXkuba22Xx: to nie problem
Odpisz
21 maja 2020, 13:32
o ku*wa na początku myślałem że to lennon
Odpisz
21 maja 2020, 16:01
dżon lomon
Odpisz
21 maja 2020, 17:10
@jokey: jack lemon
Odpisz
18 maja 2020, 18:29
Dlatego najlepiej mieć spuszczonego psa jak dopatnie sukę z instalacją będzie ją miał w budzie przez 5 dni
Odpisz
21 maja 2020, 12:46
@Sniegstopnialy6: POTĘŻNY pies lizał instagramowickę 5 dni po twarzy ponieważ weszła na teren POTĘŻNEGO rzepaku
Odpisz
21 maja 2020, 12:49
@Oliwier256: P
Odpisz
21 maja 2020, 12:50
@lolpandapl: O
Odpisz
21 maja 2020, 12:50
@Oliwier256: T
Odpisz
21 maja 2020, 12:50
@lolpandapl: Ę
Odpisz
21 maja 2020, 12:52
@Oliwier256: Ż
Odpisz
21 maja 2020, 12:53
@lolpandapl: N
Odpisz
21 maja 2020, 13:10
@Oliwier256: Y
Odpisz
21 maja 2020, 13:20
@ZajePasztet13: *SPACJA*
Odpisz
21 maja 2020, 13:22
@lolpandapl: P
Odpisz
21 maja 2020, 13:22
I
Odpisz
21 maja 2020, 13:34
@ZajePasztet13: E
Odpisz
21 maja 2020, 13:37
@gromixowski: S
Odpisz
21 maja 2020, 15:31
@Simciakk: you made it
a tu proszę bardzo coś takiego dla wszystkich
Odpisz
20 maja 2020, 10:56
Obok nas jest pole kukurydzy i rzepaku i właściciel powiedział że jak będziemy wyganiać instagramerki i inne z pól to da nam olej rzepakowy i kukurydzę
Odpisz
21 maja 2020, 12:19
@Save_chan: polowanie czas zacząć
Odpisz
21 maja 2020, 12:26
@ZSRRBall: aktualnie pies pilnuje pola i robi to lepiej niż my
Odpisz
21 maja 2020, 12:27
@Save_chan: ja bym to za darmo robił
Odpisz
21 maja 2020, 12:35
@Rubenfod: no wiesz, ja też (bo fajnie je się straszy) ale jak dają to biere
Odpisz
21 maja 2020, 12:37
@Save_chan: też prawda. A jak je sraszysz?
Odpisz
21 maja 2020, 12:38
@Rubenfod: wiatrówką
Odpisz
21 maja 2020, 12:38
@Save_chan: celujesz w nie czy w górę strzelasz?
Odpisz
21 maja 2020, 12:39
@Rubenfod: celuje obok nich
Odpisz
21 maja 2020, 12:40
@Save_chan: aha. Fajnie. Też bym tak chciał
Odpisz
21 maja 2020, 12:56
@Save_chan: u mnie na wsi pewien rolnik na środku pola z kukurydzą miał zasadzoną marihuane to może dlatego twój sąsiad nikogo nie chcę na polu
Odpisz
21 maja 2020, 13:06
@TypowyJacek: jaka wieś?
Odpisz
21 maja 2020, 13:11
@Save_chan: wolę nie mówić ale między Łodzią a Piotrkowem to było kilka lat temu jeden gość zasądził maryśkę a jakiś inny mu ukradł no i się pobili trochę że aż policja przyjechała
Odpisz
21 maja 2020, 13:14
@TypowyJacek: to troche jak brat i starszy brat kiedy chca grac na kompie podczas szlabanu aż przychodzi matka i mają jeszcze wiekszy
Odpisz
21 maja 2020, 13:17
@TypowyJacek: dobra nie to ale u nas w tamtym roku rosła Maryśka na polu
Odpisz
21 maja 2020, 14:32
@Save_chan: CO XD
Odpisz
21 maja 2020, 13:51
patrz, jakie podeptane... XD
Odpisz
21 maja 2020, 13:28
Chodzenie po rzepaku i robienie zdjęć be like:
Odpisz
21 maja 2020, 13:07
o nie tylko nie rzepiary
Odpisz
21 maja 2020, 12:34
Jak mi się nawijają na trzepak koło domu jakaś młodzież, wychodzę na taras, siadam sobie i obserwuję ich. Często zauważają mnie i odchodzą
Odpisz
21 maja 2020, 12:29
Odpisz
21 maja 2020, 12:28
Z derpami te memy byly by lepsze
Odpisz
21 maja 2020, 12:10
rzepetto
Odpisz