Aczkolwiek wolę zabawkę od żółtka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2022, 19:47
"Miałem dzisiaj lat temu" pRoFeSzjOnAl
Odpisz
21 października 2020, 16:18
Odpisz
25 maja 2020, 09:12
"Today years old" to bardziej "Miałem dzisiaj lat" a nie "Miałem dzisiaj lat temu".
Odpisz
19 października 2020, 16:05
@Czescwszystkim: skąd się wzięło "Miałem"?
Odpisz
19 maja 2020, 13:02
Ale te jajoocha zajebiste były
Odpisz
24 maja 2020, 23:22
@Bobsom: Nadal można je kupić
Odpisz
25 maja 2020, 01:01
@Gryficowa: Tylko teraz pełno figurek, stempli, itp.
Odpisz
25 maja 2020, 17:25
@Kto_Inny: Wcześniej też były figurki (Jestem rocznik 01...Wiesz ile się nazbierało? xd)
Odpisz
25 maja 2020, 20:18
@Gryficowa: Ja jestem 94 i o żadnych figurkach nie wiem.
Odpisz
25 maja 2020, 22:21
@wonszeuszan: A ja wiem xd
Odpisz
25 maja 2020, 22:25
@Gryficowa: To gdzie one są?
Odpisz
25 maja 2020, 22:28
@wonszeuszan: W jakieś pufie lub w piwnicy
Odpisz
25 maja 2020, 22:32
@Gryficowa: Mało ważne gdzie i tak wszystkie zjadłem
Odpisz
25 maja 2020, 22:38
@wonszeuszan: Ale, że figurki?
Odpisz
26 maja 2020, 06:39
@Gryficowa: Tak
Odpisz
26 maja 2020, 19:07
@wonszeuszan: Okay?
Odpisz
26 maja 2020, 22:18
@Gryficowa: Czemu pytasz?
Odpisz
27 maja 2020, 00:02
@wonszeuszan: Kasztanki
Odpisz
27 maja 2020, 11:11
@wonszeuszan: Bo to z plastiku figurki...
Odpisz
30 maja 2020, 14:56
@Godylos5: No jak lubi to kto mu zabroni :v
Odpisz
30 maja 2020, 22:41
Nie wiem. Może później lekarz.
Odpisz
30 maja 2020, 17:46
Miałem dzisiaj lat temu
Odpisz
25 maja 2020, 00:12
To tak jak ja jakieś dwa lata temu zorientowałam się, że pokemon, to "skrót" od Pocket monster. Tylko ja?
Odpisz
25 maja 2020, 03:45
@kasia101112: miałem dzisiaj lat temu, gdy to zrozumiałem.
Odpisz
25 maja 2020, 07:49
@kasia101112: ja jakieś kilka lat temu zorientowałem się czm klon Mew ma na imię MewTwo
Odpisz
25 maja 2020, 14:51
@Smuteczek: sledzisz mnie? :D
Odpisz
25 maja 2020, 15:33
@kasia101112: nie
A niby skąd takie przypuszczenie?
Odpisz
25 maja 2020, 15:46
@Fenekin582: rzadko komentuję, ale i tak @Smuteczek mnie znajdzie. To było do niego jak coś
Odpisz
25 maja 2020, 15:47
@kasia101112: aa ok
Odpisz
26 maja 2020, 17:39
@kasia101112: Dobry, zapraszam do mojej piwnicy.
Odpisz
25 maja 2020, 20:15
No tak, w sumie, ku*wa... Co jest?!
Odpisz
25 maja 2020, 22:21
@wonszeuszan: Kinder jajo zwane też jako "Kinder niespodzianka"
Odpisz
24 maja 2020, 21:41
Pamiętam, że zawsze bardziej od zabawek lubiłem czekoladę :)
Odpisz
25 maja 2020, 17:27
@Makaronzmajonezem: Ja ciągle je jem
(Ach, dorosłość)
Odpisz
25 maja 2020, 01:44
Kinder Bueno lepsze
Odpisz
25 maja 2020, 17:26
Lepsze są tę jakby jaja w cukierkach
Odpisz
25 maja 2020, 03:39
A w Ameryce nadal tego nie ma?
Odpisz
25 maja 2020, 08:25
@Luszak: Jest jakieś prawo mówiące o tym, że w jedzeniu nie może być niejadalnych rzeczy.
Odpisz
25 maja 2020, 17:26
@FiveKingdoms: Bo Amerykańskie dzieci to jełopy i zjadają wszystko w całości
Odpisz
24 maja 2020, 21:33
MIAŁEM DZIŚIAJ LAT TEMU
Odpisz
25 maja 2020, 14:02
@IgiPolski: Śi najmiększa głoska we wszechśiwiećie.
Odpisz
24 maja 2020, 23:21
Miałem dzisiaj lat temu
Odpisz
25 maja 2020, 00:44
@Gryficowa: ktoś z angielskiego zapewne przetłumaczył bo ten zwrot jest dosyć popularny w necie
Odpisz
25 maja 2020, 10:14
@Nocta: nie ktoś tylko Boży
Odpisz
24 maja 2020, 23:57
Kiedyś te środki miały inne kolory.
Odpisz
25 maja 2020, 00:14
@Ala36: Ala strażnik internetów na eldzie, to ty? Czy może pomyliłam cię z kimś?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 maja 2020, 23:18
Kolejna ciekawostka z cyklu "tak proste i realne, ale nigdy o tym nie pomyślałem"
Odpisz
24 maja 2020, 22:56
Nigdy nie zastanawiałem się nad tym czemu to ma taki kolor i jakoś to że teraz się dowiedziałem mnie nie dziwi
Odpisz